Biseksuel miyim? Anlamadım...

15 yıllık arkadaşım var. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez. Yıllardır bu böyle hayatta herşeyi birlikte yaptık, içtik, gezdik, dertleştik, uyuduk, uyandık... Yıllarımız hep birlikte geçti. Geçen Cumartesi günü onun evine gittim, birlikte p*rno film izliyorduk, anneside mutfaktaydı. "Dur bekle sana çok ilginç birşey yapıcam" dedi. Kapıyı kilitledi ve bir anda pantolonumu indirip oral seks yapmaya başladı. Hayatımda hiç bu kadar heyecan hissettiğimi hatırlamıyorum. Hiç beklemiyordum. Karşılık veremedim. "Ağzıma boşalma" der demez, yere boşaldım. Gay lerden nefret ederim... Niye birşey yapamadım? İçimde bisexuellik var mı? Anlayamadım.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• ha bir de ağzına boşalacaktın, ciddi ciddi soruyorsan evet var sen de bişeyler, anlamayacak bişey yok, böyle bir durumdan tahrik olman,zevk alman, ereksiyon halinde kalabilmen bunun göstergesi...

kusura bakma, aktifi pasifi yok, alanda verende aynı kapıya çıkıyor.

0|0
    0|0
    • Yok ben zaten anlamadım ki bir anda oldu hepsi. Yani 30 saniye içinde herşey gelişti ve bitti.

Kızlar Ne Diyor 8

• azbuçuk herkesin içinde bi lik vardır. Ama icraata dönüşürse azbuçukluk çoğalır helede keyif alıp devam edersen tam bi olursun.

0|1
    0|0
    • Evet bende böyle düşünüyordum. Herkesin içinde birazda olsa varmış demekki diye bende çok düşündüm.

• seçim senin neyden çok haz alıyorsan onunla devam et.

• çok saçmaaaa.seksten soğudum.aseksüel olmaya karar verdimm

0|1
    0|0
  • bizde anlamadık seni

0|0
    0|0
  • zevk alman bunu göztermez ama arkadaşın sanırım kendini aşmış.

0|0
    0|0
  • o an haz alman normal en hassas yerınden yakalamıs senı ama bunu bırdaha ıstıyorsan bıseksuel olabılırsın ama dedıgım gıbı oanlık bı hazdı ve bırdaha asla yapmam yapamam dıyorsan problem yok ve o arkadasınla arana mesafe koymanda fayda var tabı sende ona karsı ole bı ıstek beslemıyorsan

0|0
    0|0
  • Omg. Neden dur demedin?

0|0
    0|0
    • Dur diyemedim, çok heyecanlandım.

• Demek ki var bir şeyler.

• tekrarlansın istiyorsan evet. istemiyorsan tek seferlik de, kapat konuyu.

0|1
    0|0
  • aman bulaşma bi daha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• seni cok iyi anlıyorum durum senlik değil arkadaşının içinde varmış eşcinsellik buna müsade edip etmemek senin elindeydi ama etmedin haklısın cünkü cok heyecan verici bir durum cünkü bende aynı şeyi yaptım dostum eğer bana özel mesaj atarsan bu kunuyu seninle paylaşabiliriz takma kafana yeterki.

0|0
    0|0
    • Ya yok aslında çokta takmıyorum, zaten hayat felsefem böyle, pişman olacağım bunun için diye düşünseydim zaten dur derdim. Gerçi zaten hani diyebilecek halde bile değildim. Çok şaşkındım.

• valla dedığım gıbı konuşmak ıstersen özelden mesaj at bana

• GAY bana geceler:) :)

1|0
    0|0
  • Bu ülkenin askere ihtiyacı var

en azından her 2 erkekten 1i asker olmalı

arkadaşından uzak dur

makul bir ücret karşılığında kendi kişiliğini doğru orantıda yönlendirecek

başka seçeneklere(geneleve falan) git

0|0
    0|1
  • senin duyguların aklını bastırmış ve yapmışsın, içinde olmasaydı, arkadasın pantolunun indirir indirmez, napıyon lan sen dur bi! derdin ve o evden cıkardın! ama içindede var senin bu istek demek.

0|0
    0|0
  • Homofobik olduğunu söylemişsin. Homofobik erkeklerin çoğu aslında bu duruma kendilerini yakın hissettikleri için nefret duyarlar homoseksüellikten. Arkadaşın sana zevk verdiyse eğer biseksüelsin bunun lamı cimi yok.

0|0
    0|0
  • Bu ülkede mi oldu bu olay? Annesi de mutfaktayken?

0|0
    0|0
  • Pantolonu indirirken elin armut toplamiyodu sanirim :) uzak dur bidaha oyle bi olaya girme bence. Snrasinda sende arkadasin gibi olabilirsin...

0|0
    0|0
  • sende yok ama arkadaşında varmış, sana da haz verdiğine göre bu durum sendeki de açığa çıkmış, bence 15 senelik arkadaşından uzak dur artık... yinede sen bilirsin ama keyif alıyorsan sanırım devam etmende sakınca yok...

0|0
    0|0
  • Yok yok rahat ol,

0|0
    0|0
  • derhal sevgili bul hocam..uzak dur bu işlerden

0|0
    0|0
    • Sevgilim var, ayrıca sex partnerimde çok sayıda var. Yani cinsellik açısından zaten hiç sıkıntım olmadı bugüne kadar.

• kusacam

0|0
    0|0
  • Yuhunuz, ohaaa. Asmissiniz olayi tebrik ederim. Birincisi insan en yakin arkadasi bile olsa beraber p*rno film izlemez, hadi izledi diyelim sertlesmesi olsa bile normal bir film gibi izler, orasini burasini kurcalamaz. Tabi normal insanlar icin gecerli bu. İkincisi, senin arkadasin tartismasiz GAY. 15 degil 150 yıllık bile arkadas olsaniz homo degilse kimse kimseninkini agzina falan almaz. Anladigim kadariyla senin de hosuna gitmis, homoluk yolundasin dikkat et.

0|0
    0|0
  • bir daha tekerrür ederse anal değildi oralada girersen geçmiş olsun!

0|0
    0|0
Yükleniyor...