Gozlerimden akan yaslar sen silesin diyee.

uyuyamiyorum. uyuyamadigim gibide icim sıkıldı. konunun baslikla hic bi' alakasi yok yani lkjhkj.

neden uyuyamiyorum ?

hepimiz birer uzaylimiyiz ?

canan tandan pirayeyi okudunuzmu ?

her isci birer emekcimidir ?

bakire olenlere bi' ayricalik taniniyormu ?

her dost potansiyel dusmanmidir ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün tam 7 keredir piraye kelimesiyle karşılaşıyorum. Eninde sonunda okuyacam o olacak. Kabusum oldu resmen bu Piraye. :)

0|0
    0|0
    • günde 7 kez cenneti anarsan cennet sana aşık olur demişti bir hoca..

günde 7 kez piraye kelimesiyle karşılaşman.. bilemedim şimdi.. sanki bir piraye var bu işin içinde :))

• delisin.. bilmediğimiz bir hikayenin, okumadığımız bir romanın baş kahramanı oluyoruzdur belki de sorgusuz, sualsiz.. cevap sorudan önce var olmuştur mesela.

• Öyle ya da böyle, ben anlamam. Yanımda ol. :(

Erkekler Ne Diyor 7

• Başlık çok itici :D

0|0
    0|0
  • her dost birer tosttur içinde kaşarıda vardır ketçap,mayonez gibi cıvığıda sucuk gibi tapılasıda ama sucuk sevmiyorsan o senin sorunun demekki çok arkadaşın yok demektir. uyuyamıyorsan git kendine biraz uykuluk al bunuda benmi söyleyim sana

0|0
    0|0
  • Bende uyuyamadım beee... her isci birer emekci degildir ben ne isciler tanıyorum is yapmayı bırak isi bozan :D bazı isciler ekmek dusmanıdır :D

0|0
    0|0
  • her dost potansiyel yavşaktır :(((

cayırt

0|0
    0|0
  • nıye uyayamıon komsularında mı sıkntı var

0|0
    0|0
  • lsd mi kullandin

0|0
    0|0
  • yak bir sigara daha yak

0|0
    0|0
    • kullanmiyorum ama sen yakabilirsin lkjhgjkj

• sen niye yak bir sigara diyosun kardesim kendin yaktın diye bizede hatırlatmak zorunda mısın simdi :D Al iste ne guzel burda takılıyodum sigarayı getirdin aklıma

• hee :D o değilde bende bakir ölecem büyük ihtimal :) bize de ayrıcalık tanımazlar mı acep D:

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...