Benden önce 2 kisiyle öpüsmüs.. Kabul edermiydiniz siz olsaniz?

Bir kiz var ondan hoslaniyorum, ama bana benden once 2 kisiyle ciktigini ve ikisiyle opustugunu soyledi. Bakire ama yinede kabullenemiyorum. Bende bir kisiyle opustum, ama o sonucta bir kiz dikkatli olmali. Ne kadar fark yok desenizde var!

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• o bir kız dikkatli olmalı? tamam öyle olsun senin açından fikirlerinden gidelim. sen 1 kişiyle öpüştün o zaman niye düşünmedin 'o bir kız ben onunla yiyişmemeliyim'' ya da öpüşmemeliyim diyemedin mi ? erkek olmak adam olmak değil diimi ? sizin erkekliğiniz her kıza sökmez.bunları beğenmezsin beğenmezsin de bakire olmayan bir kıza tutulursan ömür boyu kahrından ölürsün.bu kadar kasıntı yapmaya gerek var mı? madem el değmemiş kız arıyorsun sen başka kızların ellerini kirletmeyeceksin adam olcaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• O kız dikkatli olmalı ne demek yahu senin öpüştüğün erkek miydi anasını satim.Hay sizin zihniyetinize ya..

Senden öncesinin seninle bir ilgisi yok ki ne takılıyorsun sen bu duruma üstelik yalanda söylememiş açıkça söylemiş kız..Yalanı hakediyor senin gibiler işte aşkım elimi tutan ilk erkek sensin dicek illa sende yiceksin dimi.

0|2
    0|0
  • senin gibileri severim aslında. evet sadece öpüşmüşse büyütme sorun olmaz ama bu devirde namusunu üç günlük adamlara satan kızları da çok boş buluyorum, o kızı kirleten adamı da çok yeryüzünde lüzumsuz görüyorum. eksiler yağar kesin kimse kusura bakmasın benim şahsi görüşüm. ben de evlilik dışı herşeyi yaşamış adam istemem hayatımda. dediğin gibi öpüşmesi de beni rahatsız ediyor ama ötesine gitmediği için düşünmeyip sorun yapmadım. rahatsızlığımın tek sebebi de aşırı kıskanç bir keçi olmam. ama tabi ki kural şu 'kimse ailesi ve geçmişi ile yargılanamaz' katı olmamak gerek.

0|1
    2|0
  • Senin öpüstügün kizda baskasiyla olacak, onun beraber oldugu kisi de ayni seyi düsünecek belki.

Herkes layik oldugunu bulur.

1|1
    0|0
  • "o sonucta bir kiz dikkatli olmali" diyorsun senin öpüştüğün kişi erkek miydi ?Ayrıca isteseydi söylemezdi ölsen de anlamazdın

2|0
    0|0
  • of ya cıddı mı soruyorsun bunu

1|0
    0|0
  • Ay bu kadar sığ olmayın... Öpüşmüş sevişmiş diye yargılamak için önce kendinin de yapmamış olman gerekir. Sen nasılsın da nasıl birini bekliyorsun. Saçmalık!

0|0
    0|0
  • siz ikiniz öpüştünüzmü, hem hoşlandığım demişsin yani sevgilin olmayan biri sana bakire olmadığınımı söyledi ilginç

0|0
    0|0
  • insanların kabullenemediği şeylere bakınca, gerçekten bana hep azizler denk geliyor olmalı.teşekkür ederim tanrım.

0|0
    0|0
  • bizim bu ülkenin gençliği neden oturtamıyor bazı şeyleri

0|0
    0|0
  • Hayır. Bakir olmalı.

0|0
    0|0
  • öpüşmeyi bırak millet yatanı bile alıyorr ... medeniyet deniliyor buna .. gün görmemiş alırsan cahil oluyorsun ona göre ..

0|0
    0|0
  • Fark falan yok güzel kardeşim ;)) Kadın erkek ayrımı YAPMAZSAN iyi olur. Kendin de öpüştüğün halde nasıl oluyor da kabullenemiyorsun?

1|0
    0|0
  • Etmezdim!

0|0
    0|0
  • Sizin nesliniz hala tükenmedi mi ya?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen kendi zevkini alırken iyide bir başkası alırken kötü mü oluyor.Senin öptüğün o 1 tane kızın karşısına çıkacak çocuk ne düşünecek.Önce kendine bakacaksın sonra karşındakine bak.Kimse sütten çıkma ak kaşık değil ama.El değmemiş birini istiyorsan sende kimseye değmeyeceksin ki piyasada el değmedik kız bulunsun.

1|0
    0|0
  • erkeğin de namusu vardır kadının da ama tutup da erkek yapınca çapkınlık oluyor sorusu az önce soruldu ikincisi zaten kadının da erkeğin de namusu vardır islamda. ama batı kulturunde erkek yapınca çapkın kadın yapınca o... ben hele şu kızları anlamıyorum kadın hakları hakları çıngar çıkartıyorsunuz buna gelince kedi gibi kuyruğunu saklıyorsun. ne iş ... uyuz oluyorum bu sorulara vay be neler kaldı ama şu da bir gerçek... kız dediğin ist gibi olmalı fethi zor fatihi tek olmalı ikincisi erkek kadının ilki kadın da erkeğin sonuncusu. bu na ne demeli hadi bakalım durust olun. ha not sen nasıl istiyorsan ona görede yaşayacaksın...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Benim sevgiliminde yanağından öpmüş birisi kabullenemiyorum yanağından hiç öpmem onun ben dudağından boynundan alnından öperim aralıkda 1 senemiz bitcek . Hiç birşey kusursuz değildir . Seviyosan düşünme geçmişi bırak gitsin geçmişe müdahale etme gibi bir şansın yok zaten . Eğer kabul ediyorsan çıkk etmiyorsan çıkmmaa eğer kabul ediyorsan da ilerde geçmişi çıkarma karşısına onla ilgiili sorulan sorular dahi sizi yaralar .

0|0
    0|0
  • link .. len şerefsiz kelebek kız neresinden öpüşmüşte kabul edemem diyorsun. oldu olacak çek vur.

2|0
    0|0
  • zor

0|0
    0|0
  • Bir de şöyle düşün kadın 2 kişiyle öpüştüm diyorsa, 5 kişiyle öpüşmüştür. Erkek 1 kişiyle öpüştüm diyorsa aslında hiç öpüşmemiştir.

Kaynak g*tüm.

2|0
    0|0
  • sen de öpüştüğün için öpüşmemiş kız isteme hakkın yok

1|2
    0|0
  • Böyle düşünüyosan sen bir ilişki yaşamamalısın zaten.. bırak kızlar kendilerini anlayabilecek insanlarla takılsın. senin gibilerde sap yaşasın

1|0
    0|0
  • Senin dokunduğun, kız değil miydi? Vitrin mankeni miydi uleyn be zapık!

0|0
    0|0
  • kardeş atın bu kafaları lazım değil

1|0
    0|0
  • eğer senin kafayla yürüseydi hayat sen nasıl bulacaktın öpüşecek kız?

1|0
    0|0
Yükleniyor...