Ben kızlık zarımı diktirmek istiyorm. Daha önce diktiren var mı?

ben kızlık zarımı diktirmek istiyorm.daha önce diktiren varmı.bundan birkaç yıl önce tedavim için kızlık zarım doktor tarafından açıldı ama ben hiç kimseyle beraber olmadım.erkek arkadaşım ben kızlık zarına önem veririm diyince anlatamadım.bende kendimce böyle bir çare düşündüm.ama gittiğim doktor diktirmeden önce son bir kez daha yapalımmı dedi bana resmen gerizekalı.bend bırakıp çıktım tabi.böyle durum yaşayan varmı.hiç diktiren varmı.nerde yaptırdınız.yada nerde yaptırılır yardım edin lütfen

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tedavini yapan doktor durumu anlatan bir yazı versin, niye uğraşıyorsun ki. Diktirmek için gittiğin doktoruda il sağlık müdürlüğüne, tabipler odasına ve savcılığa şikayet edebilirsin, mesleğine layık değil.

0|0
    0|0
    • o doktor yerinde yok.tayini çıkmış gitmiş.birkaç yıl oldu.birde erkek arkadaşım bu konuyu çok önemsiyor.ben ondan başkasının elini bile tutmadım ki.24 yaşındayım ben.beni öyle birşeyle itham ederse.inanmazsa.soğur uzaklaşırsa diye korkuyorum nişanlıyız.yakında evlenicez.

• öyle birşey yaparsam hiç öğrenmeyecekki bunu

• O kadar emin olma.

Erkekler Ne Diyor 8

• Doktor ilişki mi teklif etti sana?

0|0
    0|0
    • evet

• hayır ben nettten araştırdım.kalıcı olanıda varmış.ama güvenilir bir yer bulamadım

• Zaten kadın doktora gitmen iyi olur.Hangi ilde olduğunu yazsaydın ama burdna yazamazsın sanırım.

• pantolonumun paçasını diktiremiyorum ben :)

0|0
    0|0
  • beni görmeden sakın diktirme kızım en iyi diken benim şaka bir tarafa evlenmeye yakın diktir tadını çıkar bir az fırsat bu fırsat.

0|0
    0|0
    • benim öyle bir niyetim yok.neden hepiniz aynısınız.sanki bir kalıba alçınızı döküp döküp aynınızıdan seri üretim yapmışlar gibi.

• Siz kızlar hep böylesiniz. Neden bir sevgilim yok ya benim nedennnnnnnnnnnnnn?

• evlenmeden önce karımda diktirmek istemişti*vazgeçtik sonrasında

0|0
    0|0
    • neden

• o zamanlar çıkıyorduk sonra onunla evlenmeye krar verfim çünkü kızlık zarı problem değil benim için önemli olan sevgi

• yuh ne şerrefsiz doktorlar var hem güldüm hem iğrendim bu hiçte etik değil

0|0
    0|0
  • Saçmalama lan öyle şeyim olur, yalan resmen yuva yapmış..

0|0
    0|0
  • niye yırtıyorsun niye diktiriyorsun bezmi bu:)

0|0
    0|0
    • bence sen gözlük takıp tekrar oku soruyu

• bazı rahasızlıklar böyle tedavi ediliyor.ameliyat oldum

• geçmiş olsun

• tam olarak nasıl kaybettin kızlık zarını sen söylermisin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ya bence erkek arkadaşının elinden tut bir doktora birlikte gidin. durumu doktor anlatsın kızlık zarı dikimi acır

0|0
    0|0
    • sevgilim için önemliymiş öyle dedi.bende hiç birşey söyleyemedim.hatta bir arkadaşı evlendi kızın zarı esnekmiş.kanamadı diye arkadaşı ayrıldı kızdan.hakaretler filan.sonra mahkeme kararıyla muayene oldu kız esnek olduğu anlaşılınca bir sürü tazminat aldı ama nafile şimdi hamile ve boşandı adamdamdan.ben korkuyorum böyle birşey başıma gelir diye

• ya kızlık zarı dikimi bence gereksiz. hani doktor sevgilinle görüşsün bence...

• Diktiremezsin , adam gibi söyleyeceksin .

Yalancılık yapmayacaksın .

Zaten salak değilse , diktirdiğini anlaması lazım .

0|1
    2|0
  • o bakir mi ? sen tedavi amaçlı bakire değilsin o uçkur belasına bakir değilse hiç ardına bakma uzaklaş ondan

0|0
    0|0
  • Ne tür bir tedavi için açtı kızlık zarını ? sana bunu belgeleyen bir rapor vs vermedi mi ?

0|0
    0|0
    • verdi zaten raporum var.ama burdaki tür düşünen erkekler yüzünden korkuyorum sevgilime söylemeye

• ya söyle o zaman nolacak ? diktirmek de çok normal bir şey değil bir sürü gereksiz masraf gereksiz acı çekeceksin

• bu konu onu mutsuz huzursuz edecekse,benden soğumasına sebep olacaksa katlanırım ne kadar acırsa acısın.

Yükleniyor...