Neden çıplak uyumama izin vermedi?

5 yıldır seviyoruz 2 yıldır sevgiliyiz bir yıldır cinsel anlamda bişeyler paylaşıyoruz ben bakireyim.Sevgilimin yanına tatile gittim bodrum da evi var.gündüz hep gezdik gece alkol aldık ve biraz seviştik öyle duygusal şeyler cinsel organların devrede olmadığı şeyler.sevgi sözleri öpmeler dokunmalar sarılmalar öyle bişey neyse ben bakire olduğum ve ilk sevişmelerim olduğu için pek bişey anlamıyordum sevgilim boşaldıktan sonra uzanıyorduk ben çıplaktım kollarında çıplak uyumak istememe rağmen hep giydirdi beni. siz sevgilinizin sizinle çıplak uyumasını istemez misiniz?o ya bana üzerini giy dedi ya giyinemeyecek durumdaysam kendisi giydirdi anlamadığım neden çıplak uyumama izin vermedi? vücudumu mu beğenmiyor kusurlarımı mı görmek istemedi? üşümemden mi korktu yoksa ne?mesela duştan sonra saçlarımı havluyla kuruladım hafif ıslak saçlarla uzandım o havluyu sar dedi ben sarmadım gitti havluyu getirdi başıma sardı. bu giyinmememi isteme sebebi de onun gibi bişey mi yoksa çıplak fiziğimi mi beğenmiyor?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• seni düşünüyor tam isabet birini bulmuşsun

bende giyin diyorum benım kafadaysa kötü düşünme

0|0
    0|0
    • çıplak yatmasında sakınca yok tabi

• vayyy harikaydı süperdi haklısın.evet perdeleri hep kapatıyordu eve kurye geldi ben salona kapattı burdan çıkma dedi.ben kitapları yerleştirirken perdede bir milim yer açıkdı ben camın kenarındaydım hemen orayı kapattı.doğru öylüyorsun herşeyin bir adabı var bak bu yazdıklarınla ona yeniden aşık oldum ben bu açından düşünememiştim

• şimdi düşünmüş oldun (:

Erkekler Ne Diyor 22

• adam bulmuşsun adam ;)

5|0
    0|0
  • Sebebi senin bakire olman ... Bir erkeği tüm gece boyunca o kadar tahrik etmeye hakkın yok... Çıplak isen o organ o deliğe girecek... Erkek ne kadar severse sevsin o tahrikle uyuyamaz...

Bir de geçmiş olsun sen artık bakire değilsin...

Bakire diye sadece kızlık zarı yerinde olana demezler.. Eline erkek eli değmemiş olana, kimseyle sevişmemiş kimseye dokunmamış olana derler..

Nitekim bedeninin bakire olması da mühim değil yeterki ruhun fahişe olmasın...

2|1
    1|0
    • hıhııı o dediğin gibi olsun

• kendisine engel olamamaktan korkuyo olabilir.

5|2
    0|0
    • farklı bir bakış açısı bu aklıma gelmemişti

• Ya bayanlar adam bişey yapsa niye yaptın amacın bu mu idi, yapmasa neden yapmadı beni beğenmedi mi dersiniz. bir bayan arkadaşım Bodrum'a gitmişti. Aniden tatil bitmeden apar topar bindi uçağa geri döndü. Bir yıl sonra anlattı ki gittiği arkadaşı onunla beraber olmak istemiş onun için geri dönmüş. Nedir bu erkeklerin Sizden çektiği :)))

1|0
    0|0
  • şeytana uyup bekaretini alırım korkusuyla giyindirmiş seni.kendine hakim olamama korkusu var sevgilinde.sende çıplak yatma-adamı azdırmak zorunda mısın?

2|0
    0|0
  • arkadaşım seni düşündüğü için dir bence üşüyüp hastalanmaman başa ne olabilirki fiziğini beğenmese seninle işine

2|0
    0|0
  • sen düsünüyor olabilir.

ciplak olursan tehlikeli erkek uyku halinde erekte olur birseyler olur kendine hakim olamaz diye olabilir.

0|0
    0|0
  • Sen ciplak yatarken dayanamayip seni bozmaktan korkuyodur bende oleydim

2|1
    0|0
    • mantıklı ama sevişirkende dayanamazdı seksi güzel ateşli bir kızla sevişirken kendini dizginlemek daha zor değil mi

• öyle bişey oluyor mu

• bozmak ne demek ya...

• Bunda endişelenecek bir şey görmüyorum ben. Bu durumdan rahtsız oluyorsan tepki vermeyen birini bulmak 1 dakika.

0|0
    1|0
    • hayır rahatsız değilim sadece sebebini anlamaya çalışıyorum

• tek şanslı erkek o ;:)

• O da doya doya bakmıyormuş ki. Nasıl şans ise. Neyse, alan razı veren razı ise problem yok.

• cidden salaksınız siz ya...

evet, vücudunu görmeye bile tahammül edemediği kadınla beş yılını ona dokunmadan harcayabilecek bir gerizekalı ile birliktesin... oldu mu...

