Ben kendimi boşuna kasmışım bu zamana kadar... benim gibi olan var mı aranızda ?

hep kendimi eşime saklayacağım gibi bir düşünce vardı kafamda. hiç gereksiz kişilerle sevgili olmayı düşünmedim hatta erkek arkadaşlarımla(dost) çok fazla yakın bile davranmazdım.fikirleri değişmesin diye böyle düşüne düşüne hiç sevgili olmadım kimseyle , hiç öpüşmedim sevişmedim vs. bir yönden düşünüyorumda keşke sevgilim olsaymış eğlencesine de olsa.. belki insanlar benimle tanıştıktan sonra fikirleri değişirdi diye düşünüyorum. zaten bu dönemde pekte önemi yok bir kızın öpüşüp öpüşmemesinin , bakire olup olmamasının.. çünkü erkeklerin elinden bir sürü kız geçtiği için kızlarda böyle kriterler arama gibi bir lüksleri kalmadı. düşündümde boşuna kasıyormuşum kendimi ben eşimin ilkiysem bana bunu hissettirmeli yani şundan bahsediyorum benim onun ilkim olduğundan mutlu olmasını filan isterdim fakat Şu an öyle bir erkek olduğunu düşünmüyorum çünkü artık çok fazla önemi kalmadı böyle şeylerin.hatta çoğu tecrübeli olsun bile diyenler var. benim gibi düşünen var mı ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında kendine hakim olabilirsen yanlıs değil düşüncen

0|0
    0|0
    • yanlış değil bunun bende farkındayım ama artık böyle bir toplumda bu kadar kasmaya gerek yok ki artık.

• Toplum içerisinde bekaret durumunu paylaşmana gerek yok ayrıca illa seks yapılacak diye kaide de yok

• niye aklınız hep seks kelimesine gidiyor ki benim üzerinde durmak istediğim mevzu sevgiliydi

Erkekler Ne Diyor 8

• anormalsin, normal olmayı başarmalısın. erkekler 2 tür kızlardan nefret eder, bir her önüne gelene veren kızlardan, iki her önüne gelenin kendisini becermek istediğini zanneden kızlardan.

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın ... söylediğin şeyler şu anki toplumumuzun gisişatını ve son durmunu yansıtıyo gercekten

0|1
    0|0
  • yanlış düşünüyorsun sonrada hüngür hüngür ağlayıp ben bakire değilim diye çaresizlik yaşayan var aile ve mahalle baskısı yüzünden

0|1
    0|0
  • kendini eşin için değil. kendine olan saygın için sakla bence.

1|1
    0|0
  • senin gibi kızları gördükçe mutlu oluyorum.kız olsun erkek olsun iyi insanlar tükenmemeli sakın değişme.

1|0
    0|0
  • Olurmu ya bn ogretirim bilmesede olur..ben sunu dusunuyorum bole kadinlari gorunce evlenmekten korkuyorum saglam ve temiz yok diye..bu konuyu kafayatakmican..bunu dusunene kadar baska seylerle ilgilen daha iyi

0|0
    0|0
  • Boşuna kasmışsın. Hemen telafi et kaybolan yıllarını bence.

0|0
    1|1
  • gel bozıyim seni o zaman : )

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bekaret düşüncelerine katılmıyorum ama kadın kendini sevdiği erkekle olmalı seviyesiz erkeklere şans vermek seni zaman ve yıpratır ancak benim düşüncem sevgili eğlencesine demek ne demek aptallık sadece insan sevdiğini bulmıcaksa yalnız kalsın daha iyi bu dönemde namusun ya da başka şeylerin önemi yok insan olmanın önemi yok bir kere sen kadın olarak döneme diğil düşüncelerin neyse ona önem ver

0|0
    0|0
  • Bende aynı senin gibiyim ama pişmanlık duymuyorum kesinlikle . Kendimden iğrenmek istemem. Ors*** luktansa böyle olmayı tercih ederim

0|1
    1|0
Yükleniyor...