Kadınlar gayleri neden sever?

bazan kızlar gay larden hoşlandıklarından bahsederler

çok ilginç geldi bana neden acaba gay isterler?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Merak etme sen kafanı yorma hiç...Yine gaylardan hoşlansalarda sana verirler yatarlar senle kuzum..

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• gayleri falan sevmiyorum. ama gördüğüm birkaç gay kadınlara erkeklerden daha insani davranıyordu. sevmiyorum derken arkadaşın bahsettiği gibi bir sevgi yoksa saygım var

0|1
    0|1
  • Gaylerin bir kadindan hic cinsel anlamda beklentisi olmadigi icin zararsiz guvenilir olduklarindan. Bence kadinlari en iyi anliyan onlar bir kadinin en iyi dostu olurlar benimde var tanidim cok harika bir insan. Herzaman hal hatir eder merhaba guzellik der. Onunla cok seyimi paylasirim giyimden sactan herseyden cok ii anlar. Bence her kadinin oyle bir dostu olmali

0|1
    0|0
  • moda konusundada çok şey biliyorlar arkadaşn dediği gibide zararsızlar ama genel aşk sevgi olarak bakarsak oyle bişi yok :D

0|2
    0|0
  • gaylerden zarar gelmez çünkü hem çokda tatlı oluyorlar. <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bazen kadınlar sadece "anlatmak" ister, yorum yapmanı istemez. sen fikrini söyleyesin diye anlatmaz, sadece anlatır ve geçer. Bana bir bayan gelip kendini anlatsa "hatun bana yazıyor" der yürürüm. kadınar bunu sevse de her zaman istemiyorlar. Gay lerde yavşama sorunsalı olmadığından kafaları rahat :)

0|1
    0|0
  • gayları sevmekten öte

daha önce yakışıklıdır diyorlar hoşlanıyorlar kimi seviyo bile sonra ortaya cıkıyorki cocuk gay cıkıyo bu defa başlıyorlar isyana

0|1
    0|0
  • totoşlar zararsız olduğundandır hehalde :)

1|1
    0|0
  • gaylar genellikle çok kızla yatıp kızlardan bıkıyor ve yakışıklı oluyor

0|1
    0|0
  • şimdi arazide karşına boğa çıkmasınımı istersin öküzmu!

0|0
    0|0
  • bence en çok onlardan çekinmeleri lazım çünkü gaylerin psikolojik sorunları oluyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...