Sevgilimle aramızdaki sorun.. Ne yapabilirim sizce?

Başlık biraz saçma gelebilir fakat durum bir.az farklı ben sevgilimin benden önce bir ilişkisi olduğunu biliyordum fakat sonradan bu sayı 2 ye yükseldi ve birazda şüpheli davranması 5-6 kişiye kadar çıkardı ilişki sayısını cinsel anlamda ve soruda burda başlıyor bana başta sadece 1 kişi olduğunu söyledi arkasından 2 oldu ve sonunda 5-6 oldu her seferinde üzerini kapatıp geçiştirdi bende bu ilişkilerini facebook konuşmalarını karıştırarak en ince detayına kadar öğrendim sizce ne yapmalıyım benden önce yaşamış yaşadıklarını fakat bana baştan dürüst olup doğruları söylemek yerine saklamayı seçti asıl derdim bekaret değil yanlış anlaşılmasın

Güncellemeler:
Özellikle bayan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sen nasıl bir miğdeye sahipsin ya 30 kişi üstünden geçse ve sana bunu ilişkinin başında söylese onaylayacaktın sanırım neyse mehsebini bir kenara koyalım herkesin genişliği kendine sonuçta dürüst olmayan ilişki ilişki değildir herşey paylaşılmalı bilinmeli diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • ne alaka midemle erkek yaparken sıkıntı yok bayan yapınca sıkıntı var benden önce olmuş birşey için nasıl yargılayabilirim ki ayrıca laflarına dikkat et bence neyse teşekkürler

• sana açıkca yalan söylemiş. kaldırabiliyorsan ne ala,ben olsam bitirirdim.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama onu çok sevdiğim için bitiremiyorum birkaç kez denedim

• ama bundan sonrada böyle yalanlarının olacağını göze almalısın o zaman. karar senin kardeşim

Yükleniyor...