1|0
    0|0
  • alkışlıyorum o adamı.. helal olsun... ben aynı durumda olsam bende aynı şekiilde yapardım.. fizigini begenmiyo diye bişeyde yok sırf seni düşündügünden..

1|0
    0|0
    • evlenince de mi böyle yapacaksın karına yani çıplak uymasını istemeycek misin

• nedenmiş o

• erkek duyguları gerekli :) bizim ayrı bir duygu sevgiliyi soymak veya giydirmek...

• ben istemem sevgilimle bu kadar yakınlaşmam bu özel anları evlenince yaşamak isterim ki anlamlı olsun

1|0
    0|0
  • gece uyurken kontrolsüz boşalma olması durumunda problem yaşamamak için olabilir!

2|0
    0|0
    • kontrolsüz boşalma die bişey mi var

• san sarılıp uyurken uykuda tahrik olup boşalma esmasında senin vajina bölgene bolaşıp ta spermler vajenin içerisine girip hamile kalmaman için.

• yok artık daha neler

• Bacaklarındaki selülitlerinden iğrenmiş olabilir.

0|0
    1|2
    • çok fazla yok kii ne alaka hem giydiğimde sadece ya tişörttü altı pek giymedim

• Güzelim takıntılı bence o adam banada geliyo arada ellerimi yıkıyorum sürekli falan. İlişkiden sonra abes kaçıyor falan istek gidiyor bir mutsuzluk başa h�sıl oluyor. Normaldir.

• o sevişmelerimizden sonra daha sevgi dolu oluor sarılıyor felan ellerimi saçlarımı öpüyor onun gibi bişey değil

• Utanıyordur malmı bu ya nudızm guzeldır tadını cıkarmak varken

1|0
    0|0
    • neyden utanıyor

• ne alaka hijyen takıntısıyla ama mantıklı fazla temiz. alkol alırkn çerez yiyoruz ben sarhoş olunca yere dökülüyor gidip peçete getirip yerleri siliyordu

• Vajınanın yataga deymesını ıstemıyor anladınmı buda hıjyenle alakalı

• üşütmeyesin diye ya da kendini kontrol edemeyeceğinden korkuyordur bir an?

0|0
    0|0
  • sen daha bakiresin değil mi...ben yanlış anlamadım...

0|0
    0|0
    • neden?

• bakiresin ondan seni giydiriyor...yani gece çıplak olsan oda çok istekli bir şekilde uyansa aniden sana geçirir ve bakireliğin gider bundan dolayı giyinmeni istiyodur...

• deli yatiyodur belki seyine tekme atmak istemiyodur

0|0
    1|1
    • yooo deli yatmıyor ne alaka giyinikken tekme atmayacak mı

• ahhahaha doğru :D güldüm baya tekme mi atiyo :D::AD:FSD

• Kaza kurşununa karşı önlem almış.

0|0
    0|0
  • o adamda iş yokmuş seni silememiş

1|0
    2|0
  • Sen ciplak yatarken dayanamayip seni bozmaktan korkuyodur bende oleydim arkadaşa katılıyorum

2|0
    0|0
    • hımmm neden sevdiğin kız sonuçta bozsan ne olacak ki ha seviştin ha bozmadın bence bir fark yok

• öyle bir endişeden dolayı buı şekilde mesafeliydiyse beni kaybeder. ama ben ona ilişkiye girersek beni kaybersin demiştim.o defalarla sordu yapalım mı diye ben olur dedim ama eger yapsaydı beni gerçekten kaybedecekti

• oda öyle düşünmüş olabilir

• beğenmemesi mümkün değil belki de giyinik seviyordu seksi bir gecelikle yatsan nasıl olur orta yolu bulun link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Amaan kötü yorumlara bakma sen.Sevdiğinin yanında rahat uyumak istemiştir,aklına cinsellik gelmesin diye,sana kıyamamıstır.Belki kendime engel olamam demiştir.Fiziğinle ne ilgisi var.Üşüme diye de olabilir.Sundan eminim ki seni düşündüğü içindir.Bir arkadaşa da bozsa ne olcak falan demişsin.Aklını basına topla:)

1|0
    0|0
    • o açından demedim yani bir erkek sevmeyip sevişmek için benimleyse zaten o sevişmenin bir önemi yok ama bir erkke seviyorsa ruhum bedenim herşeyim onun birlikte olsak zaten beni yarı yolda koymazdı buna inanıyorum ki oda yapmadı yaparsan beni kaybedersin demiştim.

• ayyy canım bnim ya duymak istediğim şeydi bu ben ondan bu kelimeyi bir defa duydum ya o yüzden sanki sevmiyor gibi geliyor saol beni biraz mutlu ettin

• :))Biz cok vesvese yapıyoruz.Dokunsa ayrı dokunmasa ayrı:)Tabi dısardan bakınca mantıklı olan bu seviliyorsun sıkma canını hatta mutlu olman lazım:)

• beğenmezse beğenmesin boşver sen istediğin gibi yaşa

1|0
    0|0
  • belliki arkadaşın bir kaza olmaması için istemiyor yani ateşle barut misali

0|0
    0|0
  • Biri sizi oyle gormesin diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...