Lutfen yuregınızle cevap verın

Ben kızlıgımı 12 yasında annemın pazara gıderken bıraktıgı komsunun yaslı esı tarafından zorla banyoda kaybettım:(nası bı psıkolojık tramva yasadıgımı sız dusunun.ve sımdı karsıma yuregı temız benı seven bırı cıktı ama ben ona layık degılım dogulu ve bakırelık onlar ıcın onemlı o adı adamın yaptıgı seyın bedelını ben oduyorum.kızlık zarımı dıktırmek ıstıyorum ama bunun ona haksızlık oldugunu dusunuyorum sız ne dusunuyorsunuz?

0|0
25|43

En İyi Erkek Görüşü

• sonradan cinsel birşey yaşamadıysan gönül rahatlığıyla diktir derim

bende demek isterdim anlat sevgiline diye ama...

bir namussuz adam seni bu duruma sokmuş, bu tip şeyleri yalan söyleyerek ayağa düşüren bazı kızlar yüzünden de bunu sevgiline anlatmanın sonuç vermesi çok zor, haklı olarak inanmayabilir

diktirebilecek durumun varsa diktir derim ama önce psikolojik olarak aş bunu iyice

yalan söylemiyorsun, hayatında başkasının verdiği zararı onarıyorsun sadece

kol kırılması gibi düşün mesela, fazla da takma kafaya artık gerçektende büyütülecek bir şey değil, sorunları gözünde büyüttükçe başetmek daha da zorlaşır

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• zar zevat meselesi mi yine,

3|1
    5|2
  • Ben ona layık değilim kelimesini kullanma çocuk yaşta başına talihsiz bir olay gelmiş böyle şeyleri duyunca kendi erkekliğimden utanıyorum.Kalbini ferah tut karşındakine doğruyu anlat diyeceğim ama bilemiyorum anlayış gösterse de ileride başına vurabilir.Kendin için doğru olana yine sen karar vereceksin zor bir durum ALLAH yardımcın olsun.

1|0
    0|0
  • nasıl bir dünyada yaşıyoruz arkadaş bu nasıl bir kudurmuşluktur ?

12 yaşında bir çocuğa tecavüz eden şerefsizi direk boğar cinsel organını da keser bi tarafına s.karım ...

Bence Sevdiğin çocuk için mutlu olacağına inanıyosan diktir ...

Bu senin hakkın ...

0|0
    0|0
  • herkes genelde "anlat dürüst ol" demiş ama sevgilinin buna inanacağını nerden biliyorsun? ya, o adamı bulup konuşturmaya çalışacak ki bu çok tehlikeli ikisi için de, ya da bu durum içini bir kurt gibi sürekli kemirecek" ya bir sürü nane yediyse bu kız" diye en iyi ihtimalle de sana inanıp durumu kabullenecek ve psikolojosi bozulcak bu durum karşısında birşey yapamadığı için. ama bir insana da bir ömür boyu yalan söylenerek yaşanmaz ki bu en büyük kötülük olur o adam için.

yani en iyisi senin bu sevdadan vazgeçmendir. kızlık zarını sorun etmeyen "yüreği temiz seni seven " biri mutlaka çıkacaktır. ( Yazında ona aşık olduğuna veya sevdiğine dair birşey söylememişsin -yüreği temiz beni seven- ifadesinikullanmışsın bundan yola çıkarak bu tavsiyede bulundum.

0|0
    0|0
  • İmkanın varsa diktir ve hiç bir şey söyleme. Söylersen o Şerefsizin yaptığının bedelini ona da ödetmiş olursun, sence bunu hak ediyor mu. Sen de rahat ol, zira daha çocukmuşsun ve yükümün yok. Boş yere kendine vijdan azabı yapma..tabi bu haltı eden kişinin ne durumda ve ne düşüncede olduğu da önemli, aynı çevredeyseniz yarın birgün içip karşınıza çıkıp da olayı gündeme getirmesin...?

1|0
    0|0
    • Oldu o adam.

• Kımseye soylemeden nası halledecegım calısıyorum karsılarım ama kıme gıderım nasıl yaptırırım bılmıyorum

• Hımm o konuda sanırım Sitenin önde gelen Ablaları sana gizliden yardımcı olur gibi..gibi...Sen bi soruver bakem hele...

• tamam burda sen suçsuzsun ama karşındaki kişininde eşini seçme hakkını elinden almış olursun diktirerek bunu unutma nasıl o sana yalan söylemeden ben buyum seçim senin dediyse seninde ona gerçekleri söyleyip seçimi ona bırakman gerekir bukadar onemli bi konuda yalan söyleyip seçme hakkını elinden aldıktan sonra onu sevdiğini idda edemezsin.

