Asil soru ayrintida!!! konu kisaca bekaret

şunu başta belirteyim bn bakır biri olarak eşimin bakire olmasını isterim.aslınds her müslüman ve türk erkeği ister yoksa diğerlerinde n şüphe duyarım ikinci evliliği olanlar hariç..bazı kızlar sevgili yapıyor lar kimisi evliliğe adım için kimisi gönül eğlendirmek için erkeklerde aynı. .şimdiki kızlara bakıyorum yarışından çoğu bakire değil belki evlenmeden srvgilileri ile birlikte oluyorlar erkeklerde alacağını alıp kullanıp atıyo.bazı bayanlar varki sadece birileriyle birlikte olmak için sevgili yapıyorlar günlük haftalık en fazla bir aylık. şimdi soruyorum size bn gibileri evlilikten soğumasın da kim söğüşün 24 yaşıma gireceğim daha kimseyle birlikteliğim olmadı elim bir bayanın eline değmiş değil.napayım illaki bnde herkes gibi kullanıp atayım geleceğini mahvedeyim.devir öyle bir hal almış ki evlenmeden birlikte olanlar eşini aldatanlar.erkeklerde aynı kadının nasıl namussuzu varsa erkeğinde var Allah korkunuz yokmu.

Güncellemeler:
soruyu sadece Allah korkusu olarak algilamayin genell bakin
yavv arkadas kendim gibi birini aramak sucmu .bi kizdirirlarsa 24 yılınacisini fena alirim affetmem kimseyi seve seve değilse zorla

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• inş. sorunuz kalkmaz kardeşim.. Çok teşekkür ederim tüm yüreğimle sorunuz ve içeriği için... Bir çok defa buna yakın yorumlar yapmışımdır sizinle aynı fikirdeyim... Kültürel- dini referanslarımız gereği evet ama inanmayanlar ve çok fazla hassasiyet taşımayanlar için durum değişebiliyor..

Sonradan pişmanlıkların olasılığı olsa da nefis sanırım galip gelebiliyor..

Sorunuza cevaben; kesinlikle doğru bildiğinizden şaşmayın... Çoğunluğun yapıyor olması haramı- zinayı mübahlaştırmaz. Hesabımız vicdanımızadır...

3|3
    4|1
    • bn helalimden baskasinim elini dahi tutmam ama sunu bilsinlerki dis guzellik gecici .bunlari yspanlar istedikleri kafakadar güzel olsunlar benim ve benim gibilerinin gözünde kocaman bir hiç .yorumunuz cok guzeldi teşekkür ederim

• o halde öyle yazmamalıydınız, soruyla çelime oldu tepkisel bile yaklaşmış olsanız bile kardeşim.

• bir haftada en fazla üç guncelleme yapabiliyormusum.sonra duzeltmek istedim olmadi

Kızlar Ne Diyor 6

• Hislerime tercüman olduğunuz için saolun.ben de kimseyle flört bile etmedim.kendim gibi birini istiyorum diyorum babamlara,onlar da zor bulursun pek mümkün dgl diyorlar,ne yani kendimi ateşdm mi atayım beni evlenmeden aldatmış demektir o kimse,hiç evlenmem daha iyi o zaman diyorum kızıyorlar.ne hakları var kızmaya,su durumda evlenmemek en doğal hakkım, evlenmiyorum ışte,haketmiyorlar beni

1|3
    1|1
    • dogru dusunuyorsun kardesim bnde bu yüzden evlilige gec kaldim kndim gibi birisini ariyorum ama rast gelmio hep kullanilmis çöp gibi ortada dolaniolar

• Var da çok az. Böylelerini de hemen kaparlar bize kalmaz onlar,umut 0

• vardir elbette Allah herkese kendisi gibi birini nasip etsin.

• Soru Allah korkusu. Hımm... Korkmayanlar yapsın korkanlar yapmasın o zaman.

3|0
    1|1
  • Ya abi yatma sakin ya bnde bakir istiyorum ya ilki ben oliyim istiyorumya senin isin zir degl merak etme elbet bulursun istedgn gbi bir kiz ama biz jzlar bakur erkek istesekte bir ise yaraiyo cnkuşu angeclerin yuzde sekseni bakir degil bir ara kafayi yiyodum ama artk salladm yattysa yatti sanki anliyozda bakir olup olmadgni adalete sokiyim

0|0
    0|0
  • siz evlenin birbirnizle işte :P

1|3
    0|0
  • Benim Allah tan korkum yok. Önce su korku kültürünüzü yok edin insan olun. Tasıdıgınız 1500 gramin hakkını verin. pess ya! hayatı penis ve vajinadan ibaret görüyosunuz, manyak mısınız pardon?

Bi kendinize gelin ya, bırakın bu zırvaları. Önceliğiniz saglıgınız sunu bir anlayın. Sonra egitim! Kendinize ve insanlıga saygınız olsun arkadasım, bir tane hayatınız var, size ne baskalrının cinsel yasamıından!

2|1
    2|5
    • cevabini vermissin kardesim senin gibiler icin Allahtan korkunuzun olmadigi belli. Allah sizi bildigi gibi yapsın ne diyim

• son güncellemenden ne bok oldugunu herkes anlamıştır. kaybol öküzzzz!

• kimin ne oldugu ortada :-)

• Cok haklısın ama ılk tavızı verdıgın zaman gerısı gelıyor kendını korumak çok zor bu zamanda

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen desene benim hiç sevgilim olmadı kimse bakmadı banaa

25 26 yaşlarada gelince, kıvırın kıvırın yok elim değmedi yok g*tüm değmedi ben istemedim falan, demiyoki hiç öyle bir hayatım olmadı, yürü git nan

1|1
    0|0
    • istesem olurdu . istesem g.nel evede giderdim .ortalik kasar kaynio biriyle birliktede olsbilirdim bu bnce bir eksiklik degil.bu devirde namusuyla onuruyla yasamak sucmu?

• yav heee heeee

• srvgilim oldu elini tutmadim .herkes gibi kullanip atmadim .yokda digerlrri gibi mi yapsaydim

Yükleniyor...