Geç boşalma problemi mi yaşıyorum?

ilk birlikteliğim 10-12 dk, eğer aralıksız 2. birlikteliğe devam edersem o da 16-20 dk sürüyor. çok uzun olduğunu söylüyorlar. sizce geç boşalma sorunum varmı?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• yok kardeşim sen rahat ol... benimki yarım saati buluyor :)) ben şikayetçi değilim halimden. bizim kimi Türk kızlarımız alışmışlar, o yüzden öyle söylüyorlar... :)

0|1
    0|0
    • benim pek erkek arkadasm yok o yüzden soeamiyorum ortamda felan kızlarda genelde cok uzun canim yanıyor diyince korktum birden :)

Kızlar Ne Diyor 5

• uzun değil hatta kendini kontrol etmeyi öğrenip daha da uzatabilirsin daha iyi olur

0|1
    0|0
    • süre kişiden kişiye değişiyor o zaman:) ben başlayınca kolay kolay durmayan birisi olduğum icin böyle söyleyen olmamisti hiç aslinda

• geç boşalma sıkıntı bir süre sonra yanma oluyo karna kasığa gramp giriyor tecrübe ile sabit ben durumdan şikayetçiyim erken boşalma olsa kontordü geciktiriciydi falan çaresi var fakat diğer türlü yok çok boşalamdan bıraktığım oldu :( özellikle 2 kezde çok uzun sürüyor partnerim sıra sıra orgazm yaşıyor çok zaman dayanmayıp çekilyo durduruyo sıkıntılı bir durum

• gayet normal bence

0|0
    0|1
  • Olması gereken bu

0|0
    1|2
    • Erken boşalanlar rahatsız

• her zaman olmuyor ama sanırım bir süre sonra yanma oluyor o yüzden istemiyor bayanlar

• hayır yaşamıyorsun, aslında normal olan bu

0|1
    1|2
  • bence normal

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Dostum geç boşalmıyorsun.

Hatta biraz daha uzarsa partnerlerin daha da memnun olacaktır, emin ol.

0|1
    0|0
    • konsantre sorunu yasarsam daha uzun oluyor ama normal olan bu dostm

• usta sen gene iyisin.. ben ilki 20 dk.. hele 2. sini göremeden belim ağrıdı diyip bıraktıgım veya bayan partnerin yeter diyip bıraktıgı oluyo :)

0|1
    1|1
  • Bu süre uzun mu? :) buna geç boşalma sorunu mu diyorlar :)

0|1
    0|0
    • suan normal oldugumn farkına vardm :)

• gayet normal. hatta kısa bile sayılır.

0|0
    0|0
  • Aslında normal.

0|0
    1|0
  • normal haline şükret amık 2 dkda boşalıyorum

0|0
    0|1
    • isemekten baska birseye yaramiyorsa kes kardes bnce :)

• haha :D

• geç boşalma sıkıntı bir süre sonra yanma oluyo karna kasığa gramp giriyor tecrübe ile sabit ben durumdan şikayetçiyim erken boşalma olsa kontordü geciktiriciydi falan çaresi var fakat diğer türlü yok çok boşalamdan bıraktığım oldu :( özellikle 2 kezde çok uzun sürüyor partnerim sıra sıra orgazm yaşıyor çok zaman dayanmayıp çekilyo durduruyo sıkıntılı bir durum

0|0
    0|0
  • sen is is aga bulmusn bir de gec erken lafi ediyon

0|1
    1|0
Yükleniyor...