Eşinizle evlendiniz ve ......

Eşinizle evlendiniz ve gerdek gecesinde bakire olmadığını öğrendiniz ne yaparsınız ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bakire olmadıgı ıcın değil bana yalan söylediği için ayrılırdım

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her haltı yiyip sadece ön giriş kapalı olsa ne fayda?

1|0
    1|0
    • ön açıkken de her haldı yiyebiliyosun farkında değilsiniz galiba. insan ön açııkken de her haltı yer kapalıyken de. ama kapalıyken yemediği bir halt kalmış olur senin gözünden bakmak gerekirse olaya durum bu. bakire olmayan hiç bir şey yapmamış sadece bakireliğni mi vermiş olacak kucaktan kucağa gezmiş de olabilir bunu o aklınıza sığdırın artık

• Ön giriş açık olsa ne fayda? sanki kapatması çok zor :)

• bunun bide her haltı yiyip ön girişi de açık olanları var senin dediğin ön girişi kapalı olanı benim dediğim açık olanı

• sen bakir misin?

0|1
    0|0
    • yani hiç illişkiye girmedim

• ben olsam boğarım onu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• öncelikle bunu bana baştan neden söylemediğini sorarım... belki küçükken bir kaza geçirdi ama ona inanmayacağımı düşündüğü için söyleyememiş olabileceğini düşünürüm, en kötüsü zaten ilişki yaşamış olması, eğer öyleyse zaten bu iş biter bunu kaldıramam, gerçi bakireliğini koruyup her haltı yiyenler iyice artmaya başladı... ama zaten ben bunları tüm ayrıntılarılya evlenmeden konuşurum... kazayla olmuşsa tabiki sorun değil ama işte buna inanmak kolay olmaz... ne bileyim artık kızlar gerçekten güven vermemeye başladı...

0|1
    0|0
  • Daha önceden kendisi söylediyse problem olmaz ama o an anlarsam boşanmaya kadar gider birde diktirenler var tabi kızlık zarını onlar tamamen ayrı bir şey

0|1
    0|0
    • Ögrensen önceden o an sogursun burdan yazmasi kolay geliyor

• Hayır soğumam. İlişkide güven çok önemlidir. Seviyorsam ve güveniyorsam sorun yok

• benden neden sakladığını sorarım geçerli mazereti yoksa hak ettiği değeri veriririm 1 ay ben kullanırım sonra boşarım

0|1
    0|0
  • yalan söylediği için ayrılırım bakire olmadığını bilmiş olsam sevsem evlenirdim yine

0|1
    0|0
  • işte evlenmeden önce ona göre karakter seçimi yapmak lazım...

0|0
    0|0
  • Sana yazıklar olsun derdim

0|1
    0|0
  • madem bakire değil,bunu önceden söylemesi gerekirdi. söylememişse ertesi gün yollarım evine.

0|0
    0|0
  • bu konunun gerdek gecesine kadar kalmayacağı aşikar,şunu anlamak istemeyenler var bakire bir kız kucaktan kucağa gezemez,biriyle yalnız kalamaz çünkü bekaretine zarar geleceğini dşünür millet bellemiş bakiredir anal oral yaşamıştır bu çok istisna bir durum zaten anal oral yaşamaya başladığı an vajınal sexi ister tecrübelerime dayanarak söyledim bu arada bakire kızla olmuş biriyim sonuç hüsran oldu ama bakirelik önemli olsaydı verilen değeri anlardı

0|0
    0|0
    • yooo valla hıc de ıstısna degıl yanı safım benım.

• saf olan sensin ben çok kişiyle çıktım bakire olmayan hemen eve geliyor anal oral vajınal yapıyorum bakire olan aylarca uğraştırıyor :)

• o zamana kadar öğrenirdim ve bakire değilse de evlenmezdim

0|0
    1|0
Yükleniyor...