Bir erkeğin erkeğe arkadaşlık teklif etmesi ?

Bir erkek bir kadına veya bir kadın bir erkeğe arkadaşlık teklif ettiğinde yanlış anlaşılmıyor normal karşılanıyor ama bir erkek bir erkeğe arkadaşlık teklif ettiğinde ya da bir kadın bir kadına hemen akıllara başka türlü şeyler geliyor illa karşı cins arkadaşımız olmak zorunda değil bazı konular vardır sadece hemcinslerinle konuşabilirsin ya da kankaya ihtiyacın vardır ne oldu da hemcinse arkadaşlık teklif etmek ayıp bir şeye dönüştü ?(Arkadaşlıktan kasıt sadece muhabbet ve yüzeysel arkadaşlık herhangi bir cinsellik içermemektedir)

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir erkek bir erkeğe arkadaşlık teklif etmez. uygun şartlar altında tanışır ve arkadaş olur. Bu normaldir. Ama bir kıza arkadaşlık teklif edebilir. Erkek arkadaşın olabilir, olmalı da, çok doğal, ama bir arkadaşlık sitesinden, erkeğe tanışalım mı dersen, gay muamelesi görürsün. Kızlarda durum daha farklı. İki kız yolda el ele yürüyebilir ve birbirlerine arkadaşlık teklif edebilirler. Nasıl kızlar pembe pantolon giyebilirse sen de gece 2 de tek başına sokağa çıkabilirsin.

0|0
    0|0
    • İşte bu mesele nasıl gay muamelesine döndü onu merak ediyorum bende . Bu zamana kadar hiçbir erkeğe ne mesaj attım tanışalım mı diye ne de yanına gidip söyledim tanışalım mı diye sadece bayanlara deniliyorsa erkeklere neden denilmiyor onu merak ettim o uygun şartlar iş durumundan çoğu insanda oluşamayabiliyor şahsen ben sabah akşam arazideyim personel dışında insan gördüğüm yok sizinde işiniz mühendis görünüyor bilirsiniz şantiye ortamlarını .

• Ya sen istediğin erkekle gidip bir bahaneyle muhabbet kurabilirsin. Direk tanışabilir miyiz demeyeceksin. Ateş isteyecek, adres soracaksın, ne iş yapıyorsun de. Sonra mesleğiyle ilgili yorumlar yap. Ayaküstü kur muhabbeti. Ama gidip pardon tanışabilir miyiz diyemezsin. Birkaç erkek arkadaşın varsa, bunlarla idare etmelisin. Fazlasıyla yeter. Ben erkek arkadaşlarla iş dışında takılmam bile. Bir bayan arkadaşın yerini hiçbir erkek dolduramaz.

Yükleniyor...