Biseksüel de değilim, heteroseksüel de, ben neyim?

Erkeklere karşı hiç bir şey hissedemiyorum, arkadaş bile olamıyorum onlarla, yakınlık hissedemiyorum.Ya utanıyorum, ya da güvenemiyorum.Lezbiyen falan diyeceksiniz belki ama hayır, lezbiyen de değilim.Kızlara karşı da hiç bir şey hissetmiyorum. Nötroseksüel diye bir kavram varsa ben böyleyim sanırım.Ne benim derdim?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• nötr atomlar yük sayısı 0 olan değil + ve - yük sayısı eşit olan taneciklerdir. nötr atomlar da + veya - yüklenebilir. mesela + yükü nötr'e değdirirsen + ve - ler gruplaşır ,yani artının değdiği tarafta -'ler toplanır. + lar diğer tarafta durur.

Gelelim anlatmak istediğime:

nötr atoma + yük yaklaşması bir kızın, bir ya da daha fazla erkeğe yaklaşması olayı olsun

+'lar kızlar olsun

nötr atoma yaklaşan + ise sensin.

sen dokununca toplanan - ler de diğer erkekler

sonuç olarak "SEN YAKLAŞMADIKÇA ONLARIN YANİ NÖTR ATOMUN SANA GELMESİ KOLAY OLMAZ"

Al bunu, kimse de böyle anlatmaz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aseksüel gibi bir kavram senin ki sanırım.

0|0
    0|0
  • Evladım utanmak, güvenmemek başka şey. Cinsel olarak etkilenmemek başka şey.

Utangaç ve takıntılı bir bacımızsın sadece.

0|0
    0|0
    • cinsel olrak da etkilenemiyorum.acaba utanmak, güvenmemek ile ilgilimidir diye sordum.

• Cinsel olarak etkilenmiyorsan utanman başka bir sorun bacım. Detaylı işler.

• Frijit olabilirsin, cinsel organını keşfedince geçer.

0|0
    0|0
  • Aseksüelsin sanırım.

0|0
    0|0
    • bu kötü bişey mi sizce?

• Değil aseksüeller tarih boyunca çok üstün tutulmuşlardır. Doğuştan iradelisin, benim cinsel zaaflarım var mesela. Cinsel kaygıyla yaşıyorum kızları elde etmek için yaşıyorum. Daha yaşım genç diye belki ama iğrenç hissediyorum sonra.

Hayatta en önemli dediğim şeylerden biridir cinsellik benim için. Yeri geliyor, aşık olup acı çekiyorsun. Keşke diyorsun aşık olmasaydın, sikimin zevki için birlikte olmasaydım.

Bunları söylememek için aseksüel olmak daha iyidir benim için.

• Aseksüel olabilirsin.

0|0
    0|0
  • sen nesin nesin biraz düşüniyim yazıyım

0|0
    0|0
  • nonesexual :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aseksüel.

0|0
    0|0
    • bu kötü bişey mi sizce?

• bakiremisin yoksa oha be hiç belli etmiyosun.ne gibi genişlikten bahsediyosun onu da anlamadım pek...

• Bakirelik nasıl belli oluyor misal? Jinekolog değilsen niye böyle şaşırdın anlamadım.

Neyse konu benim bekaretim değildi sanırım orayı geçelim.

Bunları doğal karşılıyor olmam beni sevişken yapmaz sanırım.

• yastık gibi hatun, nasıl becerdin?

0|0
    0|0
  • aseksüelsin tabi cinsel anlamda da istemiyorsan kimseyi

0|0
    0|0
  • ben de ultraheteroseksüelim.

0|0
    2|2
Yükleniyor...