Gay olmak sizce kötü bir şeymi

arkadaşlar ben bu güne kadar hiç bir kızla çıkmadım tipim çok iyi degil standart ve altı sayıla bilir sizce gay miyim ben kızlardan hiç hoşlanmıyorum

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bence sen harbi erkeksin ama senin eline bir kız eli degmesi lazım sitedeki arkadaşlar bir el atın hayrınıza he he he he

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkeklerden mi hoşlanıyorsun? Önce kendine bunu sormalısın. Kızlardan hoşlanmaman,tipinin iyi olmaması,kimseyle çıkmaman "gay" olduğunu göstermez tabiki.

0|0
    0|0
  • tabi kötü hemde utanılır derecede

0|2
    0|0
    • Ne alaka ? Ben gay değilim ama saygı duyarım. Ayıp birşey değil. Onlarda insan ve böyle onlarla dalga geçen filan oldugunda daha cok toplumdan disliyolar kendilerini.

• ayıp bişey diyilmi?bırak ya onlar zaten kendileri utanmalı akıl var mantık var ya

• :(

• töbe töbe tabiki kötü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sevebileceğin bir kızla karşılaşmaman, senin eşcinsel olduğunu göstermez

Her şey de tip değil

0|1
    0|0
  • gay olmak iyi bişey değil :)

0|0
    0|1
  • kötü değil tabikide hormonların ile ilgili bir sorun kimsenin ne dediğine aldırma kötü diyenler hayat boyu köylerinden kasabalarından ya da Yozgat gibi öküz anadolu'lunun yaşadığı yerde sıkışmış kalmış hayatı tv'den öğrenen zavallı insanlar.

0|0
    1|0
  • Erkeklere ilgi duyuyorsan eğer kardesım gay oluyosun. eğer Gay bile olsan utanma. Bence tabi.

0|0
    0|0
  • kızlardan hoşlanmayanlar gaydir diye bir şey yok

büyük ihtimal aseksüelsin

0|0
    0|0
  • kötü falan değil, içinden nasıl geliyorsa öyle davran aksi halde zaten mutlu olamazsın.

0|0
    0|1
  • ben de her iki cinsten birden çok hoşlanıyorum. Napıcaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...