Bekaret/hymen kanaması hakkında

Erkek arkadasimla 3 yıl kadar önce birlikte olduk ve bekaretimi kaybettim bu 3 senelik sure zarfında bir birliktelik yaşamadım ta ki bugune kadar bugünkü ilişkim çok ağrılı oldu ve iliskiden 5 6 saat kadar sonra bir damla kan geldi bu neden olabilir?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 2-3 yıl kadar kimseyle ilişkiye girmezsen organ hiç kullanılmamış haline dönüyor yine. elemanda zorladıysa kanama o yzudendir. ilişkiye girdikçe düzelir dert etme ama konu bekaretle alakalı değil. o 3 sene önce gitmiş zaten...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• normaldir sıkıntı olmaz

1|0
    0|0
  • o zaman kanama olduysa bu olan küçük bir zorlanmadan kaynaklanmış olabilir hymen kendini yenilemez

0|0
    0|0
  • hazırlıklı değilsindir ya da ağrılardan kasılmalardna dolayıdır

0|0
    0|0
  • regl başlangıcı olabilir.

0|0
    0|0
  • 2-3 yil nasil durulabiliyor bizede ogretsene :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zorlanmışsın ondandır belki

0|0
    0|0
  • canım muhtemelen yırtılan zarın bir kısmı tekrar birleşmiş bu süre içinde ve tekrar ilişki yasadıgında o yırtılmıs ve oyuzden kanamıs keske yapmasaydın evlendiğin zaman bakireyim diye yuttururdun bendede öyle olmustu keske yapmasaydım diyorum

1|0
    0|3
    • Canım ilk ilişkiye girdiğimde son iliskiye girdiğimde evleneceğim de aynı kişi sıkıntı yok yani ;-)

• iyi canım sevindim :) sen yinede dikkat et bende evlencez diye vermiştim ama 3 ay sonra ayrıldık

• sana elinden baskası vermez zaten bu kafayla rahat ol

Yükleniyor...