Bakir olmak nasıl bir şey?

Bu yazıyı "Bir bakirin manifestosu" olarak da görebilirsiniz. Bakir olduğum ve bu tutumumu korumaya çalıştığım için çevremden yargısız infazlar aldım. "Lan erkek değil misin", "gay mısın", "kız tavlayamıyor musun" gibi incitici laflar duydum. Ama zamanla alışıyor insan. Biliyorum, çoğu kadına da "tecrübesiz" erkek itici geliyor, fakat ben bu emaneti karımla paylaşacağımı ergenliğe girib cinselliği kavramaya başladığım dönemlerden beri kendime yeğledim. Benim için bakirlik kutsal bir emanettir. Helalimin karşıma çıktığı güne kadar sabredersem muhakkak çoğu kişinin asla erişemeyeceği artıları elde edebileceğimin farkındayım. Çevrenin algıladığının tam aksine, bakirlik aseksüellik demek değildir. Bakirin de cinsel tercihleri, hoşlandığı kadın tipleri, libidosunun tavan yaptığı dönemler oluyor. Hatta bakirin yaşadığı şiddetli ve seri orgazmları bakir olmayan erkeklerin hiçbiri yaşayamıyor. Evet, bakir de orgazm oluyor, şaşırmayın. Çoğukez rüyada da olsa, bazen uyanıkken de oluyor. Bir bakir orgazm olurken sadece penisiyle değil, tüm vücuduyla o duyguyu yaşar. Bazen ansızın ayakları kilitlenip olduğu yere yığılır, bazen orgazm nöbetleri geçirir, ama asla bunlardan şikayetçi olmaz. Bakir erkek için seks kutsal bir ritüeldir. Sadece o kadını beklerken yaşadığı her orgazmda kadınını hissetmektir. Çoğu kadın için geridekalmış erkektir, fakat o sadece ve sadece kendi kadınına ait olmak isteyen birisidir. İki kıça, bir çatala kutsalından vazgeçmemektir bakir kalmak. Kendi iradesiyle bakir kalan erkekler kadına değer veren erkeklerdir. Bakir erkek, bilinmeyen bir mücevherdir. Ve onun ilki olan kadın dünyanın en şanslı kadınıdır.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• bakir olmak güzel birşey, iyi biriyle evlilik daha güzel olabilir tabi. iyi insanlar bulup evlenmemiz dileğiyle :)

zor değil mi diyenler için; ahlakına önem verince asıl günaha girmek zor diyorum. altını bozuk parayla değişmek gibi geliyor şahsen bana.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendini korumayı bilen az kişi var. Devam et böyle.

1|4
    0|0
  • Senden çok az kaldı...

İffet, sadece kadınlara özgü bir kavram değildir.

Aynı fikirle hayatını devam ettirmen dileğiyle...

0|2
    0|0
  • Bosver sen o zibidileri. Erkekligini bir fahiseye ispatlamak zorunda degilsin. Erkeklik o iki bacak arasinda degil. O akil veren arkadaslarin seyine birsey olsa, erkeklikt cikip kiz mi olacaklar ?! Simdi sabret günü gelince iyiki dersin.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bu çok iyiydi, aynı fikirdeyim

0|1
    0|0
Yükleniyor...