Prezervatif zevk almayı engeller mi?

Prezervatif varken zevk alıyor musunuz? Partnerleriniz zevk alıyor mu? ya da prezervatifsiz ilişkiye girdiğinizde içeri boşalmamak için ne yapıyosunuz

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• bana göre engelliyo temas etmediği için penisle

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Erkek bakımından
    Tabiki aloyoruz ama direk temas kadar değil
    Sonıçta arada kauçuktan bir engel var
    Et ete deymeli tezi tamamıyla doğrudur

Kadın bakımından (tecrübelerime göre)
    yine alınıyor ama erkekten daha az
    Sonuçta pre. Erkeğe takılı sürtünme nereyse yok
    Ama kadında öyle değil
    Lastik kauçuktan bişey içinde gidip geliyor
    Haliyle doğal salgılanan sıvı daha az oluyor
    Ve sürtünme et yerine kauçukla gerçekleştiğinden zevk suyu dnaha çabuk buhar oluyır ve kuruluğa sebep oluyor
    Buda kadından kadına farketmek durumuyla beraber zevkten çok acıya sebep olabiliyor
    Ve bazılarında tahrişe bilr sebep olabiliyor

Diğer. soruna gelince
    Boşalmaya yakın (ama tam boşalacağı anda değil boşalacağını hissettiği anda) erkek penisini vajinadan çıkarırsa sıkıntı yok
    Ama tam boşalacağı anı brkler öyle çıkarayım. derse bir damla dahi olsa içeri kaçırma olasılığı çok fazla olur
    Çünkü o anda tüm vücur kilitlenme noktasına gelir ve bundan dolayı saliselik farkla bile çıkarmakta gecikirse içeri boşalma gerçekleşir

Unutma bir damla da dahi miyonlarca sperm bulunur ve o bir damla dahi gebelik için yeterlidir

0|0
    0|0
  • Prezervatif mutlak suretle alınacak fiziksel zevki azaltacaktır.

Bu yüzden sürekli farklı tarzda yeni prezervatif üretimi yapmaktalar.

Tabi bazı prezervatiflerin ısı ve doku gibi güzel etkileri oluyor lakin erkek için illa ki arada bir madde olduğundan zevki kısıtlıyor.

Bugüne kadarki partnerlerimin hepsi de prezervatif olmadan daha çok zevk aldıklarını dile getirmişlerdir.

Lakin cinsel sağlığı korumanın da önemi çok büyüktür.

Asla yüzde yüz emin olamayız elbette ama genel olarak güven duyduğumuz zaman prezervatif kullanmayabiliriz sadece.

Gerçi prezervatif de sadece bağzı hastalıkları koruyor ya, neyse.

0|0
    0|0
  • elinize eldiven giyin ve birisine dokunun birde eldivensiz dokunun bakalım prezer de öyledir :) canlı et şart ;)

0|1
    0|0
  • Gaz maskesi ile gül koklanırmı ya?.:)) Dışarı boşalıyordum ilk eşimle iken. Bu yüzden 20 yılda ilk eşim 12 kere kürtaj olmuştu..

0|0
    0|0
    • Dışarı boşalmayı başarmış mısın sence :D

• kizina ve kız kardeşinede böyle açıklada hamile kalıp kurtaj parası vermesin !

• engellemez ama epey azaltıyor. azosperm olduğum için her durumda içine boşalırım :))

0|0
    0|1
    • azosperm?

• Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim

• sevin sevin. insan olduğumu hatırlattın.

• ben sevmiyroum fazla beni baya engeliyor insan yinede karşısındakinin nasıl oldugun bilmedi için korkuyor

0|0
    0|1
  • illa bıraz azaltır zevkı :S

0|0
    0|0
  • hiç sevmem ten tene değecek.Hastalıklardan korunmak için önüne gelenle değil tabi

0|0
    0|1
  • gerçek tatları biraz daha az verir ama tam olarak engellemez.

0|0
    0|0
  • hemde nasıl! girinti ve çıkıntılar olmaz! rahme de zararı vardır1

0|0
    0|0
  • Kondomlavsex yapmak eldivenle is yapmak gibidir

0|0
    1|1
  • engellıyor tabiki bn nefret edyorm prezervatften.geri çekılme yöntemını kullanyorm

0|0
    0|2
  • farketmez ya hertürlü yaparım zevk alırım

0|0
    0|0
  • Yapay penis gibi bir şey oluyor o ne lan et ete değmiyor ne anladık o işten. Zevkte azalma olur tabiki. Hele ki erkek için. Kadın zaten havadan sudan zevk alıyor erkek kadın kadar zevk almıyor. Bir de onu takınca tırt o ilişki.

0|0
    0|0
  • Et ete değicek.

0|0
    0|0
  • hastalık kapmamak için kullanmayı tercih ediyorum herzaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Biz kondomla ilişkiye giriyoruz , gayet iyi .

Ama azaltır tabiiki .

2|1
    0|0
    • Sana göre azalıyor mu?

• Bizimki çok iyi .

Hamile kalmaktan iyidir , gizli .

Sonuçta yine zevk alacaksın .

Kullanın .

• prezervatifle yaşanan zevk çok yapay bence tenin tene değmesinin verdiği zevki hiç bir şey veremez.

0|0
    0|1
  • Azaltiyo bence yaa

2|0
    0|0
Yükleniyor...