Şampuanın içine doğum kontrol hapı karıştırıp kullanan var mı?

arkadaşlar şampuanın içine doğum kontrol hapı kırıp karıştırmak ve öyle yıkamak işe yarıyor mu, kullanan var mı? ben birinden öyle duydum. Birde arkadaşım bana tüm hapların aynı renkli olanından al dedi, bazıları renkli oluyormuş hormonal düzeyleri farklılaştığı için, aynı renk olan ilacın adı nedir? bilen var mı?

Güncellemeler:
arkadaşlar tabi ki saçları canlandırsın gürleştirsin diye, kafama sürüp yumurtalıklarımı etkilesin diye değil...

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Buna inandığını duymak istemem doğrusu .

Sence mantıklı mı bu ? Oral yolla alınan bir ilaç nasıl olur da şampuanla vücuda nüfuz edecek?

Diyelim etti, yumurtalıkları rahmi nasıl bulacak? Diyelim buldu etkisi kalır mı şampuanla?

0|0
    0|0
    • ne yumurtalığı yaa, saçları canlandırsın gürleştirsin diye, allahım, okumadın mı soruyu?

• şampuana karıştırıcam, yıkıycam diyorum, anlarsınız sandım ama millet hemen hakaret etmekte birinci..

• ben hakaret etmedim, yazdıklarımda hakaret görüyor musun?

Erkekler Ne Diyor 10

• iyi de neden saç için üretilmiş ürünlerden almıyorsun ?

0|0
    0|0
  • Şimdi birisi sana şempanze idrarı'nın saçları besleyip, büyüttüğünü ve pırıl pırıl parlattığını söylese gidip bir şişesini saçına bocalar mısın?

0|0
    0|0
  • abawww.. kim çıkardı bu şehir efsanesini yaw?

0|0
    0|0
  • evet 2013 türkiyesi hala akla mantıga uygun olmayan şeylere inanan insanlar var artık saf mı diyelim aptal mı diyelim ne diyeceğimi bilemedim

0|0
    0|0
    • saçlar için zaten yumurtalıklar için değil, aptal olduğunuzdan kıçınızdan anlıyorsunuz soruyu..

• soruyu güncellemeden amacını anlatabilseydin aptal olup olmadıgını anlardık

• nasıl bir kafa la o :D

0|0
    0|0
  • Ben o hapı içiliyo sanıyodum :))

0|0
    0|0
  • tövbe tövbe daha neler :D

0|0
    0|0
  • Şampuanımın içine jöle dökmüşüm. Yıka ve çık.

0|0
    0|0
  • iş yerinde bir bayan arkadaşım bana önerdi hatta hapı bizzat kendisi aldı bana deniyorum bakalım nolacak

0|0
    0|0
  • suyun içinde kaynatıyorsun sonra soguyunca sürüyorsun vucuduna bir işe yaramıyor ama cok güzel duruyor .)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende duydum ancak denemem. Eğer saçını beslemek istiyorsan şampuanının içine badem yağı dök canım. Birde bitkisel şampuanlardan al.

0|0
    0|0
  • Bunu ben de duydum ama uygulamadım... Çünkü mantıksız geldi...

0|1
    0|0
  • kullanan ınsanlar duydum ben ama bence sacmaa

0|0
    0|0
  • 750 ml'lik şampuanının içine b,e vitaminlerinin ve bepatenin tüplerinden atacaksın birer tane. Sacın canlanıyor.

0|0
    0|0
  • nasıl yani ne işe yarıyormuş ki o?

0|0
    0|0
  • Evet ben denedim sonuç inanilmaz

0|0
    0|0
    • denedin mi gerçekten?

• Evet denemesem neden yazayım yasmin di sanırım adı böyle toz haline getirip katiyorsun sampuana baya etkili

• Evli misin bekar misin bilmiyorum ama bir an bekar olduğunu ve saçların için aldığın doğum kontrol hapini annenin gördüğünü ve senin o anda yüzünün alabilecegi şekli düşündüm ve kendi kendime gülümsedim

:)

0|0
    0|0
    • amaan annem tanımıyor mu beni saçlarıma sürdüğümü söylerim, açıklarım ne var hem saç konusunda takıntımı biliyorlar bişey olmaz..

• Latife yapmistim :)

• Güncelleme harika :) Hiç denemedim, ama çooook çabuk uzamasını sağlayacaksa mutlaka denemeliyim. Onun dışında kullanmama gerek yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...