0|0
    1|0
  • onu yapan şereksiz adi gavatın birii,gecersin i*ne herif..

sizin konuya gelince gerçekten seviyorsa onu sorun etmez..ama herşeyi düzgün şekilde anlatman lazım.

artık kızlarda bakirelik kavramı kalmadı,kızlaırn çoğu bakireliğini çoktan kaybettiği için erkekler bu durumu artık takmıyor

0|0
    0|0
  • diktirme açıkça söyle ii temiz biri diyorsun ama kandırmak istiyorun vicdanın nasıl elverir onu kandırmaya

1|0
    1|0
  • sizin adınıza cok üzüldüm keşke o zaman büyüklerinize bu olayı anlatsaydınız o şerefsiz adam cezasını cekerdi en azından.bence başınızdan geçenleri arkadaşınıza anlatın dürüst olun ilk başlarda arkadaşınız şoka girebilir kızgın olbilir ama düşündükçe olgun bi karar verip sizle beraber olmaya dewam eder eger onu yalansöyleyip kandırsanız bu işin sonunda kaybeden yine siz olursunuz.

0|0
    0|0
  • Yaşlı bir sapığın günahını bedeninde taşıyarak kendini cezalandırmak yerine git diktir. Flep yöntemi var. İstersen ömür boyu ilişkiye girme gene kanar. Ama yazıklar olsun bu ülkede çocuk p*rnosu meraklılarına ve ne olursa olsun kızlık zarı sorgulayan lanet insanlara. Artık bayanlar evrim geçirse de zarları doğuştan olmasa. Geçmiş olsun. Keşke olmasaymış. Ruhunuzdaki yaralar çok derin.

0|0
    0|0
  • Bir serefsiz yuzunden kendi hayatni karartma diktir bacim ha sunu unutma senin isteginle olmadi AMA oyle siradan bir yerde sakin diktirmeye kalkma

1|0
    0|0
  • Böyle düşünürsen daha kötü olursun.Sonuçta isteğinle olmamış bu durum.Karşına çıkan adama da şimdiden söylemen lazım.Eğer kendi sırrını saklayabileceksen kimseye söylemeyeceksen olur ama için rahat etmiyorsa nasıl beraber yıllar geçireceksiniz?Eğer seni kabul edecekse böyle kabul etmeli.Olay sadece biyolojik olsa tamam ama psikolojikte sorun var.Ben adamın yerinde olsaydım sana destek olur seni kabul ederdim.

0|0
    0|0
  • Tecavüz eden adam yasiyormu hala ? Benim sevgilim olsaydin bunu uysayim o adamin aletini keserdim bi tarafina montajlardim gecmis olsun umarim sevgilin anlayisla karsilar

1|1
    0|0
  • Bence düşündüğünü yap. Aldatmış sayılmazsın. Senin bu durumda olduğunu görüp ayrıldığında bu sefer ikinizde üzüleceksiniz. Diktir bunun ayıbı yok çünkü o erkek bunu normal görmeyecek. Hem senin hem onun hayatı kararacak.

0|0
    0|0
  • gidip o sevgidğin kişiye söylemelisin ama dikkatli ol tecavüze ugrasdım dersen erkek arkadasının elinden kötü bişiler olabilir o diğer şerefsiz için ya polis içinde artık geç kalmıssın galiba ... benden tavsiye git konus ama dikkatli...

0|0
    0|0
  • bence hiçbirşey söyleme arkadaşım yapacak bişey yok.ya da herşeyi anlat zaten seni seviyorsa bir şekılde sana sahip çıkar yarı yolda bırakmaz.bırakırsa da seni o halinle de kabul eden çok çıkar arkadaşım sorun etme kendine.sonuçta herkesin başına gelebilir böyle birşey.

0|0
    0|0
  • Hangi şekilde mutlu olursun? 1.si çok kolay bi şekilde kandırırsın ve bir daha anlayamıyacağı bir konuda yalanla evliliğine başlarsın. 2.si söylersin ve gerçekten seviliyorsan güveniliyorsan karşılığını alırsın..

1|0
    0|0
  • Öncelikle böyle bir şeyin bedelini sana ödetmeye kimsenin hakkı yok. Bu durumu açıklarsan sevgiline o adam hala yaşıyorsa bulur onu ve gerekli teyidi alır ondan. Biraz da taciz eder belki şerefsizi.

