Spora yazıldım, kendime özgüvenimde gelir. Yyaza doğru mu yazsam acaba?

Facede fake profil açmıştım aynı şehirden birini eklemiştim, fotodaki falan ben değildim böyle 2 hafta konuştuk. Oda diyodu senden vazgeçmem, bırakmam seni falan. Çok yazışıyoduk İç güzelliğin çok iyi.

gSonra ben ona demiştim ben değilim o fotodaki bu profil sahte demiştim. Ve bu günde sadece 3-4 mesaj atmaya başladı, iş yerinde yazamıyorum diye. İşten çıktıktan sonrada 2-3 mesaj atıyodu okadar...sonra Oda diğer günü görüşmek istedi, buluştuk ve bana yakışıyosun, deniyelim çıkalım demişti. Çıktık 14 şubatta ve buluştuk oda bana demiştiki ben sevgilimle herşeyi yapmak isterim seninlede sonuna kadar gider gözüyle bakacam demişti. ( bakireyle evlenmek istiyor)

Bende kendime yedirememiştim, sevgilimle herşeyi yapmam, bakire evlencem diye diğer günü düşünceler uymuyo diye bırakmıştım. Ama şimdi yine yazmak istiyorum :((( Spora yazıldım, bi 8 kilo verdikten sonra yaza doğru mu yazım diye düşünüyorum, kendime özgüvenimde gelir ama biraz kılom var şu an...Napçam ben :/

Lütfen ciddi ciddi cevaplayın, dalga geçmeden =(((

0|1
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Senelerce bir kızın, aylarca ikinci bir kızın arkasında dolanıp aşkın en güzel acılarını çektikten sonra, Elini bile tutmadan vazgeçtiğim sevgilerimin deneyimine bakarak şunu diyebilirim;

seni kullanıp sonrada bir kenara bırakmak isteyen biri sahte profilini ekleyip, sonra gerçeği anlayıp seninle buluşup ve 'sonuna kadar' demesi ne biliyor musun? :D Biliyorsun

Eğer ciddi düşünen biri olsa senin sahte profilinde ki o güzel resimlerine bakarak, sonrada aaa bu o değilmiş olsun buda iyi demez, Sen kötüsün der, kandirdın beni, Ve bir daha arayıp sormaz çünkü; Odurki o gerçek sevendir... Anladın mı beni. Tabi bu bir varsayım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Daha öncede demiştim sana ilgili bir önceki başlığında o çocuktan sana hayır gelmez, biraz daha gerçekçi ve mantıklı olursan aklın yolunun bir olduğunu göreceksin..

0|0
    0|0
  • o çocuk seni yarı yolda bırakmadan önce, sahte profille feys açtığın için bir psikologa gözükmeni öneririm. cidden sorunların var.

0|0
    1|0
  • okuyana kadar canım cıktı. adam senı becermek ıstıyor. sende bakıre degılsın. ha belkı adam senı bırakmaz bılemem. degılsende adama soyle. kılo problemı yapmamıs cocuk.

0|0
    1|0
  • o çocuk seni yarı yolda bırakır.

3|1
    0|0
  • Dikkat et güvenme bence fazla

0|0
    0|0
  • Yapacal bisey yok hatani telafi etmelisin

0|0
    0|0
  • bi süre ilişki yaşar bırakır seni o sadece ilişki sürdürmek istiyor fazla kendını kaptırma

0|0
    0|0
  • Niyeti ciddi değil öyle olsa herşeyi yaparım demez.Bence hiç mesaj atmayın derim.

0|0
    0|0
  • Bence çok güvenme

0|0
    0|0
  • böyle güzelsin dedim hep böyle kal ;)

0|0
    0|0
  • bir beni bulmuyor kızlar:=)

0|0
    0|0
  • gezer zamanla telafi edersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kendini bir nimetten sayıyor havalı kızı kaçırmıyim benim olursa olur dediğimi yaparsa yapar yapmazsa kendi bilir kaybedeceği ne varki

0|0
    0|0
  • Bana yakisiyorsun ne demek? kendini ne saniyorki? ayrica sevgilimle herseyi yapmak isterim?

ya nerden buldun sen bunu..hicbi sans vermek ona inan uzulen sonra sen olursun

1|0
    0|0
  • kilo verdikten sonra cik at havani ooh:)

1|0
    0|0
  • Salla ya o elemandan adam olmaz.

Yazık etme kendine güzelim.

1|0
    0|0
  • Onunla görüşmeyi neden kestin bakire olmadığın için mi? Bakire olup onunla cinsel ilişki yaşamak istemediğin için mi? Kilolu olduğunu düşündüğün için mi? Anlamadım hiç bir şey kusuruma bakma.

0|0
    0|0
    • Bakire olup, iliski yasamak istemedigim icin ve kilo sorunumdan

• Çok alakasız yerlerden bişeyler yazmışsın anlamadım ne anlatmaya çalıştığını bi bekaret demişsin bi kilo demişsin

0|0
    0|0
  • Ondan sana hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • Kilo ve bekaret ne alaka tam çözemedim ben ? Bakire degilmisin simdi?

0|0
    0|0
    • Bakireyim. Oda zaten bakire bi kizla evlenmek istiyor.Ama sevgilisiylede herseyi yapmak istiyor, sonuna kadar gidecek gözüyle baktigi icin. Bende bakire evlenmek istedigim icin biraktim

Kiloya gelince, kendimi mutlu hissetmiyorum. Spora yazildim bi 8 kilo verince karsisina cikmak istiyorum, özgüvenimle

• Ben sevdıgımle herseyı yasamak ısterım derken nıyetını bellı etmıs.Amacınıda.. En dogrusunu yapmıssın

Yükleniyor...