Kız kardeşinizin bakire olmadığını öğrenirseniz ne yaparsınız?

Kızkardeşinizin bakire olmadığını ve bir çok kişiyle beraber olduğu öğrenirseniz tepkiniz nasıl olur?

0|0
9|34

En İyi Erkek Görüşü

• Önce neden yaptın derim.Neden yani?Şimdi nerde?Becerdi gitti dimi?Kullandı attı?Peki sen malmısın?

+Abi çok sevdim büyük düşünüyorm dedi çok sevdim bıraksın istemedim nabıyım?

Nerde şimdi?

+Bıraktı...

Sen malsın.Kendini kullandırttın.Geri zekalısın.Şimdi evlenince nolacak?Vicdan azabı çekiceksin.Aklına gelicek kahrolucaksın..Yaşasın PSİKOLOJİK BASKI!Çaktırmadan yanında olurum ama çokta kızarım...

1|0
    1|0
    • Aklıma yarışma programı geldi...

"Abi çok sevdim büyük düşünüyorum dedi"

cevabına karşılık

"Sende kutuna gittin o zaman, öyle mi? Önce bi hamdi beye de verseydin..."

Erkekler Ne Diyor 33

• Bakire olup olmamasını sorgulamam...

Fakat birçok kişi ile beraber olmuşsa, gerçekten büyük bir psikolojik baskı uygularım. Dövmem... Psikolojik baskı iyidir. Vicdanen insanı kendine bile küstürür... O hatayı tekrarlamaz.

Fakat kendini mal gibi kullandırdığı için üzülürüm ve bir o kadar da sinirlenirim. Sabit bir erkek arkadaşı olsa ve severek birşeyler yaşasalar birşey demem... Fakat kendini mal gibi kullandırıp attıran bir kız kardeş istemem, kabul etmem. Onu mal gibi kullananı da, kız kardeşimi de çok büyük acıya meylederim.

5|2
    4|1
  • Birisini çok sevmiştir yapmıştır olabilir. Yanında olurdum

4|1
    1|3
    • +1 Su içince kızma, yemek yiyince kızma, sinemaya gidince kızma. Eee bekareti gidince ortalığı kaldır ayağa!. Olur mu lan ööle şey.. Onun canı yok mu? Onunda kendine göre bir sosyal hayatı ve cinsel hayatı var. Doğru adamla yaptığına inanıyorsa, pişman değilse, üzülmüyorsa tabiki sorun yok. O üzülmesin yeter.

• önemli olan onun mutluluğu, şakirtler hemen (-) lemişler zaten baksana. onlar ıcın mılletin ne dediği daha önemli kardeşinin ruh sağlığından önemli.

• Yorumların bazısını okuyunca "bu ne yaman çelişki böyle" dememek mümkün değil.

Bakir olmama gerek yok,

çıktığım kızların bekareti önemli değil.

ama

evleneceğim kız bakire olacak

kızkardeşim evlenene kadar bakire kalacak.

Bakir kalmak ve Bekaretini evlenene kadar koruyabilmek önemlidir NOKTA

3|0
    7|1
  • aman yaptıysan yaptın bacım sermayeden mi eksiliyor sanki.. :))

3|0
    0|0
  • Bunun böyle olmasının asıl sebebi bizler olduğumuzu düşünürüm.Birşey yapmam sadece hep yanında olurum.

3|0
    0|2
  • Kim bekaretini aldıysa giderdim o şerefsizin şeyini kesip ya köpeklere verirdim yada yakardım bunda çok ciddiyim

1|5
    5|2
    • ya kız kardeşin suçluysa kanka? isteyrek yaptıysa ? sen o kadar evlenene kadar temiz olucan demene rağmen?

• 18 yaşında oldugun ne kadarda belli

• evet 18 yaşındayım ama namus nedir ne değildir onu biliyoruz .. Hemen diyeceksin namus bacak arasında mı diye namus bütün bir kişiliktir bacak arası beyin falan değildir işinize gelmiyor öyle şeyler konuşuyosunuz

• döverim sonra o adamı döverim sonra bir daha döverim sonra bir daha döverim sonra bir daha döverimm...

0|3
    5|1
  • araya hatır / gönül koyar bi daha konuşmam..sebebim basit ; ""yapmasını istemiyorum ve bunu milyar kez yüzüne söylememe rağmen"" benim hayatım der yaparsa Türk kültürüm gereği bende derim ki, buyur hanımefendi kendi hayatın ve tercihindi,ayaklarının üzerinde dur :)

0|4
    3|1
    • Türk kültürünün gereğinde böyle bi şey olduğunu senden duyuyorum

• bazen dünyaya uzaydan mı geldim diye düşünüyorum

• estf. :)) nerenin çocuğu ve anne-babana bağlı...kültürden bahsediyorum.eğitim değil :)

• hiçbirşey değişmez , yapmış bir cahillik arkadasında olurum ben.

