Gayler kızlara çekici geliyor mu?

Bilindiği üzere lezbiyen kızlar erkeklerin cok ilgisini çeker bunun sebebi medyada olabilir tabi ama merak ediyorum kızlar içinde bu durum nasıl acaba gay ilişkiler ilginizi çekiyormu?

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Bayılırım onlara. İyy iğrenç diyenler homofobiktir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Gaylere bayılıyorum yahu az ukala oluyolar ama sevimliler ayrıca farklı bi cazibeleri var bilemiyorum. Bi ton kız kankan olacağına bi tane gay kankan olsun yeter valla.

1|2
    0|0
    • çok ilginç bir yaklaşımınız var :)

• süpersin ya

• senin yorumunla şu söz aklıma geldi :)

kafam kadar şeyim olucağına fındık kadar am.m olsun :)

• ben cok beğenirim <3 :D:D:D

0|1
    0|0
  • Yoo ama hakan akkaya gibi konuşan erkekler her zaman ilgimi çekmiştir sempatikler:D

0|1
    0|0
  • Yok ben hoşlanmam ne öyle iğrençlik bence ama saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • hayır...

0|0
    0|0
  • öğğ iğrenç.

0|0
    0|0
  • hiç gelmiyodur kesin

0|0
    0|0
  • Çekici gelmezler tabiki,ama iyi arkadaş olunur,giyim kuşamdan iyi anlarlar.

0|0
    0|0
  • ııyy one öyle bana çok itici geliyor üzgünüm

1|0
    0|0
  • kötü gözle bakmıyorum

0|0
    0|0
  • Açıkcası bana iğrenç geliyor :D

0|0
    0|0
  • ben severim,ortak noktamız cok ve daha ıyı anlıyolar

0|0
    0|0
  • saygı duyarım ama çekici gelmez

0|0
    0|0
  • bir kaç kez p.rno da izlemiş tim,çok üzüldüm o delikanlılar neden böyle bir çirkefin içindeler diye.ALLAH yardım etsin :(((

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben böyle bişey duymuştum : Adam gay olduğunu söylüyordu kızlara kızlarda adamı gaylıktan döndürmek için yatakta elinden gelenin fazlasını yapıyordu :) tabi kadında hava atıcak gay'ı erkek yaptım diye :)

0|1
    0|0
  • ya arkadaşım kadın için erkeklerin erkek içinde kadınların suyumu çıktı.anlamıyorum bu nasıl bi duygu hem cinsle ilişki.bu duygu diğil artık sapıklık.

1|0
    0|1
  • kızlara bak gaylerle dertleşeceklermiş , düşündümde lezbiyen arkadaşım olsa nazikçe sex yapıp normal ilişkiye döndürürmeye çalışırdım :)

0|1
    0|0
  • şiiiii çaktırmayın o aramızda :)))) ^

0|0
    1|0
  • ona bakarsan da benim lezler hoşuma gidiyor :D

0|1
    0|0
  • bence geliyor..

çünkü gaylerin erkekten çok bayan arkadaşları vardır...

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik toplumumuzda var olan durum olduğuna göre bu tür ilişkilere saygı duymak gerekir ama normal olan kadınla erkeğin birlikteliğidir sonuçta gayda olsa biyolojik olarak erkektir ve kızların ilgisini çekmemesi için bir sebep yok.Şunu sormak lazım ;acaba kızlar gayların ilgisini çekiyormu? sorun bence bu olmalı.

0|0
    0|1
    • saçma kızlar gaylerin ilgisi çekmez zaten .d buyüzden gaylar ... biseksüeller için durum değişir tabi.. ve normal olan nedir neye kime göre normaldir anlamadım ... günümüzün bilim adamları 2 den daha fazla cinsiyet olduguna inanıyorlar

Yükleniyor...