1|0
    0|0
  • bu yaşadıklarında senin bir suçun yok.o sapığı evire çevire dövmek geliyor içimden.kızlığını diktir ve bunu ona söylememeni tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Çok üzüldüm kardeşim. Sen bence dürüst ol sevgiline anlat. O zaten seni seviyorsa duyduklarını kabul eder. Eğer ailesi mesele yaparsa söylemez olur biter.

1|0
    0|0
  • Seni seviyorsa, gerçeği söylersen, gerçeğe inandırırsan o da gerekeni yapar...

0|0
    0|0
  • kızlık zarı diktirmek başlı başına bir saçmalık. tacize ya da tecavüze uğramak zaten değersiz hissettiren bir şey bir de bunu yaparsna iyice kendini sevmez hale gelebilirsin. bence önce kendinle bir barış, sonrası kolay.

0|0
    0|0
  • ne alakası var ya. haksızlık falan değil, eğer tutanak tutturduysan onu göster yoksa diktir. seni anlayacağına inanıyorsan dürüst ol hiç diktirmeyle uğraşma.

0|0
    0|0
  • hayatın boyunca vicdan azabı çekersin..kesinlikle haksızlık...kandırılmış oluyor ne kötü bir düşünsene...zor şeyler yaşamışsın kolay degil psikolojini anlıyorum..ama söyle bence kendisine anlayışla karşılar belki daha saglıklısı bu.

0|0
    1|0
  • bnce git söyle seviyosa kabul eder..

0|1
    0|0
  • Yüreğimle cevap verirsem kötü küfür çıkacak ağzımdan.

1|0
    0|0
  • diktir sevgiline de söylememeye çalış. söylersen pek anlayışla karşılıyacağını sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • o adamın anasını ben bence sevgiline durumunu anlat

1|0
    0|0
  • isteyerek yapmadığın bişey için pişmanlık duymana gerek yok... bence böyle düşünme...

1|0
    0|0
  • sen niye ona layık değilmişsin onu anlamadım

1|0
    0|0
    • Bakıre degılım dıye aılesı boyle dsunecek:(

• eğer öyle düşünüyorsa kandırılmayı da hakediyordur.

senin elinden olan birşey değil sonuçta

• Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 25

• sosyal bir mesaj var burda.aileler kimseye güvenip çocuklarını emanet etmemeliler...

sana gelince okurken bile tranva etkisine girdim.o pisliğin yaptığı hayvanlığın bedelini yıllarca aynı iğrençliği her gün düşünerek ödemişsin zaten.daha fazla bedel ödemene gerek yok.anlat açıkca sevgiline herşeyi.eğer gerçekten dediğin gibi yüreği temizse karalarını diktirmek yerine sarmayı seçer emin ol ve bu kadar büyütme.

3|1
    0|0
  • Ne olursa olsun doğruyu söyle! Seni seviyorsa zaten sana inanıp kabul edecektir. Eğer aksi olursa bil ki seni haketmemiştir! Ne olursa olsun asla sevdiğinize yalan söylemeyin. Bu birgün ortaya çıkarsa aranızdaki güven sarsılır ve onun kalbi kırılır. Kendini sevdiğinin yerine koy bakalım kandırılmak hoşuna gider mi?!.

0|0
    0|0
  • Kızlım zarının dikilmesine karşıyım ama senin durumunda olan birisinin yani geçmişi bir ağaşılık şerefsiz yüzünden karartıldıktan sonra geleceğini karartmasına neden olma .

Hiç utanmadan çekinmeden doktora git gerekli operasyonu yaptır ,kesinlikle haksızlık olduğunu da düşünme.

1|0
    0|1
  • Buna kara verecek olan sensin. Psikolojın nasıl rahat edecekse onu yap.

Diktirmen seni daha rahat hissetirecekse bunu yap. Asla dönüpte pişmanlık duyma.

herhangi bir özel jinekolaga gidersen bunu halleder..

0|0
    0|0
  • Bir yolunu bul ve diktir , kimseyede soyleme ... Mutlu olmak seninde hakkin ve olanlardan dolayi kendini sorumlu hissetme ..

0|0
    0|0
  • sevgilin doğuluysa böyle bir şeyi nasıl karşılayacağını bilemezsin.. eğer ilk gecenizde kan görmez de öyle anlarsa kötü olur.. önceden anlat.. eğer bunu kabul ederse tamam eğer bunu kaldıramayıp olmaz derse zaten bu iş olmazmış seni gerçekten sevmemiş demektir.. ayrıca sana yapılan şeyin bir cezası olmalı.!

1|0
    0|0
  • sen canını sıkma senin namusun hala sende sonuçta zorla olan bi bozulma bu nefsine uyup ilişkiye girmediğine göre hala bakiresin önemli olan ruhunun bakire olması.. haksızlık falan değil ona aynı şey kız kardeşinin başına annesinin başınada gelebilirdi. eğer temiz kalpli biriyse bunu sorun yapmaz bence yinede onun için diktirebilirsin.

