Benim hakkımda kötü düşünür mü? Soğur mu benden?

normalde utangacım erkeklerin gözüne dahi bakamam mesafeliyim . çok tedirgin olurum elim ayağıma dolaşır. bir sevgilim var 5 senedir tanışıyoruz 2 senedirde duygusal anlamda bir bağımız var.ismin sonuna bey getirmeden ona seslenemem aşkım sevgilim bitanem diyemem alkol almadan sevgimi düşüncelerimi söyleyemem.karnım acıksa acıktım diyemem.yemek yerken utanırım sıkılırım rahat olamam 2 saatte yerim.hep sevgilim elimi tutar o sarılır o konuşur. ama onunla biraz cinsel anlamda yaklaştık hoş çogunda alkol aldım ama cinsellik olunca ben çok değişiyorum kendimi tanıyamıyorum. hiç deneyimim olmadığı halde prafosyonel gibi davranıyorum azgın ateşli bir fahişe gibi oluyorum durmak bilmiyorum akrobasik haraketler danslar ediyorum acayip cümleler söylüyorum.kenimi tanıyamıyorum yorulmak bilmiyorum tiksinmiyor utanmıyorum. ilk kez seviştiğim saçma tepkilerde veriyorum yani sevgilimde bana karşılık verip bişeyler yapınca çok şaşırıyorum üzerimden felan atıyorum oda şaşırıyor.Ya ben böyle gündüz utangç içine kapanıkken yatakta içimden fahişe çıkması ona benim hakkımda kötü düşünmeye itermi.? ne düşünür benim hakkımda içi dışı bir değil mi der? soğur mu benden? güveni sarsılır mı? evlilik düşünüyorum onunla . saygıda kusur etmiyorum ama iş yatak olunca bekareti bozdurasım geliyor ona yalvarıyorum. onu istiyorum acaba evlenirsem onu aldatacagımı felan düşünürmü. onu sevdiğimden böyle oluyor galiba başkasıyla yapmadım o kadar yakınlaşamam bile. yaşım 28

0|1
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sözlerin sahibi sen isen cesaretin ve güvenin fit yapmış durumda ama bilmediğin konular var ne kadar kendine güvensende insan kendini en güvende hissettiğin an darbe yer ve onu hayatı boyunca unutamaz onun içindir ki yapacakların zamanını ve yerini iyi belirlemelesin eskiler bir lafı vardır aşk dokununca anlamını yitirir diye onun için yerini ve zamını bekle su bile sevgilisene yani denize ulaşmak için kilometrelerce mesafeyi onca güçlüğe rağmen aşıp ulaşıyor ne erken ne geç zamanında sende zamını bekle derim.

0|0
    0|0
    • kafamı karıştırdın

• Ya işte kafanı karıştırırlar iyi oldu diyorum sana düşünme fırsatı yakaladın iyice düşün.

Erkekler Ne Diyor 30

• Kendin olmaya devam et, sevgilinle mutluluklar dilerim, olumsuz hiçbirşey düşünmez merak etme...

0|0
    0|0
  • yapma yavrum bekaretini bozdurma sonra evlilikte sıkıntı olur bu arada merak etme kimse senin hakkında farklı düşünmez yani kimseyle falan yapıp prof olmadın bu senin içinden gelen birşey erkeğini kendine bağlarsın ama bunu unutma öyle ateşli kadından ayrılmak istemez hiç bir erkek

0|0
    0|0
    • yok zaten o bişey yapmıyor sinirden çatlasamda sakince beni bekliyor yatışmamı azgınlıgım geçince ona hak veriyorum cünkü evlenmeden yapsak onu terk ederdim

• ondan başkasıyla büyük konuşmayayım da evlilik düşünmüyorum. sofu olmaya karar verdim ayın onunda adıyaman menzile gidip tövbe almak istiyorum allah izin veririse herşeye tövbe edeceğim 8 aydır zaten sevgilimle görüşmüyoruz. ayın onundan önce gelirsen görüşüürüz dedim ama ayın onundan sonra gelirse dine göre haraket ederim .olursa onunla evlilik düşünüyorum olmazsa düşünmüyorum

• ben sana birşey söyleyim sen evlenmediğin sürece bu genelde seksi sevenler için geçerli birşey değişmez cinsellik sigara uyuşturucu gibidir bir başlarsın bırakamazsın evlenisen en azından eşinle istediğini yaparsın ve günahta olmaz ;)

• gündüz bastırdıkların sevişirken kabına sığmıyor şekerim:)

0|0
    0|0
  • İçinde varmış demek ki bacım söylenicek bişey yok.

0|0
    0|0
  • aslında sen alkol aldığındaki kişisin fakat, büyüdüğün ortam, aile baskısı vs.. gibi şeyler seni utangaç çekingen içine kapanık bir kız yapmış. Erkek açısından yatakta kadının bir fahişeye dönüşmesine kimse hayır diyeceğini sanıyorum.. ama ben olsam alkolsüzken de aynı şeyleri yapılmasını isterim.

