BEN BU İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADIM ?

Herkese merhaba : ) Öncelikle betimleme yapacağım ve sonra birtakım açıklamalar . Gözlerim mavi saçlarım kahverengi boyum 170 beyaz tenliyim belim ince ama basenlerim biraz geniş . Neşeli biriyim genelde gülümserim . Özel bir üniverstede burslu bir bölümü ingilizce olarak okuyorum . Ama aşkta bir türlü huzuru bulamadım. En son ilişkim aldatma ile bitti ve genelde erkeklerin benimle sadece cinsellik düşündüğünü hissediyorum .Yani bilmiyorum , bilemiyorum . . Erkeklere sorunca bir erkek bir kızı istediği zaman elde edebilir diyor, neye göre ne kadar süre . . Ben istiyorum ki beğendiğim erkek benim içimdeki güzelliğide görsün .İlişkilerimde cinselliğe yer vermiyorum bir takım şeylere sınır koymak zorundayım . Erkekleri yeterince tanımıyor muyum da onları etkileyemiyorum ? Beni beğeniyorlarda gelmiyorlar mı ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• erkekleri tanıman için bir erkekle çıkman yeter :D

0|0
    0|0
    • Bir erkekle çıkmak mı ? Sence ben bu zamana kadar kmseyle çıkmamış mıyımdır

• boşveeer uzun uzun anlatmak lazım o da 2 saatten başlar :D onun için ben gider :D

• şöle sölim beyaz tenliyim mavi gözlüyüm sarışınım 1.79 boy ve 3 gen vücut felan benlede manitalırım hep cinselik düşünüyo her cıktım kız o kaslı kolarının arasında kaybolsam diyo bende ayrılıyorum yok kanki evlenicek kız yok :D

0|0
    0|0
    • Ona bakarsan son sevglm sarışın mavi gözlü beyaz tenli 195 boyunda kıvançtan kimlikleri dışında ayırt edilmeyecek yakışıklı kaslı bir erkekti . Hayatımda gördüğüm en çekici ve yakışıklı erkekti . Fakat beni aldattı . Neden ? Çünkü onun isteklerini karşılayamadım onunla herhangi birşekilde cinsellik yaşamadım gel gör işte böyleleri de var

• Yoo . O hiç para harcatmazdı bana , ben her ne kadar istemesem de sürekli para harcamaya çalışırdı bana . Sadece içimden geldiği için bir t-shirt almıştım o kadar

• iyi ucuz kurtulmuşun :D

• sorun cinsellik yaşamaman adamın altına yatmıcaksın ama opsuceksın sevişceksın anladınmı adamıda tatmın edceksın bu ılla cınsel bırlesme değil yani

0|0
    0|1
    • O zaman daha beter olacak ama . Bu sefer kendine hiç hakim olamayacak daha çok isteyecek

• Aslında güzelde bir ilişkim vardı aşıktım ona çok seviyordum beni hayatımın aşkı olduğuna inandırmıştı . 8 ay gibi bir süre çıktık o askerdi benim üniverste okuduğum şehirde. Ama gene bir çarşı izninde oturuyoruz bir cafede telefonuna mesaj gelmez mi kızdan. Başımdan aşşağı kaynar sular döküldü . Bıraktım geldim yurda saydım sövdüm mesaj attım . Beni hiç anlamadın anlamayacaksın gibi bir mesaj atmış . Sonra bela okudum gene saydırdım bu sefer cevap atmadı . Bayramda bir mesaj atmış ama cevaplamadım

• senı ekledım kabul etde ozeldne konusalım tanımak ıstıyorum seni

• sınırların olması güzel bişey, kesinlikle vazgeçme o kurallarından. kilon kaç?

0|0
    0|0
  • aradığın erkekle tanışmamışsın

0|0
    0|0
  • bence iyisini seçemiyorsun ..iyice tanı ne istediğine karar ver

0|0
    0|0
    • Ya işte kavun değil ki koklayasın . . Son sevgilimle ciddi düşnüyorduk hatta yüzük bile takacaktık ama beni aldattığını öğrendim . Kendisi benim üniverste okuduğum şehirde askerdi , hafta sonları izin günlerinde felan görüşüyorduk . Biz beraberken telefonuna mesaj geldi kızdan .

• bence arkadaş seçimlerin yanlış olduğu için bunları yaşıyosun...

0|0
    0|0
    • Hıımm sanırım demek istediğini anladım . Evet bazen bile bile lades yapabiliyoruz . . Ama işte malesef gönül kimi severse onun peşinden gidiyor . .

• takıldığın ortamlar ya da mekanlara göre kişilik analizi yapabilirsin... bence mekanına göre kişilerden uzak kalmasını bilmelisin... bir erkek o tür ortamlarda tanıdığı bir kıza genelde başka amaçla yaklaşır.. sizde bunu bile bile devam edersiniz..

Kızlar Ne Diyor 1

• valla şeker bir tek bol bol kendini methettiğini anladım başka da bir şey anlamadım

1|0
    0|0
Yükleniyor...