Sevdiğim bir kız var.

O ilk başlarda açık açık söyledim sonra olmaz dedi arkadaş olarak kaldık. Sonra bana birden bire mesaj attı seni sevebilmeyi çok isterdim diye. Sebebini sorduğumda söylemedi. Sonra sevgili gibi olduk ben seninle evlenmek istiyorum dedim. Bana ben kirliyim olmaz dedi. Sonra öğrendim ki bakire değişmiş. Bir de yattığı çocuk başına bela olmuş birisine bişey anlatırsan doğduğuna pişman ederim gibi laflar etmiş. Ben tamam dedim bu halinle de kabulümsün dedim olmaz dedi. Neden olmaz dedi? Yani her haliyle kabul edilen bir kız neden olmaz der? Çıldırmak üzereyim zaten Şu an mobilden yazıyorum hastanedeyim bir elimde serum var. Bir saat sonra ameliyata girecem. Bu arada kalbimle alakalı bir sorun yani bu konuşmalardan sonra fenalaşmışım.

Güncellemeler:
Arkadaşlar dün ameliyatlı halimle doktordan zor bela izin aldım gittim yanına o ve ben başka şehirlerdeyiz. Buluştuk arkadaşım olarak kalacaksan konuşurum seninle dedi. Sırf onu kaybetmemek için tamam dedim, ama çok seviyorum onu. Nasıl ikna edebilirim onu? Yani sevgili olmaya. Nolur yardım edin. :(

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Gecmıs olsun kardes takma bu kadar..Bır kız ıcın degmez...

0|0
    0|0
    • Çok seviyorum o da bunun farkında ama seni daha çok üzerim diyo.

• Hayır biliyorum bir kişi ve sadece bir defa. Yani başka olmamış.

• Yazık ne dıyeyım kı bu kadar dusunme bılınc altına cok sokmamaya calıs.

Kızlar Ne Diyor 1

• Fena fena buralarda ne işin var senin =/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cocuk basına bela olms diyrsun belkide sana diger ksinin zarar vrmesini istemiyor olablir

0|0
    0|0
    • O çocuğu anasından emdiği sütü burnundan getirebileceğimi biliyor. Yani bana dokunamaz ya da ona. Allah'a şükür arkamız var. Zaten o çocuk yarından itibaren yaşamıyor olacak.

• Şimdi derin nefes al ve telefonu bırak.

0|0
    0|0
  • benimde çok başıma geldi kardeşim boşver

0|0
    0|0
    • Olmuyor kardeşim. küçük kalp krizi geçirmişim çok seviyorum..

Yükleniyor...