Karşı Komşun Çok Yakışıklı Ona Olan Hayranlığımı Oda Bilsin İstiyorum Ne Yapıyım ?

Gerçekden Maşallah Hani harbi harbi yakışıklı çoçuk okuyo ünüde ve ev kiralamış bunlar sürekli okuldan geldiğinde cama çıkıp eve girişini izliyorum kapıyı açıp giriyo bu yani ama evde ne yapıyo göremiyorum

diyorum bazen giriyim saklanıyım şunun evine

bi erkek bu kadar güzel kusursuz harika olamaz vardır bir pislik bu işin içinde olsa bir hatası kusuru tamam ilgim azalıçak ama gerek konusması hareketleri falan yok böyle bir erkek türkiyede yoktur olanıda bu işte aşık oldum diyemiçem böyle aşık olunmaz aşkdan daha öte bişey benimki öl dese ölücem o kadar yani

ve bugün balkonda gördüm üstünde pantolon vardı başkada bişey yoktu öyle bir vucut da bal döküp yalanır o kadar diyim

şimdi ben buna açılmak istiyorum evini izleidğim kadarıyla kız girip çıkmıyo kimse girip çıkmıyo

Gay mıdır acaba diye soruyorum kendime inşallah değildir

ne yapıyım nasıl açılıyım bana kesin yüz versin ama begenmesi için ne yapıyım ilk defa konuşuçam ilk konuşmamda etkiliyim istiyorum

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• direk dudaklarına yapış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir de uzun boylu ise adı kesin tarık tır link

0|0
    0|0
  • git konuş bence :D en klasik cevap

0|0
    0|0
  • Bak simdi hiç bir erkek hiç bir sekılde kıza hayır demez dıyemez.. Cunku aklıyla degıl baska seyle hareket eder bahaneyle kek yap gotur yemek yap gotur. Sızde ogrencısınız o yuzden yardımım olsun ıstedım tarzı seyler soyle essek degıl ya senı eve davet eder .. Tabı bunların hepsı gay degılse fakat oyle bır erkegın gay olmama ıhtımalı %5. Kolay gelsın ;)

0|0
    0|0
  • tutku bağımlılık seninki. alışmışsın ona. gözün kör olmuş. etkilemek için bişeyler yap. onun gözüne güzel görün. belki o sana teklif eder.

0|0
    0|0
  • ne alaka hemen gay :D benimde 1 yıldır evime kız girip çıktığı yok annemden başka öğrenci adamım sevgilimi bide eve getiricem evde yemek kalmıycak ben ne yiycem sonra :D

0|0
    0|0
  • lan o çocuk sana bakar mı aptal şy .s.s.ss (şaka tabiki)

sende onun ilgisini çekmeye çalış biraz tahrik etsen olur gibi.

0|0
    0|0
  • bu yazını göster : )

0|0
    0|0
  • Adres nere ya sanki bizim eve girecekmişsin gibi yazmışsın? Hooop ağır ol. Ayrıca gay falan değilim.

0|0
    0|0
  • Cama çık balkondayım bende senden hoşlanıyorum :)

0|0
    0|0
  • 23 yaşındasın ve bir erkekle ne konuşacağını bilmiyorsun öyle mi?

0|0
    0|0
  • imzasını iste, hayranı olduğunu anlar

0|0
    0|0
  • :) gay mi diye düşünmüş,çapkınlık yapsak suç yapmasak daha büyük bir dert,direk gay :D

0|0
    0|0
  • Hiçbir erkek sevişmeye gelen kızı boş çevirmez. Hadi bakalım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne kadar ergensin .

0|1
    0|0
Yükleniyor...