Erken boşalma için lustral kullanmak

Merhaba arkadaşlar bende erken boşalma problemi var düzenli bir seks hayatım olmadığı için olduğunu düşünüyorum (şimdiye kadar okuduklarımdan yola çıkarak) yaklaşık 1 ayın ardından yarın kız arkadaşımla ilişkiye gireceğiz internette lustral adındaki ilacın erken boşalmayı önlediğini okudum yarın ilişkiden önce 1 adet almayı düşünüyorum.Acaba bu ilacı kullananlar var mı? ya da ilaç hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• uzun süreli kullanımda işe yarayabilir lustral. tek dozda etkisi olacağını sanmıyorum. en mantıklı olanı yap buluşmadan önce kendini tatmin et. yoksa lustralın mucizevi bir etkisi olmayacaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Antidepresanlar geciktirici görevi görür, doğru. Ama sen 1 tane alma, yarım al ilişkiden birkaç saat önce. Sonra kalkmaz falan :)

0|1
    0|0
    • teşekkürler uyarı ve tavsiyen için :)

• Kullanırsan işe yarayıp yaramadığını yazıp günceller misin ? :)

0|1
    0|0
  • la oglum o antidepresan la

0|1
    0|0
    • biliyorum ama sadece 1 kereliğine yarım alsam sorun olur mu ki?

Erkekler Ne Diyor 3

• bırak olm böle kimyasallar kullanmayı. gitmeden bir gece önce asıl. yanına gitmeden bir yarım saat önce de asıl. yolda da çak bir tane efes extra. hatta iki yaprasan daha iyi olur.

pozisyon olarak da fazla efor sarfetceğin pozisyonları seçme. mümkün olduğunca altta olmaya bak. fazla hareketten kaçın. sana yarım saat garanti veriyorum. hele bir de önce oral yapıp boşaltırsa seni öncesinde çok rahat yarım saat gidersin

0|0
    0|0
  • O ilacın yan etkileri vardır. İlk kullanımda baş dönmesi vs yapar. Geç boşalayım derken kızın üstüne kusarsın :)

1|0
    0|0
  • İlaç falan sakıncalı işler sağlık acısindan. Git eczaneye geciktiricili prezervatifler var al onlardan. Arkadaşınla buluşmadan 1-2 saat önce de manuel takil boşal sorunun üstesinden gel. İlaç falan iş değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...