Kondom kullanmak zevk verir mi?

Erkekler siz kondom takarken cinsel iliskiden zevk aliyormusunuz. Ben mesela pek zevk almiyorum arada lastik olunca. O penisi saf bir sekilde hissetmek cok ayri bir duygu. Sizce?

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• sen nasıl hissediyorsan erkek de aynı. hassas duyu azalıyor. parlak yüzeyli bir katman olunca vajinanın ıslaklığı ile de kayganlaşıyor doğru dürüst bir şey hissedilmiyor. hani bir tabir vardır. ET ETE DEĞMELİ

1|0
    0|0
  • kondom ıgrenc bır sey,yalnız guvenlı bırıyle sevısmıyorsanız mecbursunuz orası baska,yoksa camın arkasındakı donen tavuga camdan ekmek banmak gıbı bır sey

1|1
    0|0
  • iyi sevişen erkekler kendini bilen erkekler pek kullanmaz tek esliyse. temas oldugunda daha zevkli butunlesiyorsun

1|0
    0|0
  • et ete değecek vede değmeli o kadar

1|0
    0|0
  • koprezervatifli seks elektrik ateşindeki mangala benzer kömürdeki gibi tat vermez.Benim iki defa tecrübem oldu bir yerden sonra dibindeki plastik rulo çok acı vermeye başladı ve boşalırken sadece ucundaki boşluk kadar boşalabildim.Hepsini çıkaramadım haliyle bu da ayrıca sağlık problemi yapar düşüncesindeyim.

0|0
    0|0
  • zevk vermez

tek gecelik ilişkilerde sart..

2|0
    0|0
  • Aynen öyle kondom'a hayır :)

1|0
    0|0
  • Aferin sana sen bu işi biliyorsun. Peniste bile fark ediliyor masaj yapılmış gibi oluyor penis.

1|0
    0|0
  • kondomu icat edenin Allah belasını versin.

1|0
    0|0
  • Taş kalpli oluyor ve hissizlesiyorum

1|0
    0|0
  • zevk almak için illa kondom olması veya olmaması gerekmiyor. ayrıca süper inceler var ve gayet güzel hissediyorsun. güvenli ve temiz bir ilişki için bence önemli.

0|0
    0|0
  • tene dokunmanın anlamı tadı farklıdır

sevdiginin yüzünü okşadıgında eldiven varsa dokunan bişi olur ama pek bişi his etmessin buda öyle bişi et ete degecek degmeli ki zevki alınsın bide insan kondomlu kendini kötü his ediyor istenmeyen tüy gibi

0|0
    0|0
  • Haklısın kesinlikle

0|0
    0|0
  • Capkinlik aninda kesinlikle kullanirimm dunyanin her hali var.yarinn demsinn bir enikk baba babacimm hahaytt ama isin gercegii temastan yanayim hissetmek lazimm yanii:)

0|0
    0|0
  • sonunda sizce demişsin? soru başlıktakiyse cevap farketmez. değilse o duygu benden uzak dursun.

0|0
    0|0
  • kondolsuz ilişkiye başlarım boşalacağım zaman kondol takarım

kondol fazla zevk veremesede mecbur

0|0
    1|0
  • gülü gaz maskesiyle koklamak gibi bir şey

0|0
    0|0
  • malasefbanada zevkvermiyor

0|0
    0|0
  • Güvenli ilişki için kondom şart ama kondomsuz ilişki paha biçilemez.

0|0
    0|0
  • şapkasız asla yapmam.

0|0
    0|0
  • o sıcaklıktan niye mahrum kalasın ki :)

0|0
    0|0
  • değmek, temas etmek çok farklı duygu ama kondom alınan zevki pek de değiştirmiyor ya.

0|0
    0|0
  • evet aynen katılıyorum ama bazen hastalık sorun olduğu zaman her iki tarafta yazık oluyor maalesef

0|0
    0|0
  • daha kötü oluyor

0|0
    0|0
  • her ne kadar saglıklı olsa da zevk vermiyor evet. hayat kadınlarından uzak dururum ve normal ilişkilerimde kullanmam. tercihim bu yönde sahsen. ne demisler biraz kaba bir tabir de olsa, et ete degecek :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• süper ince olunca biraz daha iyi oluyor.ama zevki azaltıyor evet =(

0|1
    0|0
  • et ete değecek arkadaş :)

2|0
    1|0
  • ben de hiç sevmiyorum..penisin sıcaklığını hissetmek ayrı bir zevk

0|0
    0|0
  • emerken taktırmıyorum ama ilişki sırasında şart bence.hastalık olur hamilelik riski olur.

1|1
    0|0
    • Erkegin tecrubesine bagli bence, benimkide arada takiyor. Uzun zamn iliskiye girmediysek 2hafta felan

• aynen katılıyorum

Yükleniyor...