Ne yaptın sen Mahmut usta :((

Bugün 4 senelik vardiya ustamın sanırım gay oldugunu öğrendim... 5 numaralı balyayı almak için eğildiğinde kalça bölgesi tamamen gözükür gibiydi ve tek 1 tüy bile yoktu... bu ne anlama geliyor.. yoksa benmi yanlış anladım :(

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• asdadd adamın gotunu ne kesiyon ! belki batıyoda traş edıyo adam ... her gotu purussuz olan gay mı :D:D:D

0|0
    0|0
    • illa kıllı olacak sanki :D

• oha baya baya kesmiş adamın gotu :D git arkadaşım yzma bana:D

• :D :D :D

Kızlar Ne Diyor 2

• xsfdjshgdjls gay olduğunu öğrendim diyince bir an ciddi bişeyler yazıcan sandım :D:D

0|0
    0|0
  • mahmut ustayı da kaybettik :(

0|0
    0|0
    • çokta erkeksi duruyodu halbuki :/

• birden domaldı önümde bende şaşırdım.. tam haydi başla Kadircim felan dicek sandım.. neyseki 5 . balyayı ver dedi :D

• ahahaha :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Birincisi, gay olsa ne olacak... Sen mi onun becereceksin, o mu seni... Kişinin cinsel tercihi (ki çoğu kez tercih bile değildir) seni neden rahatsız eder..?

İkincisi, her popu hijyeni için uğraşan gay midir..? Adam belki poposunun o kıllar yüzünden düzgün temizleyemiyor, ne malum..?

1|0
    0|1
    • kardeş gay oldugu için koymadım o üzüntü işaretini.. adam fazla erkeksi duruyo şaşırdığım için koydum...herkesin kendi tercihi zaten ben karışamam

• Şaşkınlık ile üzgünlük smileyi arasındaki bağıntı..?

• AYY ÇOK ŞAŞIRDIMMMM mı deseydim ? kısa yoldan o işareti koydum.. şimdi git ve pembe kimlik çıkar kendine kardeşim bu kadar çok sevdiysen eşcinsel kardeşlerimizi :)

• Ağla yürekli cocuk kılsız götlü mahmut ustaya

ağla yürekli cocuk sırt altını gösterenlere

şimdi bir kenarda dikizliye dikizliye bakıyorsun ustaya :::::))

o degılde insanın gözü kayar bedende cıpka yer gördügünde ama ayrıntısını fark edecek kadar gözü kalmaz la yoksa sendemi:? xd.D

0|0
    0|0
    • yok lan o kadarda değil ama dikkatimi çekti hafiften :D :D :D

• link dostum mahmut ustanın yararına olacak böyle bir dövme onada şart :)

• Adam sana yol vermiş :D Bu kasayada bir çelik jant gider demiş :D ahaha dmun tekerlekleri.Bi bitmediniz ulan lezlolar tekerlekler

0|0
    0|0
  • Wısssss :) bir deluganlıyı daha kaybettik desene :))

0|0
    0|0
  • adamın götü illa kıllı mı olacak yani :D

adam kıçtan kösedir belki :D

1|0
    0|0
  • Mamut ustada gözün var gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...