Düşüncelerinizi söyleyin lütfen..

Ayın 15inden itibaren sevgiliyiz ve daha 2 kez görüştük çocuk beni çok sevdiğini ve cinsellik yaşamak istediğini açık açık söyledi...tek amacı bu sanırım beni sevdiği falan yok.Aşk yok cidden artık inanmıyorum ve erkeklerden de nefret etmeye başladım hepinizin kafasında sadece bu mu olur arkadaş...ya karşı değilim ama yaşayacakta değilim herhalde eşim değil bişeyim değil ve de daha bir dur yani 2 hafta anca oldu bu ne rahatlık

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• ve bir abaza yüzünden bir kızı daha kaybettik... Hepimizin aklında bu yok. Bu mutlaka yaşanacak ama zamanı gelince... Bana göre cinsellik aşkın zirvesindedir bu zirveye de 2 haftada ulaşmak mümkün değil... Doya doya aşkını yaşayacaksın, güveneceksin daha sonra bunlar konuşulur. Tam anlamıyla yaşanması ise kesinlikle evlilikte olmalı.

2|1
    0|0
    • Çok haklısın..

• Tez zamanda o kişiden kurtul derim. ve hepimizi aynı kefeye koyma bir kişi yüzünden hem kendine yazık edersin hem de seni doyasıya sevecek olan birilerini. Umarım seni hak eden biri çıkar karşına.

• Konuşmuyorum zaten..umarım

Erkekler Ne Diyor 14

• Sana bir şey söyleyimmi eğer namuslu düzgün kızsan erkeklerden uzak dur.

Ben de bir erkek olarak sana şunu diyorum zamane erkeklerinin %95 o.ç dur.

1|0
    0|0
  • aynen cok erken ben ce de cok sacma davranmıs ama ask var inan bana karsılıklı olma ihtimali cok az ama var senin de karsınas cıkacaktır emin ol...

1|0
    0|0
  • adam artık nasıl bir abazaysa :D

1|0
    0|0
  • bende senı sevıyorum desem benlede cınsellık yasarmısın bos laflara ınanma senı yataga atmak için baska ne soylemesını beklerdın

0|0
    0|0
  • aman kızım sakın ilişkiye felan girme sitede bir kız arkadaş var ilişkiye girmiş şimdi çocukta bırakıp gitmiş sende o duruma düşme çocuğada yol ver gitsin aşk değil sevgi değil cinsel ihtiyaçları karşılamak için bunlar yinede sen bilirsin devam edersen :s

0|0
    0|0
  • Tabanları yağlayarak kaç ordan canım. Yaşıtız sanırsam neredeyse. Bendede kızlara karşı aynı güven problemi var. Yinede bana söyledikleri " günün birinde... " hikayesi. İnanıyormuyum buna ? Kısmen.

Sende inan...

0|0
    0|0
    • zaten yazmadım hiç bugün görüştükte 2. kez...bu olaydan sonra konuşmadık hiç

• 2 hafta olmasa verecen yani ?

0|0
    0|0
  • Düşünceni birileri de onaylasın istiyorsun ama çok açık değil mi durum

0|0
    0|0
  • En iyisni yapıyorsn sie çek gitsn :D böyle p.çler yüzüne bizimde klasımız sarsılıyor agzına kızlar bizi kötü sanıyor :D

0|0
    0|0
  • uzak dur o tiplerden

0|0
    0|0
  • Geç kalmış, ağırmış eleman.

0|1
    0|0
  • o kişiden kişiye göre değişir o yüzden bir tek kişi yüzünden fazla ön yargılı olma

0|0
    0|0
  • nelerı var ya..benım gıbılerı opup basınıza koymanız lazım

0|0
    0|0
  • yuh yani 2 haftalık tam bir malmış oğlanda bnce ondan bir an önce kurtul

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :D adamın senle çıkma amacı cinsellikmiş. uzak dur ondan:)

0|0
    0|0
  • uzak dur canım öylelerinden asla hayır gelmiyor üzüldüğünle kalırsın aşık olup

0|0
    0|0
    • Sevdiği falan yok dimi amacı belli

• aynen sen bilirsin ama yinede sevip sevmediğini anlayabilirsin

• sevmiyor bence neyse

Yükleniyor...