Adet kanaması mı kızlık zarının kanımı nasıl anlarım ?

geçen hafta sevgilimle sürtünme yoluyla bir kaç bişey yaşadık altımda iç çamaşırım vardı herangi bir birleşme olmadı benim korkum bir 15-20 dk sonra lvaboya gittiğimde kanama gördüm tuvalette epeyde kan aktı işin garip tarafı adetimin bitiminden bir gün sonra oldu acaba adet kanamasımıydı yoksa kızlık zarı ile ilgili bişeymiydi bilemedim aynada daha öncede bakmıştım o olaydan sonra bir daha baktım pek bir değişiklik yok gibi ama nasıl bilebilirim ben bunu boşalmanın etkisiyle adet kanaması akmış olabilirimi

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• aynısı basıma geldı ... bencede adet kanı ama...

1|0
    0|0
    • çok korktum ya nasıl bir kanama o birden boşaldı kan lavaboda ya aktı gitti kızlığıma bişey olmamıştır umarım

• cok gelmesı zaten adet bırıkıntı kanı olduğunu gösterir... bence kesınlıkle adte kanı

• çok teşekkür ederim içimi çok rahatlattın ne kadar evleneceğim insanda olsa korkuyorum ya onunla yaşadığım bişeyden dolayı bozulursa ve onun bundan haberi olmazsa nasıl anlatırım ona durumu ve dediğin gibi umarım adet kanıdır çünkü yine benzer bir paranoyayla doktora gitmiştim ben kızlığıma bişey mi oldu diye düştüğümde gittim doktor yüzde yüz kızsın demişti şimdi yine gidersem doktorum beni kovcak bu sefer muayenehanesinden

Erkekler Ne Diyor 4

• Merak etme kızlı olmaz. Sürtünmeyle yırtılmaz, kanallardan akıntıyla birlikte sökülen kandır.

1|0
    0|0
  • adettir içine girmediği içine girmediği için

0|0
    0|0
  • kızlık zarının rengi kırmızı beyaz alacalı olur

0|0
    0|0
    • bildiğin kıpkırmızı kan nasıl aktı tuvalette ya çok korktum

• dalga geçme lütfen inan çok korktum ya :(

• özele gel konuşalım

• Jinekoloğa muayene olmalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• adet kanaması o. sanırım tam bitmeden sürtünmüşsünüz. sen de orgazm olunca içerde kalanlar orgazmdan hemen sonra dışarı çıkıyor bu şekilde

0|0
    0|0
    • valla ben bitti diye sandım ama bugünde hafif akıntı geliyor bitmemiş ne bileyim azar azar geliyordu ama birden o kadr çok kan gelince korktum adet kanıdır heralde demi

• adet ya bende de öyle oluyor hep

• içine girme olmadıysa adet kanamasıdır ya da sürtünmeye bağlı bir durumda olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • kızlık zarının rengi çok açık olur

0|0
    0|0
  • bence adet kanamasi

0|0
    0|0
    • adetim az az geliyordu yani son günü diye tahmin ettim ben boşalmanın etkisiyle kanama çoğalabilir mi?

• hayir korkma bence

• çok teşekkür ederim çok sağolun yaza düğümüz var şimdi bişey olsa ona nasıl anlatırım seninle yaşadım her ilkimi olduysa bile ilk seninle oldu diye

Yükleniyor...