Cinsel kimliğimi belirleyemiyorum yardım eder misiniz?

Arkadaşlar ben hiç gay p*rnosu falan izleyemiyorum yani ama mesela önümde mastürbasyon yapan bir adam görsem benimde yapasım gelir. Buna rağmen kendimi bir kızla hayal edince orgazma ulaşabilirim.Şimdi benim cinsel kimliğim ne kafam çok karışık

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• erkeksin .bir erkeğin mast yapmasından etkilenmen normal .bayanlardan etkileniyor isen bir sorun yok .hiç ilgi duymasa idin sorun olabilirdi .kadınsı bir tarafında yok .giyiminde normal ise bir sorunun yok .sadece aklın karışıyor bazı zamanlarda .ama geçici ...

0|0
    0|0
    • konuşma tarzım sorunlu biraz o kadar

• işte kilit noktası mesela p*rno izlerken de sadece kadın varsa tam olarak etkilenemiyorum

• bendede tan tersi sadece kadın olunca daha çok etkilenirim .senin durumun da aksi veya olumsuz bir durum yok .zamanla zevklerin değişir .bakışın ve haz aldığın taraf değişir .erkek te olmalıki seks daha canlı ve kadınla bir bütün olarak şehveti yaşansın

Kızlar Ne Diyor 1

• sen erkeksin

0|0
    0|0
    • nasıl sen erkeksin kadınım demedim ki zaten

Erkekler Ne Diyor 2

• Anlattıkların içinde hetereseksüel olmadığını ( yani karşı cinse ilgi duyan olmadığını) gösterir hiç bir şey yok.

Ancak seni cinsel kimliğini sorgulatan bazı hislerin varsa da sabırlı olmalısın.

Kendine karşı açık ve dürüst olarak, kendini tanıma sürecine devam et. Bu süre içinde kendini karar vermek zorunda hissetme.

İçinde olan gerçekleri en doğru sen bulabilirsin.

Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • bence izlemeslisin p*rn ama gay degil anal filan kıza bakmalısın snaırım yaşın kücük

0|0
    0|0
Yükleniyor...