Kız arkadaşımın vajina iç dudakları sarkık ve kararmış ?

Cinsel ilişkiye girmedik sadece sürtünürken dikkat ettm. bakire. bunu büyük insanlara çaktırmadan sordugumda çok yaptıgındandır dediler alakası var mı?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Yok alakası. Merak etme.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Büyük dediğin insanlar yanlış biliyor, hiç ilgisi yok genetik olabilir, ağda kaynaklı olabilir...

0|0
    0|0
  • nasılkı her erkegın penısı bırbırınden farklıysa kadınlarınkıde öyledır tamamen doğal bir durumdur bu kafana takma

0|0
    0|0
  • yok daha geçen hiç seks yapmayan arkadaşı götürdük vajina sarkıklığı için çok sorun olursa gel dediler önemli bişi diil yani

0|0
    0|0
  • İlişkiyle bir alakası yok merak etme.ben evliyim ve düzenli ilişkiye giriyorum ama sarkık değil öyle olsaydı benimkinin baya bir sarkması lazımdı

1|5
    0|0
  • alakası yok cahil cahil konuşmayın.

1|1
    0|0
  • Yapısı öyledir.i

1|1
    0|0
  • Ağdadan dolayı kararma ve sarkma olur. Ilıskıye gırıp gırmemekle bır alakası yok.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hiç alakası olmayan bir durum . çok yapmakla sarkması veya kararması diye birşey söz konusu olamaz.kendi yapısı öyledir. kafanatakma

1|0
    0|0
  • Çok ilişkiye girmekle alakası yok

0|0
    0|0
  • bakire oldugundan emınsen sorun yk

1|0
    0|0
    • Sadece sordum bakireym dedi sevdiğimizin lafına güvenmeyeceksek çıkmayalm sadece insanların söylediklerini kafama takmamak için yazıyorum

• e tamam bak kendın dıyosn sevdıgımızn lafına guvenmeyceksek cıkmayalm dıe sen guvenmıyosn kı tereddüt ediyosn şuan.Başkalarnın ne dedigne bakma sen kardeş.psklojk gerci yerinde km olsa kafası gıder düşünr ama guvnmekten başka çaren yok

• ırsi bir durum gögüslerde farklı farklı bedenlerde onun gibi düşün

1|0
    0|0
  • Genetiktir onunki

0|0
    0|0
  • hayır yok alakası

0|0
    0|0
  • alakası yok. şu kulaktan dolma bilgilere itibar etmeyiniz artık.

1|0
    0|0
Yükleniyor...