4|1
    0|4
  • abine açılma.

3|0
    0|0
  • kızkardeşim yok çok iddalı konuşmayı sevmem ama ağaç yaşken eğilir bu konularda ,önceden bu gibi olaylarla karşı karşıya kalmamak için bi takım tedbirlerim olur daha koruyucu olurum ben sinirlendiğimde korkması gerektiğini hissettrim cesaret edemez yani

0|1
    4|0
  • Pıtısını kızgın demirle dağlarım üstünede naylon hortumu eritip damlatarak mühürlerim her ayda müür zorlanmışmı diye kontrol ederim :D:D:D:D

1|1
    0|0
  • Bakire olmadığı hadi bir nebze de bir çok kişiyle beraber olmuş olduğunu bilmek benim kaldırabileceğim bir yük değil.

0|2
    0|0
  • hiç bişey yapmam gerçi kız kardeşim de yok ama olsa da sanmıyorum 18 yaşından büyükse hele kendi hayatıdır

2|0
    0|0
  • Gözüme gözükmesin bi'zahmet...

0|1
    2|0
  • Bu onun hayatını etkileyecek bir konu ya da etkilemeyeceği bir durum ona karşı destekçi bir tavır sergilemeliyim ki en yakınından bile darbe yemesin onu korumak ve ona sahip çıkmak gerek.

3|0
    0|5
  • ondan sogurdum. sevmezdim artık. üzülürdüm...

0|4
    3|0
    • sevmezsen sevme muz düşkünü Şempanze sanki o seni cok severdi.:))

• paaaaamirrrrr :D +564654

• herkesin kendi hayatından kendisi sorumludur

1|0
    0|1
  • ben kimseyi bozmadımki oda öyle bişe yapsın

1|1
    0|0
    • sex yapmadın mı

• atmak istiyorsan çıkabilirim gizlilikten

• kız kardeşi olanların yanıtlarını merak ediyorum..

2|0
    0|0
  • İyiki kiz kardesim yok.. olsa zevk icin yapamazdi..tecavuze ugrardi en kotu..bu durumda arkasinda durup yapan itlerin cuklerini buyuk bi zevkle keserdim.

0|0
    0|0
  • bölgeye göre değişir dediğin mesela kimi yerlerde töre vardır ve kız töre kubanı olur kimi yerde ise böyle birşey çok normal karşılanır ben olsam eyer kız kardeşimi kullanmışsa çocuğu öldürürdüm...

0|0
    0|0
  • sakat iş :/

0|0
    0|0
  • sonuçta bu kişisel bir seçim

0|0
    0|0
  • sabah öğlen akşam yemek ten sonra sopa atarım

0|1
    0|0
  • linç ederim o kız kardeşi ailesinide düşünmesi gerek iyiki yok kız kardeşim abim var hahahaha :D

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun olan olmuş zaten yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • bu sorunun etkısınde kalıp ruya gordgumu dusunup,uyanmak ısterım :p

0|0
    0|0
  • Selam sorun hala gecerlimi

0|0
    0|0
    • hıhı

• Himmmm Ben senin sikintin sandim destek lazim mi die sorcaktim

• hayır saol

• Benim kiz kardesim var ve bakire digil bana soyledi sen benim arkadaslarimla yattin onlarin bakireliklerini sen aldin bende sevgilime verdim dedi birsey diyemedim hakli buldum sonucta ben yapiyorsam oda yapiyor ama kardesime sahip olan erkek sansli diyebilirim

0|0
    1|0
    • ee ne hissettin şok oldun mu o anda:)ağzın açık kalmıştır galiba

• Bunun karsisinda birsey diyemedim sonucta aramizda 1 yas var yani arkadaslarindan sevgilim olmustu

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 9

• herkesle birlikte olma hayali kuran erkeğin içler acısı halini izliyorum bu soruda

7|2
    2|5
  • once pataklardim sonra destek olurdum. ama guveniyorum oyle bir ise kalkismaz hele iki iltifata kanip da vermez yada asik oldum ayaklarina , oda farkinda.. . Eeee nede olsa ablasi yetistirdi onu ;)

ama yinede buyuk konusmayim hayat bu belli olmaz. Allah sInamasin beni

0|2
    1|0
  • Kızkardeşim yok ama öyle bir durumda bakire olup olmaması kendi tercihi de çok kişi ile cinsellik yaşamasını doğru bulmadığımı söylerim ona yapacak başka birşey de yok .

1|0
    0|0
  • kardeşime güvenim sonsuzdur, mantıklı kızdır. eğer bakire değilse, sorgulamam yanında olurum

0|1
    0|0
  • Onun hayatı.

2|0
    0|0
  • kendi hayatı

1|0
    1|0
  • Yazik cidden sana iste on kere dusun demiyorlar bosa :((((

0|0
    3|1
  • anlatmamak lazım.