Erkek arkadaşımın istekleri beni soğutuyor. Onu ne yapsam durdurabilirim?

Erkek arkadasimdan sogumaya basladim.. surekli cinselik istiyor, ve beni birseylere zorluyor

artik okadar cigirindan ciktiki, dayanamiyorum. ayrilmak istiyorum, acaba abartiyormuyum diyorum :(

simdide beni lezbiyen diye adlandiriyor, baska kizlarla bunu yapmami ve onunda katilmasini istiyor.

ne yapsam, durdursam bunu ? :(

0|1
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• sapıkların sevgilisi oluyor benim olmuyor:(

3|2
    0|0
    • Sevene siken yaranır derler öyle bişey galiba

• ne çokmuşuz. birde şöyle bir sorun var öyle ki bu ülkede kendini mutlu hissettiğin bir günde bunu paylaşmak için etrafta birkaç kıza çiçek versen direk sapık diye düşünürler. insanlar bir iyilik yapıldığında sebep arıyorlar bu ülkede! acaba benden birşey mi isteyecek? birşey mi alacak?.. ama yanlış kişilerden de vazgeçemiyorlar. biryerlerde bir terslik var...

Erkekler Ne Diyor 16

• arkadaşın toptancı herhalde. senin yanına başka kızları da ekleyecek bir iki derken hareem kurmaya kalkabilir. demek ki seni sadece seks aracı olarak kullanıyor. bırakman kolaysa salla gitsin

0|0
    0|0
  • bnce hemen direkt olarak ayrıl :) adam kişisel fantazilerini canlandırmıs aklında icraate dokmesi an meselesi yarın obur gun farklı fantazilerine kurban gidersin mzallah :) bukdr ileri giden birisini hala abartıyomuyum acaba diye soruyosan eger sendede istek vardır die dusundurursun bizleri ;)

0|0
    0|0
    • yok istemiyorum :( hatta konusmak istemiyorum bunlari diyorum, halen daha zorluyor. saatlerce konusuyor artik gercekten igrendim migdem bulandi. hic boyle biri olarak gormemistim, ve okadar cok fedakarliklar yapmistim ki onun beni sevmesi icin.

• biliyorum, birde benimle birlikte olmasini istedigi kizda zaten onun onceden hoslandigini dusundugum kiz.. :(

• ya aslında sana tavsiye edilicek cok sey varda neyse :s en akıllıcası bırak gitsn kimle ne yapıyorsa yapsın sen kendine bak bosver kaybedicegin bir sexse heryerde var

• Aşkı bitmiş, seni meta olarak görmeye başlamış. Her mesaj attığında elinin orasına gittiğine eminim.

0|1
    0|0
  • Yapacağın belli, kaybetmelisin onu... Yani ayrılmalısın...

Durduramazsın ve grup düşünecek düzeye gelmiş birisi senden ancak soyunmanı bekler.

0|0
    0|0
  • Bırak onu bence ben öyle yapmam benimle arkadaş olabilirsin ne olur yalvarıyorum çok yalnızım 6 aya yaklaştı ölmek istiyorum yaşamak haram bana artık.

0|0
    1|0
  • sen bu sözleri; seni seviyorum cümlesini duyduğun için çekiyorsan, bence gayet normal

0|0
    0|0
  • arkadaşın beyni alt tarafta çalışıyo galiba ayrıl gitsin böylesinden fayda gelmez...

1|1
    0|0
  • ayrlcan yanı napcan durdurmak diye bsy yok bu işin ucu acıldımı geri dönüşü yok ya bitircen ya dediklerini yapıcan

0|0
    0|0
  • yuh yani her halde kafadan sorunları war nasıl böyle bişy ister senden bnce ayrılmn daha hayırlı olur böyle üzülmekten se

0|0
    0|0
  • sende gaysın arkadaşlarınla beni becerin de.

bakalım ne diyecek?

1|0
    0|0
  • sapık kızım o çocuk ya

0|1
    0|0
  • çok mu arıyorsunuz bu markaları? yarında arkadaşlarımla yapalım diyecek..

0|0
    0|0
  • hemen ayrıl sktr et onu

0|0
    0|0
  • sende o'nu sürekli sohbete zorla, ödeşirsiniz.

0|0
    0|1
  • p*rno izlemesin artık

0|0
    0|0
  • Ben de senin bir erkekle öpüşmeni istiyorum de, empati kurmasını sağla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gerizekalı lezbiyenin tanımını okusun önce :D

1|2
    0|0
  • İstemediğin hiç bır şeyı yapma, ayrıca o senı sevmıyorda ayrıl hemen.

0|1
    0|0
  • arkadaşın beyni kısa devre yapmış

0|1
    0|0
Yükleniyor...