En güvenli korunma yöntemleri nelerdir?

Sevgilimin icime boşalmasını cok seviyorum o da kondom kullanmayı sevmiyo, en güvenli nasıl korunabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• annene sor o sana süpürgenin sapı eşliğinde anlatır.

Erkekler Ne Diyor 21

• spiral yada iğne yaptır.. belli periyodlarla.. istediği kdr boşalabilir o zmn içine

• dogum kontrol hapı.

• hap iç.ama danıs doktoruna...

• Norlevo tablet kullanabilirsin 17 tl tutarı ve ortalama 48 ila 72 saat etki süresi var.. Yada vajinal halka gibi birşey çıkmış, oda bir ay korunma sağlıyor..

• hap var, bide çocuk düşünmüyorsan ameliyat olabilirsin.

• bayan kondomu var biraz pahalı ama çok methediyolar ilişkiden 20 dk önce vajinaya takıldıktan sonra 3-4 kez sex yapılabiliyo çok inceymiş ama yırtılmaya dayanıklıymış ..

• ya hiç biri aslında yüzde yüz diğil.olacağı varsa olur. bi kaza herşeyi altüst eder.

• kondomdan başkasını kullanmayın

• sevişmek çocuk yapmak içindir, zevk için sevişmek de ne demek

• Çok basit Kondomu vajinana tak

• Doğum yapmamış bayanlarda kondom, diyafram, doğum kontrol hapı veya aylık iğneler, doğum yapmış bayanlarda spiral önerilebilir. Kısa süreli (1-2 yıla kadar) doğum kontrol hapı kullanımı zararlı olmaz.

• bağırsak

• bim poşeti kese kağıtı .

• doğum kontrol haplar çok güvenilir yeni jenrasyonların da sanılanın aksine bir zararı yok

• korunma koyver gıtsın cocuk ıyıdır.

• evlenmek

• geri çekme dışarı boşalma bence en güvenlisi olma prazervatifle % 2 hamile olmaz olasılığın var .

• takvim yöntemini kullanın

• niye hoşuna gidiyo açarmısın biraz:-)

• erkeginin sperm kanallarını, seninde tüpleri baglat, binlerce kez boşalsada sittinseni hamile kalmazsın

• ertesi gün hapı kullan

Kızlar Ne Diyor 7

• tabiki doğum kontrol hapı senin için uygundur..:)

• Dogum kontrol haplari ama her gun ayni saatte kullanmalisin. Bi jinekolaga git ona gore kullan.

• geri çekme

• yapmamak

• alex sen de zekisin

• zekice

• %100 koruyan tek yöntem sevişmemek.

• domestos dök bi tane canlı sperm kalmaz

• Limonlu su ile lavaj çok yaptık ama domestos ?..

• ben adet düzenlemek için doğum kontrol hapı kullanıyorum. dolayısıyla seks esnasında rahatım bi terslik de yaşamadım.

• yeni nesin haplar aksine faydalı. zaten adet dönemi düzensizse mecburen kullanıyo insan. e tabi hiç bi doğum kontrol yöntemi tam güvenli değil de oldu olacak yağmurlukla girelim yatağa.

• en güvenlisi bu degil

• o da hormonları bozuyor dye her kadını kullanmaya ikna edemiyorsn işte

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...