Neden Kızlar, ozellikle kızıllar, Seytandır?

kız bakire degilim ama kasar sanıyo herkes beni ben kandırıldım blablabla bissuru sey soyledi. Dedim insan hic mi hata yapamaz ne olmus bakire degilse, ki ben daha once HIC yapmamıstım elime cok fırsat gectigi halde. kız ben ciddi dusunuyorum muhabbetleri yaptı...ben bu sekil oldugum halde onu o sekil kabul ettim.. yani ben bir erkegim ve kendimi evlenicem kisiye saklıyodum bildigin kız beni kandırdı. Bastan inanmadım ama kız ailelerimizi tanıstıralım o zaman falan dedi yani kızın babannesiyle yuzyuze gorusmedik ama goruntulu gorustuk ailelerimiz falan tanısıyodu ve kız benim ailemle degil sulalemle tanıstı butun koy tanıyodu kızı yani. Sonra kızla baya cinsel iliskiye girdik biz hergun hergun bir sure.. hatta kız beni hamile bırakşu anhamile bırak istiyorum bunu falan dedi ama yapmadım tabiiki evleninceye ertelesek falan dedim. neyse kız okulu bırakmıstı(lise) tekrar basladı baska bir okulda, okulun 2.gunu ayrıldı benden. Ve sonradan ogrendimki ailesi bizimle hic tanısmak istememis ve hatta babasının ona birine baglanma yasın degil hayatını yasa dedigini ogrendim yani bunlar ailece destekliyolar kızlarının insanlarla eglenip eglenip bırakmasını... Kendim sordum kendim cevapladım cevaba gerek yok yani okuyun tecrube alın cunku BU KADAR absurt seyler bile olabiliyo. :D Ailece seytan bile olabiliyolar, aglancak halimede :D koydum. oh.

0|1
42

En İyi Kız Görüşü

• Böyle zamanlarda*et demesini bilmek gerekir...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• o kız motorsa bızım sucumuz ne? kurban ol lan kızıllara

1|0
    0|2
  • ne alaka lan kızıllarla. hayır bir tane sana kızıl denk gelmiş diye ne diye kızıllara laf ediyorsun? kızıl candır.

0|0
    0|0
    • ben 3 kızılla cıktım suana kadar bitanesi bile can degildi :D

• boyadır o zaman seninki :D ben hem kızıl saclı hem iyi bir kız hayal edemiyorum:D

• boya moya kızıl işte :D ben kızılları severim sana iyisi denk gelmemiş :D

• Dallas yeminle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ee şimdiki kızlar uyanık saf kızları kirlettiniz hep, işinize gelmiyor demi.

0|0
    0|1
    • ben kendimi evlenecegim kisiye saklamıstım

ve

elime cok fırsat gecti yapmadım

demistim ama okumamıssın galiba

• o zaman evlenene kadar,rahat dur :))

• ciddi ciddi okuyanlar var mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...