Amerika'ya gittiğim takdirde cinsellik yaşar mıyız?

Adana'da amerikan askeriyle tanıştım.Kendisi ile baya konuştuk.Beni Amerika'ya götürmek istediğini söyledi. Eğer,Amerika'ya gittiğim takdirde cinsellik yaşar mıyız? Yani bana zorlada olsa cinsellik yaşatır mı ?

Lütfen yardımcı olun!

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım ıncırlıkte tanıstınız. Ben uzun sure orada calıştım. Emın ol kı onlar da bız turk erkeklerı gıbı sekse duskun ama onlarda sınır adap yok. Emın ol kı senı yataga atmak ısteyecektır. Cunku onlar ıcın bu yemek yemek gıbı bır sey...

1|0
    0|0
    • Evet incirlikte tanıştık siz onları azda olsa huylarını biliyorsunuzdur? Çok mu sapıklar

• Benide korkutan konulardan biriside cinsellik hiç yabancı bir erkekler ilişkim olmadı

• Ben cıkmak zorundayım Istersen cagrı at konusalım merak ettıgını sor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Seni amaerikaya götürmeden yaşatır merak etme :D

2|0
    0|0
  • Bşr amerikandan ne bekliyorsyn. tabiki ypacak. Adam demez mi " benle boşuna mı abd ye geldi ?" Üstelik yapıp ortada bısrakabilir . Yapmayınca da bırakabilir.

2|0
    0|0
  • mantıkla yanas neden senı goturmek istıyor aranızda ne kadar samımılık var ve en onemlısı kaybolursun yutarlar senı orda her turlu pıslıgın içine suruklerler

1|0
    0|0
  • Asker adam abazan fırsatını bulursa burada yapar

3|0
    0|0
  • cınsellıkte ne kelıme? ana oral vajınal grup threesome foursome pissing vs.. yemedıgın conı siki kalmaz !

1|0
    0|0
    • gerçekten mi ?

• öyle ya kızım alıpta evının kadınımı yapıcaktı senı? turk erkeklerı yabancı kadınlar hakkında ne dusunuyrsa onlarda aynen öledır dıkkatlı ol

• asker yapar tabi :D abazadır o şimdi.

2|0
    0|0
  • yok canım ne cinselliği seni gezdirecek öyle babasının hayrına yha biraz mantıklı düşünün arkadaşımm... git de gör...

0|0
    0|0
  • cinselliği neden zorla yaşamak istiyorsun anlamadım. madem zorla yaşamak istiyorsun neden ta amerikaya kadar gitme zahmetinde bulunuyorsun.

0|0
    0|0
    • Amerika ülkesine çok ama çok gitmek istiyorum kendisi benide gezdirmek için götürebileceğini söyledi.

• Amerikalılara güven olmaz değil mi ?

• ister güven hayatını karart cevabını al. biz tanriyiz diyenlerin nesine güveneceksin

• yok seni gezdirmeye götürüyordur ören yerlerini gösterip gönderecektir

2|1
    0|0
  • sen ne amaçla götürdüğünü zannediyosunki?

0|0
    0|0
  • inşallah yaşatır :D

0|0
    0|0
  • Bende adanadan kiz ariyordum bebegim ekle beni.. :-)

0|0
    0|0
  • bir sey yapmaz bacı kardeş uyursunuz yan yana eli bile degmez seyi hiç degmez:)

0|1
    0|0
  • o kişiye bağlı yaşatır da yaşatmaz da

0|0
    0|0
  • Cinsellik yaşatır mı ne demek arkadaşım :) beni zkp bırakır mı der gibi olmuş :))

1|0
    0|0
    • o konuda işte

• Şakacı biri miydi, ciddi ve az konuşan biri mi? Ve kaç gün yüzyüze görüştünüz, yani kısa bir sürede mi böyle şeyler söyledi. Askerken cinsel isteği artıp da duygusal konuşmuş olabili o zaman. Şimdi de başka konuştuğu kızlar da olabilir :)

• Merhaba, bir gelişme oldu mu merak ettim :)

• bakıre kız yokkı zaten onlarda cok fazla o yuzden mutlaka ısterler zorla ya da ıstegını dırek soylerler rahat ınsanlar cunkı

2|0
    0|0
  • Çocukmusun, verdiğinle kalırsın, niyet % 1500 cinsellik.

0|0
    0|0
  • çatıur çatır hemdeee =))

1|0
    0|0
  • sen kalk elin amerikanlısıyla amerikana git sonrada bana zorla yaşatırmı de :)

adam senin saçının teli kadar vajina görmüş, valla o değilde adamın iliğini kurutursun sen halime :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Emin ol bunu yaşarsın...

0|0
    0|0
  • ulan düşündüğünüz şeye bak arkadaş ya acaba (hani sevgili olma vs gibi bir durum varsa) mutlu olabilir miyim anlaşabilir miyim ailem izin verir mi? diye düşünmüyorda amerikaya gitsem beni ... mi diyo tövbe estağfurullah...

0|1
    0|0
    • Benim ailem yok

• özür dilerim. ama düşünmen gerekn öncelikli şeyler bunlar.. seni becermesi değil..

• götürmüş elin amerikasına yapmasın mı.. yapar tabi

0|0
    0|0
  • İncirlik üssü kapatılmalı :))

1|4
    0|0
  • Sana şeker alıcak ablası.

4|3
    0|0
Yükleniyor...