Benim salak dostum şu kıza sinir oluyorumm

5 yıllık kankasıyım 2 adamla tanıstırdım ikiside si...ci bir tip cıktılar evlenmek istio babasıyla arasında fecı ufakken münasabet geçmiş annesiyle ayrı abileriyle yasıo ayrı şehirde snra anneside geldi evleri yok abileri otelde calısıo annesinin emekliliği garantisi yok 2 yllıgı btrdi otele grdi oda aslında calısmak istemio ama kız güzel bide bakire degil nyse ben bu arkdasıma uzuluom sarısın yeşil gözlü bodur biri lan evlensin anasını abilerini kurtarsın diye olgun bir erkekle tanıstrdım iki tane 3 tane son model arabası var villa alıcak seneye bunuda calıstırmıcak taa bir lafıyla izmitten istanbula geldi koca aracıyla hastayım dedi kız ilaç aldı gitti otele bıraktı gece gece yaaa tipsizde değil boyu kızdan uzun diomuş oglana düşünceliyim bogazını sıkasım geldi lan sürünüon senin seçmek gibi lüksün yokki zaten adam direk evlilik niytli temmuzda kıycak nikahı ilk görüşte cok begenmemiş cocuga demiş ben düşünme alısma süresindeyim bu evrede benden sıkılırsan sen blrsn demiş sinir oldm yaa neler dedm kıza bakalımm diyo ben evet derse cıkarsa sonradan sevip alıscanı düşünüyom cocuk iyi biri sizce ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı anlattığın gibi bir kankam var sana ayarlayayım da bırak kızın peşini mk -.-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aklınız fikriniz parada diyince biz yalancı oluyoruz.sevmemiştir adamı alışır diye bir garantisi yok.. o kendini düşünmüyosa sen neden bu kadar uğraşıyosun sen kendine göre uyarını yapmışsın bırak gerisini o düşünsün. niyetin iyi de olsa bu kadar müdahale etme. aralarındaki ilk problemde sen kötü olursun

0|0
    0|0
  • Sen arada kalırsın. Bu tür işlere bulaşma istersen. Sen üzülürsün sonra. Zaten sinir olmuşsun.

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • neden seçme gibi bir lüksü olmasın sen arkadaşını neden bu kadar aşağılıyorsun

0|0
    0|0
  • Fazla ısrarcı olma sonra iyilik yapayım derken sen kötü olursun .

0|0
    0|0
  • öyle biri varsa sen evlensen ya.madem arkdsn istmiyo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdi kızın kendisi ve ailesini kurtarması için mi böyle bir duruma kalkıştınız siz? Yani tamam anladım iyi niyetlisiniz,fakat böyle münasebetlere fazla karışmayın,derim.Sizin başınız ağrır.Tamam hadi adam kızı aldı, o da tamam,dedi.Ailesine yardım edeceği ne malum adamın? Abileri ne iş yapıyorlar? Yani boş gezenin boş kalfası değillerse bakarlar tek 1 tane kız kardeşleri var. Bu işler karışık işler.Ayrıca bu işler kısmet işidir.Olacağı vardıysa zaten bir bahane bulmaz,hemen giderdi...Siz neden bu kadar helecanlanıyorsunuz ki? Kendi hayatı, bakire olup olmaması zaten birşey teşkil etmiyor.Ona kızmaya hakkınız yok.İstemiyorsa,istemiyordur.Boşverin.

Kafanızın ağrımasına ve böyle bir şey için aranızın açılmasına izin vermeyin.

0|0
    0|0
  • Mantıklı olması gerekirken kendini düşünmüş bece çevresindekilerden çok kendi istediğini yapmak istiyor sen bu kadar kızma ona

0|0
    0|0
Yükleniyor...