Göğüsler neden sarkar ?

göğüsler ilişkiye girdikten sonra sarkar mı , doğumdan önce.. yoksa çocuk doğasıya kadar dik mi durur ? tabii bu aradaki cinselliğe bağlı mıdır cinsel sıklığa ? mesela bir sene cinsellik yaşıyorsun bu zaman içerisinde sarkma olur mu ? herkesin göğsü aynı değiildir tabi ama genel olarak soruyorum

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım sevgilin, partnerin, eşin ne kadar çok göğüslerini okşar, sıkar, emer, çekerse o kadar çok ve çabuk sarkar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Genetik faktörler belirleyicidir. Spor yaparak lehinize değiştirebilirsiniz durumu biraz daha.

0|0
    0|0
    • spor yaptım uzun bir müddet fakat farklı bir yapı ben göremedim.sonuçta göğsün yapısı yağdan oluşuyor nasıl bir gelişme olabilir ki ?

• Göğüsleriniz hacimliyse yani düzgün bir yağ dokusuna sahipse büyük ve dolgun görünür ancak dik görünmeleri o yapıyı bir arada tutan göğüs kasları ile ilgili. Yani spor yapmanız size oradaki kasların gevşemesi ve sarkması açısından atıyorum bir beş sene daha kazandırır. Ancak mevcut yapıda bir değişikliğe neden olmaz, olur aslında da öyle gözle görünür ciddi bir değişiklik yaratmaz.

• İlişkiyle alakası oldugunu zannetmiyorum. Dogum olayını bilemem ama sarksa bile biraz spor ile yeniden formuna kavuşturabilirsin, kafanda büyütme..

cut.

0|0
    0|0
  • yer çekimi

0|1
    0|0
  • Cevap basit Yerçekimi, Uzayda olsaydın sarkmazdı mesala

0|0
    0|0
  • 6 aylık ve yıllık bakımlarını yapmazsan sarkar :)))

0|0
    0|0
    • 6 aylık ve yıllık bakım ?

• Büyür... Deri yapına göre ya sarkar ya da dik dik durur

0|0
    0|0
  • Erkeğin bol bol memelerini emiyorsa dert etme derim :)

0|0
    0|0
  • bakımını yaparsan bence alakası yok

0|0
    0|0
  • fazla ellenmekten.

0|0
    0|0
  • duzenli spor yap tas gibi kalirsin gerisi hikaye...

0|0
    0|0
  • evet sarkar

0|0
    0|0
  • Görmem lazım

0|0
    0|0
  • bu tamamen senin fizyolojik yapınla ilgili... yapı itibariyle sarkmaya müsaitse çocuktan soonraa sarkma olur biraz... ama sporla desteklersen toparlatabilirsin... senin egzerszlerine bağlı. şimdi ölçüsü nedir? sarkıkmı?

0|0
    0|0
    • hayır sarkık değil ölçüm 87 , egzersiz yaptım fakat herhangi bir değişiklik göremedim sonuçta göğüs yağ yapısından oluşuyor. nasıl egzersizle daha sertleştirebiliriz ki ?

• sarkıklığını kısmen dikleştirebilirsin onuda, spor yaparak, göğüs kaslarının çalışmasını sağlayarak yapabilirsin ama orda kas yapısı olmadığı için, pekte etkisi olmaz.. genelde soğuk su masajı sertleştirir, ama bunu her duştan sonra yapmalısın... buda kesin çözüm değil. bunlar senin fzik yapınla ilgili bir durum.. bence bunu bu kadarda kafaya takma.. çok dik göğüsler genelde ufak olanlarıdır. ölçün 75 olsaydı dik dururdu... o da pekte çekici ve sexi olmazdı

• link koyamazmısın?

• bırak olsun :D derty etme nüyyüyodur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• evet hor kullanırsa sarkabilir

0|1
    0|0
  • Dogumdan sonra sarkar . Soguk suyu 5 dk tut goguslerine duzenli olarak yap banyodan sonra mesela .. Sarkmasini engeller ..

0|1
    0|0
  • Fazla elletme sarkar.

0|2
    0|0
  • ellemeyle falan sarkmaz ama büyüklüğüyle genetikle falan alakalı bir de çocuk doğurunca o emerken sarkıyomuş

0|0
    0|0
  • yerçekimi, yaş, doğum, genetik gibi nedenlerden sarkar. spor falan hikaye kızlarda pek işe yaramıyor o egzersizler

0|1
    0|0
  • göğsün büyükse erinde sonunda sarkacaktır çeşitli masaj teknikleri var onlar biraz geciktirebilir

doğumla birlikte çocuk emziriyor olman da sarkmayı hızlandırır.

1|1
    0|0
  • alakası yok.derının kalıtesıne bağlı olan bırşey.bakıyosun bazı kadınlar 2-3tane doğurmuş ama goğuslerde bır sarkma olmamıs.bazılarıda hıç doğurmamış sarkmış.bu ergenlıkde sutyen seçmenlede alakalıdır bılıyomusun.gelışme aşamasındayken -yanlış kalıpda sutyen seçmek bıle bunu etkıler.memelerın yuzde 80ını yağ dokusu oluşturur.ve kılo alıp vermeylede yandakı bağlar gevşer ve sarkar.çok ellemeyle falan memeler sarkmaz oyle.

0|0
    0|0
  • İnsan vücüdu çok nankör.cinsellikten değilde genelde doğumdan sonra sarkıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...