Cinsel ilişkide penisim yavaş yavaş sertliğini kaybediyor

penisim sertleşiyor ilk daha sonra içeriye girip çıktıkça böyle yavaş yavaş sertliğini kaybediyor neden acaba prezervatif var diyemi hiç bir zevk almıyorum ben prezervatifle

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış bilinenlerden dolayı erken boşalmada vardır sende ve tam sertleşmeden boşalmada eminim bunlar psikolojik kendi beyninde çözeceksin bunu boşalma süresini uzatırsan hepside çözülür.

0|0
    0|0
    • yok aksine ben cinsellikte çok çok zor bolaşıyorum hani 20 dk yapsam canım çıksa anca zorla

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Tanı yapılmış, teşhis doğru.

E tedaviyi de biliyorsunuzdur. :)

0|0
    0|0
  • Ne sıklıkta yapıyorsun. Prezervatif elbette bir miktar etkiler ama öyle his kaybı yaşayıp iştah kaçacak kadar değil. Çok sık yapıyorsan bir süre tatil yap, enerjini toparla.

0|0
    0|0
  • kardeş et ete değecek emin ol partnerinde hiç bir zevk almıyordur aşırı kasma ve heyecana dayalı olarak prezervatifin verdiği korunmalık içgüdüsüyle de belki gibi soru işaretleri kafandan gitmiyorsa özetle götün tutuşuyorsa hala acaba hamile kalır mı kaçar mı içine diye bu düşünceler senin zevk almanı engeller böylece hem sertleşme problemi yaşabilir hemde partnerine rezil olabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...