Göbek ve yüzdeki kıllar için doğum kontrol hapı kullanılır mı?

Özel günlerimde karnım çok ağrıyor diye doktora gittim bana göbeğimde kıl var diye doğum kontrol hapı verdi. .. bu ilacı 6 ay kullancakmışım ama korktum açıkçası göbek ve yüzdeki kıllar var diye doğum kontrol hapı kullanılır mı üstelik düzenli oluyorkn ? sizce kullanmalı mıyım 18 yaşındayım.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Hormon dengesizliğin var.Eğer sağlıklı bir vücuda kavuşursan, şikayetlerin bitecektir zaten.Doğum kontrol hapı kullanmak kanser riskini arttırır.Doğum kontrol hapları hormon ilaçlarıdır.İyi bir şey değildir.Zaten dengesiz olan hormonlarını iyice bozar.Kullanma bence.Hormonlarını dengeye koymak için daha güzel yöntemler var.

0|0
    0|0
    • mesela nedir o güzel yöntemler ?

• ne yani ben spor yapmıyorum diye mi özel günlerimde hastanelere düşüp serum yemeden iyi olmuyorum

• Anlatamadım boş ver.

Erkekler Ne Diyor 4

• göbekte, sırtta, suratta, göğüslerde kıllanma varsa hormonal bozukluk olma ihtimali yüksektir. saç dökülmesi de yapar. doğum kontrol hapı hormonlarını düzene koymak içindir. belirgin yan etkisi yoktur. dr. verdiyse kullanmalısın. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı kadınlık hormonlarını düzenler

0|0
    0|0
  • doktordan iyi mi bilecez biz kullan dediyse kullan

0|0
    0|0
  • dr. boşuna vermez bence başka bir tane dr. git mümkünse başka hastanedekine

0|0
    0|0
    • bende öyle yapmayı düşünüyorum.

• ya neden bunu izledim ben bunuda anlamadım :) dayak yicem şimdi sanırım :))

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet kullanılıyor bir arkadaşım da doktor tavsiyesi ile kullanmıştı,hormonları düzenliyor ve pek çok yararı da var

0|0
    0|0
    • ya şimdi kıllarda doğuruyor ya.Öyle çoğalıyorlar. Hapı alınca kontrol ediyorsun.Mantık bu.Ne hormonu :)

• ya tas demeyelim :)

• Yok estf arkadaşım genel konuştum üzerine alınmak isteyen alına bilir buna bende dahilim :)

• bdnede sırtta göbekte yüzde göğüste bar kıllanma doktora gidip ne demeliyim ne kadar tuar ayrıca ve hormon bozukluğu vrasa çözümü ne olacaktır

0|0
    0|0
  • doktor bu ilacı veriyorsa bir bildiği vardır madem doktorun kararını sorgulayacaktın neden gittin

0|0
    0|0
  • bilmiyorumki faydasını gördünmü bari

0|0
    0|0
  • Hormon bozukluğu var dedi mi? Ayrıca ismi ne ilacın Diane 35 ise kesinlikle tavsiye etmem çok kilo aldırıyor ve çok tüylenme yapıyor..

0|0
    0|0
    • gynelle die bir ilac

• ya buda yapıyormus :( yüzde kahverengi lekeler falan çıkıyormus galiba

• O zaman hiç riske atma bana Dr.um tüylenme için bir ilaç verdi çok faydasını gördüm tüyler azalmıştı ve geç çıkıyordu ama 1 ay kullandım ve sonra rahatsızlıklarım oldu bütün ilaçları bıraktım daha kendimi toparlayamadım o yüzden bütün ilaçlaeı kestim ama kısa sürede bile baya etkiliydi

• ben bu doktorların haline çok üzülmeye başladım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...