0|0
    0|0
  • bu konu çok canımı sıktı benim ya samimi söylüyorum ALLAH yardım etsin ne diyeyim güçlü ol kendin için yaşa..kendini üzme kimseler için bence ne olduysa anlat sor açıkca bakirelik senin için öenemli mi böyle bir durum yaşadım ve ailemin haberi yok de sana vereceği cevap tan tatmin ol tabii kişiliğini tanı sonra başka durumlar olmasın diye,bu durumu sen isteyerek yaşamadığın için gerisi gelecektir umutsuzluk yapma derdi veren ALLAH dermanını da verir unutma olurmu,her şerde bir hayır vardır..

0|0
    0|0
  • Gerçeği anlatmalısın.Saklamak bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • Peki sen bunlari yasadiktan sonra annene anlattin mi? Yani elinizde buna dair bi rapor varmi? Eger bi rapor varsa erkek arkadasina herseyi guzelce anlatabilirsin ve raporu gosterebilirsin. Belki o zaman daha farkli olabilir hersey. Gerçekten senin adina uzuldum, boyle igrenç herifleri idam etsinler ya Allah belalarini versin.

0|0
    0|0
  • eger senin dedigin kadar iyi biriyse başına geleni zaten anlayışla karşılayacaktır.eger bekaretini kaybetmiş olmanı (kendi istegin dışında ! ) dert edecekse zaten*et gitisn.bence diktirme ama evlenmedende de yani.baştan ne oldugunu gör

0|1
    0|0
  • çok üzüldüm canım ALLAH belasını versin o şerefsizin inş beter şekilde geberir başına gelmedik kalmaz sapık adam ya

0|1
    0|0
  • ekle beni konuşalım ciddi ciddi..

0|1
    0|0
  • diktirme dogruyu soyle .. Allah boyle insanlarin belasini versin nasil bir hayvanliktir bu?

0|0
    0|0
  • allah belasını dıcem ya valla böyle adıler nıye yasıyokı,şimdi onun bunun karısını elestırıp namusluluk taslıyodur

0|0
    0|0
  • bana ait olan birsey onu ilgilendirmeyecegi icin bir bok demezdim. aciklama geregi duymam.

0|1
    1|1
  • bence paylaşmalısın..neticede senin hiç bir suçun yok üstelik 12 yaşında..

0|0
    0|0
  • sevgiline durumu anlat bu tür bir meseleye anlayışsızlık gösteren biriyle de olma

0|0
    0|0
  • Allah belasini versin o adamin insallah

0|0
    0|0
  • burda bir laf var ama demicem. kayseri-germir mevzusu

0|0
    0|0
  • peki o adamı şikayet etmedin mi?

0|0
    0|0
    • Annemle babam tam bosanma donemındeydı babam evden gıttı e para yok korkuyorumda cocugum soyleyemedım kımseye:(

• Sen olsan ne yapardın?:(

• senin yaşında olsam diktirirdim ama şu andaki yaşımla ve özgüvenimle cevap verirsem anlatırdım olanları. inanıp inanmamak ona kalmış olurdu...

• kendine fazla haksızlık ettiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bence once agzını ara sankı bı tanıdıgının basına bole bı olay gelmıs gıbı anlat olayı sonra dekı ıste esıne solesemı yoksa ayrılsamı flan de ama tabı dıktırmek ıstedıgını soleme ve karsındakı kısıye dekı sen olsan anlayısla karsılarmıydın yoksa bu senın ıcın sorun olurmuydu de eger olgunlukla karsılardım derse herseyı durust bı sekılde anlat ama bole bısı kabul edemeyecegını solerse ozaman eger onu gercekten cok sevıyorsan dıktır ve hıc soleme ama eger gercekten onu sevıyorsan ve mutlu olacaksan

0|0
    0|0
  • bundan kimsenin haberi yok mu? sevgiline anlatmayı dene, senin bi suçun yok.

0|0
    0|0
    • Yok ben kımseye anlatmadım aklım basıma gelıncede ınandıramam kımseyı dıye anlatmadım

• Etrafımda bı annem var ona da dıyemem kı ablam ben tek basıma hallederım bı tek guvenılır bıryer olması lazım

• istanbulda tavsiye edebileceğim bi yer de yok ki benim:S burdan birileri önerir belki, dur bakalım.

• ölmüşünen gitmişe çare yok der neneler,

0|1
    2|1
Yükleniyor...