Kızlık zarım sizce bozulmuş mudur yoksa zedelenmiş midir?

Kızlık yarının bozulup bozulmadigini nerden anlarız ben dün baktım o kisma açık değil beyaz bişey var ama sanki bir kalın iğne girişi kadar aciklik var kenarında diğer taraflar beyaz bişey var sizce kızlık bozulunca beyaz şey kaybolurmu bir kaza atlattım korkuyorum evli beyler ve bayanlar anlar belki

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım kızlık zarı, vajina dudaklarını ayırıp aynadan bakmakla görünmez, en az 4 ila 7 santim içerdedir.

Eğer mastürbasyon yaparken parmağını ya da herhangi bir nesneyi vajinana sokmamış veya ilişkiye girmemişsen bekaretin bozulmaz...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaza atlattım derken?

0|0
    0|0
  • ah ahh bakarak görenine de denk geldik hayırlısı bakalım

0|0
    0|0
  • sağlamsın ;)

0|0
    0|0
  • vajinanın içerisine birşeyler ğirdimi girmedimi

0|0
    0|0
  • Kazayı anlatmakla işe başla...Ona göre sağlıklı yorum yapalım...Orayı göremiyeceğimeze göre...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aynayla bakınca , zarını beyazımsı görürsün , gerçi zardan zara değişir ama görüyorsan sorun yoktur , akıntı değilse

0|0
    0|0
    • Akıntı değil evet beyaz duruyor

• ilişki mi yaşadınız ? ne oldu ?

• Dışardan bakılarak görünmez hele ki sen hiç göremezsin görsen de anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • Canim o beyaz akinti gibi bisey bendede oluyo . Hic merak etme bozulmamistir .

0|0
    0|0
    • Akıntı değil orda olan bişey

• Doktor biraz zedelenmis dedi ama bozulmamış dedi yinede supe var korku var

• Bozulmamis demis iste .. Bize mi inanicaksin doktora mi .. Suphe korku icin yapicak bisey yok normaldir .. Ama skma canini bozulmamistir ..

• küçükken topun inşaata kaçmadıysa bişi olmamıştır

1|2
    0|0
Yükleniyor...