İlk kez cinsel ilişki yaşadım. Hala kanıyorum, normal mi bu?

Geçen hafta Cuma ilk kez cinsel ilişkiye girdim. Çok acıdı ama yinede güzeldi.

Kızlık zarım yırtıldımı yırtılmadımı onu da anlamadım. Sırf kanama başladı o günden sonra... Artık bi haftadan fazla oldu ve hala kanıyorum. 3 haftatir ara vermeden doğum kontrol hapı aldığım halde. Yarın doktora gideceğim..Ama sizce bu kanamanın nedeni ne olabilir? İç yaralar falan olsa ya da ay basım yine de gelmiş olsa bile şimdiye kadar çoktan geçmişti..bu başka birşey..ama ney?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• git doktora fazla kurcalamışsınız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• cuma cuma yapmayın şunu bari..

3|1
    0|0
  • Kan kaybındaan ölmeden hemen bi kadın doğum uzmanına görünmelisin..bu kadar uzun süre kızlık zarı kanaması mı olurmuş..

0|0
    0|0
  • kızlık zarın yırtılmış yara yerleri kanıyordur. ayrıca tahri olmuş olabilir. jinekoloğa görün. özel muayenehanesine git.

0|0
    0|0
  • kızlık zarımı kaldı zedelediğin için kanamalar artmışnormalde zar delindiğinde çok az bir kan gelirve bir kaç gün daha sürmesi normal..hadihayırlı olsun kadın oldun artık...başın tavana erer bundan sonra kocan olucak düşünsün:))

0|0
    0|0
  • zedelemiş nasıl zorladıysa geçmiş olsun bu arada kızlığın bozulmuş sezonu açtın hadi iyi avlar

1|0
    0|0
  • normal değil tabiki

0|0
    0|0
  • iltihaplanma olabilir

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin senin kanamana ne yapabiliriz ki biz

0|0
    0|0
  • normal değil

0|0
    0|0
  • doktora git hemen bekleme bence

0|0
    0|0
  • Sen en iyisi bir kadin dogum uzmanina git ve sor yasin resitmi ailenden birinide yaninda istemesinler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gecen persembe acaba acır mı dıye soran senmıydın yoksa :))

0|1
    0|0
  • Adet önemim ile birleşmediyse acilen jinekolağa gitmelisin. Bazı zarların kanamasını ancak dikiş atarak durdurabikiriz..

0|0
    0|0
  • bazı zarlarda adet kanları zardan geçemediği için orada birikiyor ve zar yırtıldığında bunun kanaması olabiliyor ama en iyisi doktora gitmem tabii ki en iyisini, onllar bilir.

0|0
    0|0
  • bendede oluyor bazen yeniyiz bizde içinemi boşaldı?

alışkın olmadığından ve yumartalıklar spermleri atmaya çalıştığından ama bu kadar uzun sürmüyor bende devam ederse doktora git rahimine zarar vermişde olabilir çok dibine soktuysa

0|0
    0|0
    • içine boşalmadan dolayı kanama uzn sürmez çok zorlamşlar.

• ama bunu sevgilinn düşünmesi lazım.ben de duruma göre bakıp hareket edyorum.kayganlaştırıcı kullann yada oral yapar yapmaz birleşin o ıslaklıkla

• ben hissediyorum sıcaklık oluyor sıvı hem zaten bir süre sonra dışarıya akıyor ama ben boşaldığı anı içimde hissediyorum

Yükleniyor...