Eşiniz size başkası ile yatma hakkı tanısa ondan soğur musunuz?

Bekarken doymayan kızlara sorum var; Şimdi sexi yaşamış evlendiğim zaman doymam diyen kızlar eşiniz size başkası ile yatma hakkı tanısa ondan soğurmusunuz?bakire olmayan ve sexi çok seven kızlar cevap verirse sevinirim

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• ohaaa derim açık ve net

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• asik olursan izin verim derse iyi olur

doya doya sevdiginle sevis ve haslik versin onla gezim tozum cünkü oda evli olmus olada bilir iki taraf zorluk cikarinca zor olur bari kocam anlayisli olsun

0|0
    0|0
    • haşlık vermesin sen paraylamı yapıyosun,kocanın anlayışlı olmasını istermiydin seks konusunda

• güzel düşünüyosun bekarmısın

• boşarım onu öyle saçmalıkmı olurya o noktaya geldiysek ayrılalım daha iyi bence

0|1
    0|0
  • bakireyim seviştim seksi seviyorum. eger böyle bir izini bana veririrse beni kaybeder cünkü ben sevgiyle sevişirim başka bir erkekde sevgiyle sevişme görürsem onu severim ve kocamdan nefret etmeye başlarım bu bir anlık zevk gibi görünsede insnaın kalbine svegisi işleyebilir kimse bilemez bence bu tarz şeylerden uzak durmalı farkında olmadan eşim beni başkasını sevmeye itmiş olur

0|0
    0|0
    • hiç tanımadığın biri ile olsa sadece tek gecelik

• bugün gelmedin hiç buralara

• üyeliktenmi gittin

• soğurum tabii ki

0|0
    0|0
  • soğurum heralde.. sevdiğimiz için yapıyoruz çünkü bizde seks sizdeki gibi değil sevmeden sevişme olmaz.. en azından benim gözümde

0|1
    0|0
    • bikez yapmazmısın yurt dışına tatile çıksanız

• yapmam.. biz aşkla sevişiriz hadi doyuma ulaştırsın beni diye herhangi biriyle değil

• Bu gavatı nereden buldum diye lkendimi sorgularım

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• böyle bir gavatla evli olan bayan hemen bırakmalı

0|0
    0|0
  • insanlar, çok insanın hiç insan olduğunu öğrendiğinde evlenmeli.

0|0
    0|0
  • aldatanlara sormak lazımdı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...