Gitsem mi gitmesem mi?

Arkadaşlar ben 1 aydır bir çocukla çıkıyorum. çocuk çok tatlı hoşlanıyorum. Ve oda bnden hoşlanıyor sadece camda görüştük 7-8 saat kadr Ve benim okuduğum yere gelip ev tutacakmış bir haftalığına bakire oldgmu biliyor ve asla zorlamam diyor. sadece vakit geçirelim gecelik giy o şekilde sevişelim ,film izliyelim gezelim tozalım bir hafta dedi oral sexe karşı oldgmuda biliyor her dedğime evet diyor ama giyinik olmucaz en fazla sutyen külot ol falan bunlarıda söylüyor off kafam karışık bn cinsel ilşki değilde sevşmk iyi olr diye düşünüyorum ama eve gtmedm hiç korkyrmda ne biliym napayım sizce?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• İş o noktaya geldikten sonra gerisi de gelir merak etme. Yalnız şu da var, çocuk sana yapacağı masrafı bir eskort kızla geçirmek için yapsa daha fazlasını alır. Demek ki amacı fazlası değil, sevdiğine dokunmak. Hadi hayırlısı.

0|0
    0|0
    • zaten sevişmek istiyrum diyor. oda aynısını söyledi istesem cok ama bn seni istiyrum dedi

• evet önce buluscam konuscaz sohbet etcez sonra eve gderm aama kurallarım belli ötesine gecemez zaten

• Ben de onu diyorum. Kurallarının sınırını belirlemeye çalışarak hiç zevk alamazsın o geceden. Hep tedirgin olacaksın ve bu sana olumsuz yansıyacak.

Erkekler Ne Diyor 22

• ateşle oynuyosun

0|0
    0|0
  • Dediğin şartlarda anlamsız.

0|0
    0|0
  • Ateşle barut misali uslu durmazsınız

0|0
    0|0
  • git git seks bir araç değil amaçtır öylesine bile seks yapılabilir

0|0
    1|0
  • karşındaki önemli her şeye hazırlıklı olmalısın

0|0
    0|0
  • git bence onunda amacı cinsellik senin kide sen kendini tutabildiğin sürece sıkıntı yok o tamamnı isteyeceketir fakat sen yapmaazsın olur biter

0|0
    0|0
  • her türlü ilişkiyi kabul ediyorsan git... bir arkadaşım vardı cinsellik muhabbeti aramızda hiç yoktu ama bir akşam kendimizi yatakta bulduk ateşle barut yanyana durmuyor :)

0|0
    0|0
    • kat kat gynsem :d olmazmı engel olunamazmı:dd

• kalkmışın ne dini ne imanı olur katada yatada dayanmaz.. :) şeytana full mesai yaptırırsın :)

• seviş gitsin :)) orala karşı olman da çok büyük kayıp ayrıca bursalı :)

0|0
    0|0
  • inanma canım ateşle barut yan yana durmaz o etkiyle zevkle bir bakmışsın kızlığın gitmiş o zaman seni alır o onu düşün

0|0
    0|0
  • yeni açığın oral seks konusuna bakarsak kararını vermişsin

0|1
    0|0
  • Sen istemediğin sürece kızlığını bozmaması gerekir. Ama olayın nasıl sonuçlanacağını kestiremiyorum. Her şey olabilir.

0|0
    0|0
  • bence en azından ilk buluşmada gitme. önce dışarıda oturup konuşun falan, sonra 2. buluşmada eve geçebilirsin. sonuçta camda görüşmüşsün ve yüzyüzeyken hoşlanıp hoşlanmıcağını bilmiyosun. eğer hoşlanmazsan zevk alamazsın o daha kötü olur.

0|0
    0|0
    • peki ilşkiye zorlarmı bn istemiyorm bakireym

• ama oral yapmayı blmyrm hemde sanki basit kızmış gbi olmazmı ne biliymm

• yok yok, diğer soruna da yazdım. ilk buluşmada oral yapmakla basit kız olmak arasında bir alaka yok. hem o da çok hoşlanır çok zevk alır sana oral yaptırmaktan. bilmicek bişi yok alıcaksın eline önce okşıcaksın sonra kafasını emmeye başlıcaksın.

• bu aynı seye benzemıs. bisey yapmıcam sadece uyucaz. sakın gitme inanma sen buna

0|0
    0|0
  • sende bir yolluluk var ama hayal gücünde

0|0
    0|0
  • Dikkat et postu deldirme.. o sevişelimle başlar hep anal ile biter

0|0
    0|0
  • Sex yapmak istiyosan gidicen :)

0|0
    0|0
  • hahaha

evcilik oynarsınız:))

0|0
    0|0
  • Tüm yolları ve pozisyonları bitirip okeye dönersiniz.

0|0
    0|0
  • zaten bir sütyen bir kilotla kalıpta sevişmeye başladınmı geriside gelir sandığın gibi olmıcak

0|0
    0|0
  • git de seni becersin :D artık onun için farketmez..Anal da olur oral da olur göğüs aranda git gel de yapsa ona kar..Hiçbişe yapmadan eline verip göğüslerini mıncıklasa bile yeter adam herşeyi göze almıs :D

0|0
    0|0
  • link

anal yapar bak .s

0|0
    0|0
  • bence gitme. belli olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O seviyeye geldikten sonra muhtemelen dayanamazsin ve iliski yasarsiniz yok kendime hakim olurum diyosan da baya bir iradeli olman lazim

0|0
    0|0
  • git de gör ebeninkini. :))hayal dünyasında yaşama başına her şey gelebilir

0|0
    0|0
  • Ya ne saf insanlarsınız adam s.kecek seni haberin yok.Yatırıp tecavüz etse kime ne söyleyebilirsin ki kendi ayaklarınla gitmişsin.İnternette tanış 1 aylık "sevgili" olun daha ilk görüşmede evde gecelikle buluşmalar bilmem ne adamın niyetini nasıl anlamıyosunuz hayret bişeysiniz

0|0
    0|0
  • 1 aydir ciktigim birine guvenmezdim.

0|0
    0|0
    • aa 1 senedr tanıyormus gbym

• off kız napcm bn

• guvenmiyorasan o riski alma

Yükleniyor...