Hiç bir şey yaşamadım diyen biri böyle şeyler yapar mı?

Arkadaşlar bir kızla çıkıyorum bana hiç kimseyle bir şey yaşamadım diyor ama öpüşürken dilini akrobat gibi dolaştırıyor hızlı nefes alıp veriyor inliyor yanakları kızarıyor öpüşürken saçımda elini gezdiriyor göğüsü me elini koyuyor sırtımda ellerini gezdiriyor bu kız daha önce kesin biriyle bir şey yaşamış mıdır ?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Ne sacma bir dusunce, sevisme yapsak o. oluyoruz yapsak mal oluyoruz., size de yaranamiyoruz yani... Belki seni gercekten arzuluyor ve sana guvendigi icin korkmadan seni ve bedenini tanimak istiyordur. Eskiden coook eskiden p.rno film izleyip mi ögrenmisler debizler dunyaya gelmisiz:), sonucda cinsellik icimizden geldigi gibi davranarak ögrenilir.Kuruntu yapma bence, seni arzuladigi icin, san aguvendigi icin mutlu ol!

0|0
    0|0
    • İçime su serptin onu seviyorum ve bırakmayacağım çok teşekkürler :)

• Rica ederim, kendine guven ve ona olan guvenini göster ki mutlulugunuz devam etsin. Gul icin tesekkurler:)

• Beni istiyormusun dediğimde seni çok seviyorum seni istiyorum bir ömür kocam ol diyor

Kızlar Ne Diyor 8

• baya profesyonelleşmiş kız :D

1|0
    0|0
  • sen gercekten boyle bır zıhnıyettemısın

ınsan olmaya ozumseyememıs birimisn. ve bır kadını anlamayacak kadar cahılmısn

0|0
    0|1
  • yaşamamış ola bilir

0|0
    0|0
  • kız prof olmuş lütfen kendine teselli gerekçesi arama

0|0
    0|0
  • :) Ne mutlu sana, umarim bir ömru beraber yasar birlikte yaslanirsiniz. (Darisi basima, Amin!)

0|0
    0|0
  • p*rno fılm sevısme sahnelerınden ogrenmıstr

0|0
    0|0
  • bılemezsın.bu oyle anlaşılcak bısey degıl.bazen bır bakarsın bır çok sey yaşamış kız bıle yatakda çok berbattır.ıçınden geçenlerı yapıyodur.

0|0
    0|0
  • sevişme öğrenlen bişey değildr ki içten gelir.yanılıyo olabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kızın sevişmeyi son zerresine kadar hissetmesinin ardında neden kötü bir niyet arıyorsun, doğal olamazmı ?

1|0
    0|0
  • Seni keklemiş biraz :D

0|0
    0|0
  • Öğrenmek için sevişmesi mi lazım illa

0|0
    0|0
  • Kesin denemez ama uzmanlaşmış gibi görünüyor.

0|0
    0|0
  • Kız teoride biliyor ve sende uyguluyorda olabilir. Kesin yaşamış demek yanlış olur bence

0|0
    0|0
  • öpüşürken eliyle saçımı okşayınca büsbütün azardım bende. Belki izlediği filmlerden öğrenmiştir. bilemezsin...

0|0
    0|0
  • günahına girmeyin kimsenin. TV internet vb yüzünden artık kızlar 10 yaşında regl olmaya başlıyor. hormonel dengeleri bile bozulabilirken, tv de gördüklerini taklit etmesi sizi endişelendirmesin, tadını çıkarın.

0|0
    0|0
  • yanı baksana daha ne olsun anlaman için :)

0|0
    0|0
  • dostum acemi kız öpüşürken saçmalar , o dediklerini yapamaz

0|0
    0|0
  • "ben bişey yaşamadım" diyen kızdan korkacaksın arkadaş

0|0
    0|0
  • sen bunu anlamaşı olman lazım,ben bir kızın ilki olduğumda öpüşürken tüyleri diken diken oluyordu dudaklarını kullanmayı bilmiyordu seninki tam profesyonel acaba sen kaçınsısısın

0|0
    0|0
  • bu onun daha önce yaşadığını göstermez inanıp inanmamak sana kalmış bişey doğruyu söylemekte onun vicadanı ile ilgili

0|0
    0|0
Yükleniyor...