Tek testis ve yok denecek kadar küçük

merhaba. sizlere bir konu hakkında danışmak istiyorum. nişanlım 24 yaşında kasık fıtığı ameliyatı olduğunu söyledi, bu sırada çocukluktan gelen inmemiş testis sorunu olduğunu ve kistleşmiş olduğu için tek testisinin alındığını söyledi. Kalan testis ise çok çok küçük, böyle bir durumda çocuk sahibi olmak mümkün değil midir ki? doktora gidelim diyorum sperm sayısına filan bakılıyormuş ama yanaşmıyor, sonuç olumsuzsa ne olucak filan diyor, ben de ne yapacağımı şaşırdım. yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek için ne kadar kötü bişey olduğunu bilemezsin bunun için doktora gitmesi çok zor ben olsam gidemezdim hatta bir bayanla bir ilişkiye bile başlayamazdım çok sıkma onu bu konuda belki belli etmiyodur ama eminim psikolojisi çok kötü durumdadır hem bunun senin için önemi ne boyutta istediğin şey çocuk mu yoksa seks mi ?

0|0
    0|0
    • biz evlilik düşünüyoruz ya seks konusunda bir sıkıntı yok kiii.. ve ben annemden dolayı kanser riski taşıyorum, annem meme kanserinden vefat etti, benim mutlaka çocuk doğurmam gerekiyor doktorlar öyle söyledi. uzun yıllardır zaten kimse olmamış onun hayatında ne biliyim ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum :((

• Başın sağolsun. Bilmiyorum bunu yaptınmı muhtemelen yapmişsindir eğer ortada sağlıkla ilgili bir sorun varsa eşini karşına alıp durumu konuşman lazım bu hastalığa yakalanmaktan korktuğunu söyleyip ikna edebileceğini düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• sorun yok emin ol aynı durum bende de var ama hiç bir sorun yok daha açık nasıl anlatayım çocuk oluyor yani

0|0
    0|0
    • ya ama şöyle bişey var, diğer testis gelişmemiş gibi sanki yani hiç yok gibi üff aklım durdu valla :((

• ama o testis çok küçük ve sperm yoksa yani üretemiyorsa kısırlık olur işte, yanlış mıyım?

• valla küçüklüğü konusunda bir şey diyemem oma sorun olmayacağını biliyorum

• Sperm sayısı yeterli ise , hamileliğe engel olmaz .ama doktor kontrolü şart. Nişanlısın birde nasıl böyle düşüncesiz davranıp kaçıyor ki .

0|0
    0|0
    • baktırmam diyor işte, ikna edemiyorum..

• o ne demek öyle ? Sende sert yap madem , basit bir konu mu bu böyle ? Belkide iç anne olamayacaksın

• tek testis de iş görür olmazsa testise iğne ile girip spermi alıp senin rahmine koyarak döllerler teknoloji gelişti doktora gitmekte yarar var derim

0|0
    0|0
  • tek testisle çocuk sahibi olunabilir tüp bebek yöntemi ile çocuk sahibi olabilirsiniz ki

0|0
    0|0
  • Psikolojisiyle oynamayın adamın bu çok fazla üstelenecek bir durum değil

0|1
    0|0
  • Mehmet ali erbilde tek testismiş öyle duydum ne kadar doğru bilemem :D

0|0
    0|0
  • ikna et mutlaka

0|0
    0|0
  • erkek korkusuz olur bıldıgım de yeter sonuc ne olursa olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onun için çok kırıcı olsa bile bilmenizde fayda var. Ben merak ediyorum; önümüzde nasıl bir yol olacak görmek istiyorum, bencillik etme de.

0|0
    0|3
    • söylüyorum ama nafile..nasıl ikna edebilirim bilmiyorum. yani terkedicek filan değilim ama en azından ona göre bir yol izlenebilir

Yükleniyor...