Arkadaşlarım bakar mısınız?

arkadaşlar öncelikle sorumu herkes yanıtlayabilir hamileyim ve eşimle cinsellik sırasında istediğim pozisyonda yapamıyoruz (eşim altta ben üstte ama oturmuyorum tamamen uzanarak üzerine böyle ağırlığımı eşime vermiş oluyorum ve karnım engel oluyor tam birleşmemize)yani o pozisyondayken tam birleşemiyoruz ama ben en çok o pozisyonda orgazm oluyorum ve boşalaa biliyorum diğer pozisyonlarda iyi fakat o olmadan olmaz diyebilirim ne yapıcam ben ya sizin bana önerebileceğiniz pozisyon var mı fakat vajinamın eşimin kemiklerini hissettiği bir pozisyon istiyorum varsa yazar mısınız

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi sekste aktif ve pasif roller bulunur siz hep aktif olmayı yani üstte olmayı seçiyorsunuz. ancak bulunduğunuz hamilelik döneminden dolayı karnınızın engel olduğunu düşündüğünüz bu pozisyon normalde en çok tercih edilen pozisyondur. başka pozisyonlar sizi aktif durumdan pasif duruma düşürecektir. eşinizin kalça kemikleri baldırınıza baskı yapması sizin orgazm olmanızı hızlandırıyor, bu duruma göre sizin için uygun pozisyon erkek ayakta siz ise uygun bir yükseklikte sırt üstü yatarsınız eşinizin beline bacaklarınızı dolayın, dikkat ederseniz yatar pozisyonu dikeye çeviriyoruz. Birazda eşiniz çalışsın elleri ile baldırlarına baskı yaparak sizin talebiniz ile ritmik olarak hareketlensin, bu arada vajınanızın dış dudakları bu aralar daha hassas dip yapmadan ama çıkmadan tabi ara vuruşlar hoşunuza gidecektir. Sağlıklı ve huzurlu olmanı dilerim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Arkadaşım merhaba,

Hamileyken seks sırasında çocuk için oluşabilecek her türlü riski asgariye indirmek gerekir...

Bunun için de en doğru pozisyonları seçmeniz hem zevk almanız hem de riski azaltmaniz açısından önemlidir.

Dilerseniz bu link 'ten size uygun pozisyonları deneyebilirsiniz...

Mutluluklar...

1|0
    0|0
  • al canım yap yazar buradan

link

1|0
    0|0
  • kaç aylık hamilesnzki

1|0
    0|0
    • 6

• yatakta olmaz tabıkı ama sana tavsiyem yatak odası takımlarının ayakucu pufları oluyor onlardan aldır eşine hem işine yarar hem de o işe yarar tam istediğin gibi arkadaşım çok işine yarayacaktır.uzansın eşin ona çık üzerine sallandır ayakları ata biner gibi sür gitsin sonra :)) link

• o hareketin tersini yasayın...esine dönme yüzünüde ayaklarına dogru bak? degısen ne olcak kı?ole de ust te olacaksın hatta esının ustune o vazıyette yat..

0|0
    0|0
    • öylede denedim ama o şekilde de olmadı nedense penis içimden kaçıp durdu ters yönde oldugum için

• esin alttayken dogy pozısyona yakın bır sekılde ellerını esının yanlarına koy agırlıgını verme esıne o gıt gel yapsın? sende ufak tan asagı yukarı hareket ettır?

• herşeyden önemli olan çocuğun sağlığı ilk 3 ay ve son 3 ay seks yapılmaz kendinizi değil çocuğu düşünün

0|0
    0|0
  • tatlım kaç aylıksın...yani haklısın ama çocuğunu doğur tehlikeli pozisyonlara girme allah korusun bebeişe bişey olur...doğurduktan sonra istediğin pozisyonda yaparsın...

0|0
    0|0
    • 6 ay

• maşallah baya büyümüş...dediğim gibi kendini zorlama yani karnını pek sıkıştırma kocanda seni zorlamasın zaten doğumada çoğu gitmiş azı kalmış...

• sen bence fazla pozusyon düşünme normal zevke geldinmi eşin gelmiyorsa oral yap yala eşin

0|0
    0|0
    • onda sorun yok sorun bende rahat boşalamıyorum içimde kalıyor ve sinir oluyorum

• ozaman ilk önce eşin sana oral yapacak sonra o kendi gelecek en güzeli senide üzmeyecek

• Sen üstte ol ama ters otur.

0|0
    0|0
  • mekik sehpası var mıevde?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk seninhoşlandığın boşalabildiğin pozisyonda yapın sonrada eşinin hoşuna giden pozisyonda yapın böylelikle her iki tarafta tatmin olmuş olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...