Sınıftaki kızın mükemmel gögüsleri

arkadaşlar lise son sınıfa gidiyorum malüm üniversite sınavına çalışıyorum ve bu sene kızlarla falan ilgilenmek istemiyorum ancak bazı durumlar oluyorki kendime hakim olamıyorum bugün olduğu gibi bugün beden eğitimi dersi vardı normalde erkeklerle arkadaşlığım iyi değildir önceden kavga falan etmişliğimiz olduğu için samimi değiliz bende sınıftaki iki kıza takılırım ve çok samimi bir arkadaşlığımız var o iki kızla neyse konuya gelelim dediğim gibi beden eğitimi dersi dolayısı ile bu kızlar üzerlerine serbest kıyafet giydiler bu kız swit tarzı bişey giymiş geniş yakalı eğilince falan gögüsleri gözükecek şekilde idi ben ayakta duruyordum bunlarda kaldırımda oturuyorlardı kızın içi gözüküyordu gögüslerini gördüm bembeyaz çok güzel göründü (uçları görünmedide) hayatımda ilk defa öyle güzel bir gögüs gördüm mükemmel birşeydi her yıl denize giderim bir sürü turist falan görürüm hiçbiri bu kızın gögüsleri kadar tahrik etmemişti gözlerimi alamadım arkadaşlar bu sene artık cinsellik dahil aşka dair bişey yaşamak istemiyorum ve kendimde çok tahrik oluyorum ne yapmalıyım üç arkadaş geneleve gitmeyi düşünüyoruz yoksa bu sorundan kurtulmak için gitmelimiyim ...

ayrıca şu da ikinci bir soru olsun sınıfta diğer bir kız var bu kız bizden büyük çift dikiş ve 19 yaşında muhtemelen bu kız 9. sınıfa giderken birisi bekaretini almış bu kızı birebir sohbet ederken seks yapmaya ikna edebileceğimi düşünüyorum aşk falan olmadan kimsenin haberi olmadan bir eve girip 2-3 saatte arzularımızı karşılamaya yönelik sadece sizce bu kızı ikna etme yoluna gitmeliyim yoksa hiç bulaşma git parasını ver tüm merakın gitsin mi dersiniz hocalara falan anlatır idare ile bir sürü sorun çıkar disiplin cezası alırsın falan mı diyorsunuz

-

bu soruyu gizli soruyorum çünkü bana hakaret edecekler olacaktır özgüven eksikliğinden dolayı değil fişlenmek istemediğimden gizli soruyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sen bakire olmayan her kızı orusbumu sandın yatacam teklif edecem bilmem ne senin gibisi ender vakasın sen

1|1
    0|1
    • lan olum bir git lan bir defol git sanki para verdik sana gel cevap ver diye

• kızla bu konuları konuşacak kadar bir ilişki var teklif edecek kadar birşeyler var arada gidipte önümüze gelen her kıza teklif etmiyoz yani verecek kıza teklif ediyoz

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızın bakire olmamasıı seninle beraber olacağı anlamına gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• senden bir cacık olmaz genel eve gitsen parasını versen gine yapamazsın seni şey ederler :)))

3|1
    2|3
  • disiplin cezası almazsın sor ona

0|0
    2|1
    • yok ciddi ciddi sohbeti konuya getirip gel beraber yatalım diyecem

• tabi ya herkes seninle yatmak zorunda kız birini sevdi verdi sanada mı vermek zorunda bir git ya ergen

Yükleniyor...