Fuckbody ve bakirelik.. Yorumlarınız nedir?

İnternette tanıştık sevgili oluruz diye duşunmuştum ama fuckbody olduk çok sexi ve tahrik edici sahte bir hesaptan işlettim ve dul olduğunu öğrendim bende bakireyim bunu bile bile benimle sevişmek istiyor istese o kadar bakire olmayan kız var neden benle yatmak istiyor olabılır ve duygusal birşey yok aramızda yorumlarınız neler ?

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• neden dul birini arıyosun daha yakışıklılar varken

1|0
    0|0
    • Dul çıktı ama çok yakışıklı benım bıldığımıde bılmıyor

• Sadece sevişiyorum ama ve söyleseydi konuşmazdım ben onunla

• adam şanslı ne diim :)

Erkekler Ne Diyor 27

• fuckbudy zaten sadece seks yapılan farklı beklentiler olmayan arkadaş demektir. Siz fuckbudy değilsiniz ama o olmak istiyor sense farklı beklentiler de taşıyorsun.

Gelelim başka hesaptan dul olduğunu öğrenme konusuna. Sanal alem yalan alemdir. San bir hesaptan başka hihaye yazar, öbürüne başka bir hikaye. Yani gerçek hayatta evli olup olmadığını da bilemezsin.

Gelelim neden seni seçtiğine.

Sanal alemde girecek bir delik olsun da nasıl olursa olsun diye dolanan bir yığın abazan var. Eleman da bunlardan biri sadece. Neden sen ? Zaten veren sayısı arayan sayısından çok daha az olunca, kim denk gelirse...

Sen denk gelmişsin.

Şimdi iyi düşün amacın sadece cinsellik yaşamaksa bile karşındakinin nasıl bir insan olduğu bile belli değil. Belki bir sapık.

Ama bunun ötesinde başka beklentilerin varsa aşk arıyorsan hiç bekleme.

1|0
    0|0
  • herkesle yatmak istiyor ama sadece seninle tanışabilmiş.sana özel bir olay değil mesela bende seninle yatmak isterim ya da bir başka kadınla olay hangi kadınla sevişmek değil,sevişmek..

2|0
    0|0
  • istese o kadar bakire kız var neden benle diye soruyorsun burda bir cevap var zaten

o kadar bakire kız var ve sevişmek için birini arıyor o aradada ona sen denk gelmişsin hepsi bu

1|1
    0|0
  • bulmuş işte atlayan birini niye başka yerde zaman kaybetsin. hem bakirenin tadı farklı oluyor. bunun bilincinde o arkadaş da anlaşılan :D

1|0
    0|0
    • Ne gıbı farklı oluyor acaba sonuçta bekaretimi vermeyeceğim oda bunu biliyor

• duygusallık falan yok. sadece aranızda seks bile olsa insan her zaman kullanılmamış sıfır kilometre tercih eder. hepsi bu. en azından sağlık açısından risk taşımaz.

0|0
    0|0
  • Şu an sen varsın da ondan niye başka birine vakit ayırayım diye düşünüyor daha anlamadın mı !

1|0
    0|0
  • Gidip elin duluna bekaretinizi verin sonra temiz erkeklere yamanın. Dünya senin mk ben :D

2|0
    0|0
  • baire olduğun seninle yatmak o zevki tatmak istiyor

1|0
    0|0
  • sen bakireyim diyorsun ama fuckboddy olduk diyorsun. bu nasıl oluyor yaw..bakireliğini almadan da seviştiniz mi?.suç sende itiraf etmişsin çok sexi ve tahrik edici hesaptan işlettim diyorsun...bunu yapmadan önce düşünecektin..madem yatmak istemiyorsun ne diye böyle hesap açtın?

0|0
    0|0
  • Bekaretin için olabilir.

1|0
    0|0
  • Seni kandırmayı başarabilmiştir sadece

1|0
    0|0
  • seni düdüklemek istiyor işte anasını satım :D

1|0
    0|0
  • bakıre bırını seişmek ıstıyorudr o zevkı yasamak ıstıyordur

1|0
    0|0
  • eğer bekaretini vermeyi kabul ettiysen bu erkekler için çok hoş bişe olabiilir ilk giren olma düşüncesi

0|0
    0|0
  • fuckbudy olduk diyosun bakireyim diyosun .. beynim error verdi o.O

0|1
    0|0
  • hep internette dolaşan şu 30 yaş üstü abazalar ve onlara kanmaya hazır 18 yaş ergenleri ya da beyin olarak 18 yaştaki leylalar .

0|0
    0|0
  • Sende yatmak istiyorsan gerisinin onemi yok bakire olarakta cok sey yasarsın

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun diyelim

0|0
    0|0
  • bekaretini kendisi almak istediginden olabilirmi ?

0|0
    0|0
  • bana da böylesi lazım :9

0|0
    0|0
  • tanrılar kurban istiyor :)

0|0
    0|0
  • beceremez alır bakireliğini söyliyim ;)

0|0
    0|0
  • seks için canım bende isterim :)

0|0
    0|0
  • bekaretine saygı duyan bir erkek lazım

0|0
    0|0
  • arkadan istiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Bi bakire ile kim yatmak istemez ki ! Düşünsene bir dükkan açılacak ve ilk müşterisi sensin... Harika bir şey !

0|0
    0|0
  • kendin ayarla yeri sadece seviş gitsin. bakireliği vermeden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ortada sevişme yokken nası fuckbuddy oldunuz ahahahaha

1|4
    0|0
  • Başta , başta bunun adı ' Fuckbody ' değil .

' Fuckbuddy ' .

Öğrende gel .

0|2
    3|4
  • çok komiksiniz ya cehaletinize başlasam olmayacak

1|1
    0|0
  • Sen nerede yaşıyorsun canım benim ?Adam bulmuş da bunayacak mı onun için hiçbir anlamı yok senin bakire olmanın

0|1
    0|0
  • ben bakıreyım fuckbudym var koruyor benı cınsel ilişkı dısı seyler yasıyoruz

1|1
    1|3
    • Nasıl yanıbgercekten mıbbenın gıbı

• fuckbudy ile cinsellik dışı şeyler yaşamak nasıl oluyor, fuckbudy zaten sadece cinsellik paylaşımı olan arkadaştır.

• arkadan ilişkıde dahıl olmuyor mu cınsel ilişkı turune?

• senin deliğin yanına bir delik daha açmak istiyor yani seni delmek istiyor dikkati ol

3|2
    0|0
Yükleniyor...