0|0
    0|0
    • alkolsüzde aynısıyım kendimi tanıyamıyorum gözüm dönüyor bu yüzden alkol alıyorum ki kılıfım alkolluydum olsun yoksa sevgilimden utanıyorum

• utanılacak birşey yok sakin olmalısın.

• Kadın dediğin yatakta fahişe gibi olmalı... Yanlış yolda değilsin...Ama evlenmeden fahişe olma istersen...

0|0
    0|0
  • sen bakiremisin yaşın ilerideee

0|0
    0|0
    • evet bakireyim

• neden mantık dışı

• böyle içinden fahişe çıkar işte kendin diyorsunn bu yaşa kadar cinsellik yaşamamışssın işin zor nefis diye bir şey var ama evlenip yapmak en mantıklısı

• Seni daha çok sever bu durumda.

0|0
    0|0
  • Bunu konuyu bize degil tövbeye gidecegin yere sor bence. Gerçi onlar sormadan da bilir ama bunları bırakmak senin elinde temiz bakire kızlar hakettgini bulur merak etme

0|0
    0|0
  • bence onunla evlen nerde napması gerektiğini biliyosun diyelim tam erkeklerin istediği tipsin dışarda hanımefendi yatakta fahişe sana bayılıyordur ;)

0|0
    0|0
    • böyle dşünüymü yoksa basit kız hemen verecek mi der

• yapmıyo zaten olmaz karakterin kaldırmaz diyor

• gerçi sevişirkende kendinizi tutmanız zor olur bir haz anında içinde bulabilirsin

• Her erkegin aradigi kadinsin

0|0
    0|0
  • Normal bir durum. Sevgilin seni fahise gibi görmez merak etme. 5 yıl bu boru mu? Fahise gibi gorseydi çoktan terkederdi. Ve seni 5 yıl da taniyamadiysa yuh yani öyle değil mi? Rahat ol ilişkini doya doya yaşa ve nasipse evlen.

0|0
    0|0
  • Bastırılmış duygular :)

0|0
    0|0
  • sen düşünüyosunda acaba o senle evlilik düşünüyormu

0|0
    0|0
    • bilmiyorum sormadım

• sevgilim vardı 2 sene önce ayrıldım o sevgilim bildiği için zamana bırakalım dedi o öyle deyince sevgilimden ayrılmadım

• hayat senin bence dikkat et

• cinsellik duyguların kabarık isterik ve azgınsın

0|0
    0|0
  • 10 üzerinden 10 sana yaşın itibariyle karşındaki çözmüştür seni ;)

0|0
    0|0
  • yaşın kemale ermiş artık ondandır

0|0
    0|0
  • içindeki canavarı salmışsın :)

0|0
    0|0
  • bence bastırdığın duygular alkolün etkisi ile dışa vuruyor

0|0
    0|0
  • bence tamamen yaşadıktan sonra rutin yaşadıktan sonra düzelceksin.

0|0
    0|0
  • bunun ne önemi varki saçma bir soru

0|0
    0|0
  • seks yaptırır her şeyi ah seks

0|0
    0|0
  • İçinde kalan ve alkolle cıkan seylerden biri..

0|0
    0|0
  • Bastırılmış dürtüler.

0|0
    0|0
  • Güç içinde beni bul. Ben garavel.

0|0
    0|0
  • kadın dediğm kocasının fahişesi olacak aynen devam senden her eve lazım

0|0
    0|0
    • iyide ben kendimi ona evlenmeden gösterdim hakkımda kötü düşünmesinden korkuyrum

• akli varsa senin kıymetini bilir sen nadir bir prensessin bence

• teşekkür ederim iltifat ediyorsun ummrım oda böyle düşünür

• Sen kesin patlatırsın. :)))

0|0
    0|0
    • neyi?

• ibadet felan işte

• çok zor bir yol insan tasavvufa gönül vermeli ama başarmak güç. öldüğümüz zaman nasıl hesap vereceğiz.

• ne varsa sizde var zeten =)

0|0
    0|1
  • Chucky'nin Gelini :)))))))) gündüzleri polyanna, geceleri kurt adam :D

Her insanın üç karakteri vardır;

biri gösterdiği,

öteki sahip olduğu,

üçüncüsü de sahip olduğunu sandığı. . .

0|0
    0|0
  • seni çok iyi tanımadan kimse yorum yapamaaz bu duruma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nasıl rahat edip mutluysan öyle yaşa

0|0
    0|1
  • bir zamandan sonra normal olabilir ...

0|0
    0|0
  • içinde seksi ateşli bir kadın var demek ki ne mutlu sana

0|0
    0|1
  • sende benim gibi gece yaşadığın adamı acaba sabah görmek istemeyenlerdenmisin canım boşver dilediğin gibi yaşa tadını çıkarhayatın

1|0
    0|1
Yükleniyor...